در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

همه ویدیو ها

 • کلیپ سینمایی «لبه تاریکی»

  2,862 بازدید

  تا پایان مهلت انتخاب کانال مورد علاقه مخاطبین در "جشن بزرگ آپارات" تنها چند روز مانده. کانال "کلیپ های سینمای ایران" نیز از کاندیداهای دسته "هنری" این جشن است. چنانچه از فعالیت های این کانال راضی هستید، لطفا در رای گیری شرکت نمایید.بسیار خوشحال خواهم شد ارزیابی مناسبی از میزان رضایت مخاطب دست یابم. بی شک استقبال مناسب، موجب دلگرمی و تشویق برای ادامه این مسیر خواهد بود.

 • «جلوه عشق، می شود هنر» - در یاد عزت الله انتظامی

  1,979 بازدید

  زنده یاد عزت الله انتظامی (31 خرداد 1303 – 26 مرداد 1397) اولین نمایش حرفه ای خود را در 1320 بازی کرد. دیالوگ او در فیلم حکم، «من دیگه کارای کوچیک برای آدمای کوچیک نمی کنم»؛ بیانگر ویژگی بارز وی در تمام دوران فعالیت هنریش بود. برای موسیقی کلیپ نیز از تیتراژ مجموعه «هزاردستان» اثر مرتضی حنانه استفاده کردم که ایشان در این مجموعه ایفاگر نقش «خان مظفر» (ملقب به هزاردستان) بود.

 • موسیقی درخشان: «تام و جری»

  1,327 بازدید

  ویدیوی حاضر اجرای زنده موسیقی متن یکی از اپیزودهای کارتون «تام و جری» به آهنگسازی اسکات برادلی است که توسط ارکستر جان ویلسون و به رهبری خود ایشان در برنامه «بی بی سی پرامز» در سال 2013 اجرا شده است.

 • دیالوگ درخشان: «عصبانی نیستم»

  4,104 بازدید

  «عصبانی نیستم» فیلمی که پس از تولید، قریب پنج سال طول کشید تا اکران شود (آن هم ۲۱ دقیقه کوتاه تر از نسخه اصلی). این مدت وقفه و آن مقدار سانسور، برای فیلمی که متاثر از کشمکش های سیاسی روز ساخته شده، کمرشکن بود. در بخش حاضر وحید تارانتینو (وحید قاضی زاهدی) به خوبی از عهده اجرای مونولوگ دشوار خود بر می آید. به گمان من در آینده از رضا کولغانی (سازنده موسیقی متن فیلم نیز خود او بود) بیشتر خواهیم شنید

 • کلیپ سینمایی «بازم که داری دروغ میگی»

  1,047 بازدید

  بر این باورم که که برای شیوع فراگیر دروغ نیاز به هیچ توضیحی نیست. همه ما به قدر کفایت با این معضل و توجیهات رنگارنگ آن آشناییم. فقط جهت یادآوری عرض کنم که کلیپ حاضر نسخه دوم کلیپ سینمایی «چرا راستشو نمی گی» است که می توانید در کانال مشاهده فرمایید.

 • دانلود فیلم «خاک» از مسعود کیمیایی

  3,575 بازدید

  فیلم خاک (1352) به کارگردانی مسعود کیمیایی بر اساس داستان «آوسنه بابا سبحان» از محمود دولت آبادی و با بازی بهروز وثوقی، فرامرز قریبیان، فرزانه تاییدی، جعفر والی، جلال پیشوائیان، پروین سلیمانی و نعمت الله گرجی - لینک دانلود: http://uploadboy.me/02jv5q2p4dey/KHAK و رمز فایل: Maryam41

 • بخش هایی از «خاک» کیمیایی براساس قصه ای از دولت آبادی

  900 بازدید

  «حاک» (1352) از فیلم های مطرح کارنامه مسعود کیمیایی است که کیمیایی فیلم نامه آن را بر اساس داستان «اوسنه بابا سبحان»، اثر محمود دولت آبادی نوشت. دولت آبادی پس از تماشای فیلم با بخش هایی از فیلم به شدت مخالف بود و اعتراض خود را طی مقاله ای منتشر نمود.

 • اجرای زنده موسیقی فیلم «خوب، بد، زشت»

  3,001 بازدید

  بی شک بسیاری از دوست داران سینما، به دفعات متعدد موسیقی متن فیلم «خوب، بد، زشت»، اثر درخشان انیو موریکونه (آهنگساز شهیر ایتالیایی) را شنیده اند؛ اما با تماشای اجرای زنده آن، جذابیتی متفاوت را تجربه خواهند نمود.

 • کلیپ سینمایی «روزگار غریبی است نازنین» - احمد شاملو

  6,416 بازدید

  بی شک تصویرسازی بر روی شعر همواره توام با پذیرش ریسک اختلاف سلیقه و درک مفهومی با مخاطب همراه است. این مهم در مورد اشعاری که از اقبال کم نظیر اهل فرهنگ برخوردارند، با حساسیتی مضاعف روبرو خواهد بود. لذا امیدوارم که کلیپ حاضر حداقلی از انتظارهای دوستداران زنده یاد احمد شاملو را فراهم نماید.

 • کلیپ سینمایی «جاده» فلینی

  1,004 بازدید

  به بهانه کلیپ سینمایی با موسیقی فیلم «جاده» (ساخته نینو روتا)، بخش هایی از دوبله درخشان منوچهر اسماعیلی به جای آنتونی کویین (درنقش زامپانو) و نیز لحظاتی از این فیلم تقدیم گردید. دیگر دوبلورهای فیلم عبارت بودند از: شهلا ناظریان به جای جولیتا ماسینا (جلسومینا) و پرویز ربیعی به جای ریچارد بیسهارت (بندباز)

 • کلیپ سینمایی «رومئو ژولیت»

  2,075 بازدید

  نینو روتا از آهنگ سازان بنامی است که عمده شهرت او بابت موسیقی های متن فیلم های شاخص از کارگردان های مطرحی چون فلینی، کاپولا، زفیرلی و غیره است. موسیقی متن «رومئو ژولیت» نیز در ردیف دیگر آثار کم نظیر او همچون «پدرخوانده»، «هشت ونیم» و غیره قرار دارد. بخصوص از تم عاشقانه این فیلم اجراهای بی شماری موجود است. اجرای حاضر از آثار آندره ریو (نوازنده ویلن و رهبر ارکستر مشهور هلندی) است.

 • کلیپ سینمایی «تو می رقصی»

  27,425 بازدید

  کلیپ حاضر بر روی ترانه ای است با عنوان «آتش در آب» از علی زند وکیلی که او بجز خوانندگی، آهنگ ساز آن نیز بوده و شاعر آن نیز داود غلامی شیرازی است.

 • کلیپ سینمایی «آخرین بوسه»

  4,794 بازدید

  بر روی تم عاشقانه فیلم «پدرخوانده» دو ترانه نیز به زبان فارسی سروده شد. نسخه اول آن ترانه ایست به نام «بوی فریاد» از عارف، اما ترانه دوم توسط خواننده ای کم تر شناخته شده به نام عطا ارائه شد. عطا هنرمندی بود که در سال های 56 و 57 تنها چند ترانه منتشر کرد؛ و باید اضافه کنم در نسخه اصلی، ترانه با دکلمه شروع شده و سپس خواننده می خواند. برای کلیپ سینمایی ترجیح دادم که از بخش دکلمه صرف نظر کنم.

 • کلیپ سینمایی «پدرخوانده» - آندره آ بوچلی

  2,100 بازدید

  اجرای ترانه « Brucia la terra» (نسخه سیسیلی ترانه Speak softly, love) توسط آندره آ بوچلی (خواننده نابینای تنور ایتالیایی یکی از شنیدنی ترین اجراهای این ترانه مشهور است که تاکنون به زبانهای مختلف و توسط هنرمندان مشهور اجراه شده است.کلیپ حاضراز اجرای زنده این ترانه به همراه تصاویری از قسمت اول فیلم «پدرخوانده»؛ به دوستداران سینما و موسیقی تقدیم می گردد.

 • کلیپ سینمایی «Speak softly, love»

  1,503 بازدید

  ترانه Speak Softly, Love (آی عشق، به نرمی سخن بگو) روی تم موسیقایی عاشقانه ای که نینو روتا در سال 1972 برای فیلم «پدرخوانده» فرانسیس فورد کاپولا ساخته بود، توسط لاری کوزیک ( Larry Kusik) نوشته و توسط اندی ویلیامز خواند شد. این ترانه تاکنون توسط هنرمندان بسیاری به زبان های مختلف اجرا شده.

 • کلیپ سینمایی «او چوم سیایه» (اون چشم سیاهه)

  888 بازدید

  ترانه مشهور «چشمان سیاه» که اغلب کارشناس ها منشا آن را عاشقانه کولی های روس می دانند، تاکنون به زبان های مختلف و در سبک های گوناگون و توسط خواننده گان و نوازندگان مشهور اجرا شده. در ایران نیز روزبه رخشا (خواننده گروه «چاتانوگا» در رشت)در دهه 50آن را با ترانه «او چوم سیایه» (اون چشم، سیاهه) به گیلکی اجرا کرد. کریستف رضاعی آهنگساز فیلم «در دنیای تو ساعت چند است؟» با تنظیم مجدد از آن استفاده نمود.

 • دیالوگ های درخشان «قاتل اهلی»

  8,477 بازدید

  قاتل اهلی (1395) - نویسنده و کارگردان: مسعود کیمیایی/ تهیه کننده: منصور لشکری قوچانی/ بازیگران: پرویز پرستویی، امیر جدیدی، پگاه آهنگرانی، پولاد کیمیایی، پرویز پور حسینی و حمیدرضا آذرنگ

 • کلیپ سینمایی «بی تابانه» از علی زند وکیلی (نسخه دوم)

  4,759 بازدید

  فیلم ها: ایتالیا ایتالیا- خشم و هیاهو- بغض- کارگر ساده نیازمندیم- رگ خواب- تابستان داغ- خفه گی- پرتقال خونی- عصر یخبندان- ارغوان- قاتل اهلی و برف روی کاج ها/ . . . بی شک بی تابی در عشق دلایل متفاوت و جلوه های گونه گونی دارد. در بازبینی نسخه اول کلیپ «بی تابانه» متوجه ضرورت تغییر در مفهوم کلی تصاویر آن شدم. امیدوارم که در نسخه حاضر هماهنگی مناسب تری ایجاد شده باشد.

 • کلیپ سینمایی «اسیر» - فریدون فروغی

  2,659 بازدید

  فیلم ها: مهمان مامان- بدوک- دختر- شیار 143- آواز گنجشک ها- بایسیکل ران- رقص در غبار- زندگی جای دیگریست- هیس! دخترها فریاد نمی زنند- نیاز- اجاره نشین ها- یه حبه قند- مارمولک- تیغ و ابریشم- بچه های آسمان- همه چیز برای فروش و درمسیر تندباد

 • کلیپ سینمایی «این سکوت غم انگیز»

  1,188 بازدید

  فیلم ها: آواز گنجشک ها- اسب حیوان نجیبی است- ویلایی ها- امروز- با دیگران- انارهای نارس- لانتوری- رگ خواب- انتهای خیابان هشتم- امکان مینا- شیار 143 و میم مثل مادر/ نینو روسو (ترومپت نواز ایتالیایی) قطعه بسیار مشهور «Il Silenzio» (به انگلیسی The Silenc) را در سال 1965 با الهام از ملودی موسیقی سواره نظام ساخت.

 • کلیپ سینمایی «بادسواران پریشان»

  894 بازدید

  موسیقی متن کلیپ که از آثار بسیار مشهور موسیقی ترنس است، در سال 2000 در دانمارک منتشر شد؛ و عمدتا به نام یکی از تهیه کنندگان آن یعنی Safri Duo شناخته می شود اما آهنگ سازاران آن عبارتند از Morten Friis، Uffe Savery و Michael Parsberg است و تهیه کننده دیگر آن Michael Parsberg بود.

 • کلیپ سینمایی «عصبانی هستم»

  7,511 بازدید

  فیلم ها:همه چیزبرای فروش-هیچ-ملی وراه های نرفته اش-آزاد به قیدشرط-دختر-دایره زنگی-بوتیک-کارگرساده نیازمندیم-مالاریا-آااادت نمی کنیم-ابدویک روز-زندگی جای دیگریست-شیفت شب-چهارشنبه 19 اردیبهشت-برادرم خسرو-ناهید-استراحت مطلق-سیزده-چند متر مکعب عشق-آواز گنجشک ها-آبا جان-باران-من-روز روشن- لانتوری-بیست و یک روزبعد-انتهای خیابان هشتم-دهلیز-سالاد فصل-متروپل-بغض-خداحافظی طولانی-پل خواب-آرایش غلیظ و فروشنده

 • کلیپ سینمایی «سکوت سرشار از سخنان ناگفته است»

  4,263 بازدید

  در این کلیپ از فیلم های جدایی نادر از سیمین- نیم رخ ها- قصه ها- احتمال باران اسیدی- پل خواب- ایتالیا ایتالیا- بیگانه- تیک آف- دایره- مرگ ماهی- گیلانه- ویلایی ها- رگ خواب- فروشنده- ابد و یک روز- لانتوری- زیر سقف دودی- ربوده شده- کافه ستاره و ملی و راه های نرفته اش استفاده شده است.

 • روایت درخشان: درباره الی

  2,532 بازدید

  «درباره الی» (1387) به کارگردانی درخشان اصغر فرهادی، علی رغم نقش های فراوان، قهرمان ندارد و همه نقش ها هم ارز هم روایت فیلم را به پیش می برند. از این بابت فیلم موج جدیدی در سینمای ایران به راه انداخت. از طرف دیگر قطعه موسیقی کلیپ با عنوان «توفان شن» (Sandstorm)، اثر مشترک Finnish DJ و Darude، از مشهورترین قطعات موسیقیایی ترنس، در ایران بسیار شناخته شده است.

 • به یاد ناصر ملک مطیعی

  54,047 بازدید

  ناصر ملک مطیعی (1309 - 1397) دیپلم رشتهٔ تربیت بدنی دانش سرای عالی تهران بود و قبل از آن که به سینما راه یابد، معلم ورزش دبستان های تهران بود. فعالیت وی در سینما با بازی در صحنه کوتاهی از فیلم «واریته بهاری» (پرویز خطیبی، ۱۳۲۸) آغاز شد. او قبل از «قیصر» (۱۳۴۸) با کلاه مخملی، در فیلم های دیگری هم ظاهر شده بود، اما پس از آن، یکسر به ایفای نقش کلاه مخملی دعوت شد.

 • لحظه های مفرح «چند میگیری گریه کنی؟»

  2,388 بازدید

  فیلم «چند میگیری گریه کنی؟» محصول 1384 و کارگردانی شاهد احمدلو موفق به دریافت دیپلم افتخار از جشنواره فجر (بیست و چهارمین دوره) شد/ پیرمردی كه مقیم آمریكاست، زمانی كه می فهمد در آستانه مرگ قرار گرفته به ایران می آید تا در وطن خود بمیرد و چون دوست و فامیلی در اینجا ندارد، سراغ آدم هایی را می گیرد تا پس از مرگ برایش گریه و زاری كنند.

 • لحظه های مفرح «ورود آقایان ممنوع»

  11,331 بازدید

  خانم دارابی (ویشکا آسایش) مدیر سخت گیر مدرسه غیرانتفاعی دخترانه که ورود آقایان را به مدرسه خود ممنوع کرده؛ ناگزیر است اجازه دهد آقای جبلی (رضا عطاران) به تدریس در مدرسه مشغول گردد./ «ورود آقایان ممنوع» در سال 1390 اکران شد و با فروش بالای 5 میلیاردی خود عنوان دومین فیلم پرفروش سال 90 را کسب کرد.

 • لحظه های ماندگار - «برجام»؛ چی فکر می کردیم، چی شد؟

  5,559 بازدید

  پرویز شهبازی از کارگردان های هوشمند با دغدغه های اجتماعی ست. «مالاریا« اگرچه در جشنواره فجر توفیقی نیافت، اما در برخی جشنواره های بین المللی، جوایزی برای فیلم و کارگردان را به همراه داشت. سکانس فوق به خوبی بیانگر هوشمندی شهبازی و ثبت لحظاتی تاریخی و استفاده از آن درجهت بیان مناسب موقعیت زمان و مکان و شرایط قصه است.

 • دیالوگ های درخشان «خشکسالی و دروغ»

  2,798 بازدید

  خشکسالی و دروغ (1394) دومین فیلم پدرام علیزاده و فیلم نامه آن نوشته محمد یغقوبی است.

 • لحظه های مفرح «مارمولک»

  12,260 بازدید

  جالب است بدانید در نظرسنجی مردمی سال 1396 که به ابتکار سایت «سلام سینما» انجام شد و 14 هزار نفر در آن شرکت کردند، فیلم «مارمولک» از میان 140 فیلم تاریخ سینمای ایران (به انتخاب کارشناسان) رتبه نخست محبوب ترین فیلم را کسب کرد. 10 فیلم برتر آرای مردمی بدین شرح است: 1– مارمولک 2– مادر 3– ابد و یک روز 4- جدایی نادر از سیمین 5- قیصر 6- میم مثل مادر 7- فروشنده 8- بچه های آسمان 9- درباره الی 10- سنتوری

 • لحظه های مفرح «سن پطرزبورگ»

  14,559 بازدید

  سن پطرزبورگ محصول سال ۱۳۸۸ و دهمین فیلم بهروز افخمی است.