در حال بارگذاری
آی آر ایمپلنت ویدیو‌های پروتز دندان و ایمپلنت
بازگشت به کانال

ویدیوهای پروتز دندان و ایمپلنت

 • روش صحیح مخلوط کردن سمان زینک فسفات

  51 بازدید

  یکی از پر کاربردترین سمان ها در دندانپزشکی، سمان زینک فسفات است. با این حال در بسیاری موارد مخلوط کردن آن به نحو صحیح انجام نمی گیرد.همین مساله باعث می شود که نتوان از خصوصیات فوق العاده این سمان حداکثر استفاده را برد. فیلم کوتاه زیر توضیحات دکتر غلامرضا طباخیان در مورد نحوه صحیح مخلوط کردن این سمان است.

 • تنظیمات اکلوزالی اسپلینت اکلوزالی ( نایت گارد )

  81 بازدید

  اسپلینت های اکلوزالی که اصطلاحا به آنها نایت گارد هم گفته می شود انواع مختلفی دارند که که یکی از پر کاربردترین آنها اپلاینس ثبات دهنده است که اتفاقا این نوع بیشتر به نام نایت گارد توسط دندانپزشکان تجویز می شود. در این فیلم کوتاه 4 دقیقه ای که بخشی از دوره جامع پروتز ثابت دندانی سایت irimplant.com است ، بخشی از تنظیمات لازم برای این وسیله بیان می شود.

 • بخش دوم فیلم 7 مزیت دوره های سایت irimplant.com

  50 بازدید

  این فیلم بخش دوم توضیحات آقای دکتر غلامرضا طباخیان در مورد 7 مزیت دوره های غیر حضوری سایت irimplant.com است. این دوره ها شامل دوره جامع پروتز ایمپلنت و دوره جامع پروتز ثابت دندانی است. همچنین شرایط بسیار ویژه برای سفارش دوره ها در مرداد 97 بیان می شود.

 • بخش اول فیلم 7 مزیت دوره های سایت irimplant.com

  38 بازدید

  این فیلم بخش اول توضیحات آقای دکتر غلامرضا طباخیان در مورد 7 مزیت دوره های غیر حضوری سایت irimplant.com است. این دوره ها شامل دوره جامع پروتز ایمپلنت و دوره جامع پروتز ثابت دندانی است.

 • توضیحات دکتر طباخیان درباره دوره های سایت irimplant.com

  55 بازدید

  در این ویدیو دکتر غلامرضا طباخیان در مورد تهیه دوره های " جامع پروتز ثابت دندانی " و " جامع پروتز ایمپلنت " صحبت می کند.

 • تعیین رنگ دندان به صورت دیجیتال با VITA Easyshade

  64 بازدید

  انتخاب رنگ دقیق یکی از مهمترین مراحل درمان های پروتزی و زیبایی است و البته از دشوارترین مراحل درمانی نیز می باشد، چون عوامل مختلفی می توانند انتخاب رنگ صحیح را دستخوش اشتباه و خطا کنند. روش های هایی برای انتخاب رنگ وجود دارد که توسط فرد درمان کننده این انتخاب انجام شود. اما با استفاده از دستگاه های دیجیتال می توان انتخاب رنگ را با حداقل خطا انجام داد ، البته به شرطی که نکات لازم به دقت رعایت شوند.

 • بازساری کامل دهان با پروتز ثابت متکی بر ایمپلنت (بخش 2)

  154 بازدید

  بخش درمان پروتزی یک بیمار بی دندان با پروتز ثابت متکی بر ایمپلنت جزو پیچیده ترین درمان های دندانپزشکی است. در بخش اول فیلم مراحل ارائه طرح درمان و قراگیری ایمپلنت شرح داده شد، در این بخش به شرح مراحل پروتزی درمان می پردازیم.

 • بازساری کامل دهان با پروتز ثابت متکی بر ایمپلنت (بخش 1)

  189 بازدید

  درمان بیماران بی دندان با پروتز ثابت متکی بر ایمپلنت نیاز به مراحلی دارد که انجام دقیق آنها موفقیت دراز مدت درمان را تضمین می کند. شاید بتوان چنین درمانی را از پیچیده ترین درمان های دندانپزشکی دانست که نیازمند رعایت نکاتی دقیق در مراحل مختلف طرح درمان ، انجام جراحی بازسازی های استخوانی ، جراحی قرارگیری ایمپلنت و قسمت های درمان پروتزی است.

 • اندازه مناسب ایمپلنت - ایمپلنت های کوتاه

  398 بازدید

  اهمیت طول و قطر ایمپلنتی که برای جایگزینی دندان انتخاب می کنیم چیست؟ چه معیارهایی را باید در انتخاب طول و قطر ایمپلنت ها در نظر گرفت؟ ایمپلنت های کوتاه ( short implants ) در چه مواردی کاربرد دارند و مزایا و معایب آنها چیست؟ این فیلم ، حدود 4 دقیقه و نیم از جلسه اول دوره جامع ایمپلنت است که در آن دکتر غلامرضا طباخیان توضیحاتی درمورد سوالات بالا ارائه کرده اند.

 • ریتینر لق شده بریج و مشکلات آن

  256 بازدید

  یکی از موارد مهمی که موقع درمان پروتز با آن روبرو می شویم ، بیمارانی هستند که برای آنها بریج قرار گرفته و الان ریتینر روی دندان یا دندان های پایه لق شده است. این حالت می تواند با یا بدون علامت باشد ، فیلمی کوتاه از دکتر غلامرضا طباخیان شامل توضیحاتی در مورد ریتینر لق شده را مشاهده نمایید .

 • نکات مهم برای سمان کردن روکش

  534 بازدید

  برای سمان کردن روکش باید آماده سازی هایی بر دندان و رستوریشن انجام داد و در عین حال نکاتی را حین انجام سمان کردن رعایت نمود . در این فیلم به این موارد اشاره شده است.