در حال بارگذاری
فدراسیون تنیس روی میز ویدیو‌های تنیس روی میز
بازگشت به کانال

ویدیوهای تنیس روی میز

 • نجات جان گربه توسط کاپیتان تیم ملی تنیس روی میز

  6,685 بازدید

  کاپیتان تیم ملی تنیس روی میز در اقدامی انسانی و زیست محیطی با تصمیم درست خود باعث نجات گربه گرفتار شده در کاپوت اتومبیل شخصی اش شد. افشین نوروزی سرانجام با کمک و تلاش آتش نشانان ایستگاه شهید عراقی توانست بدون کمترین آسیب باعث نجات گربه گرفتار آمده شود.

 • بازی نوشاد عالمیان مقابل گاردوس (ستارگان آسیا و اروپا)

  3,666 بازدید

  نوشاد عالمیان در ترکیب تیم منتخب آسیا در کنار بررگانی مانند مالونگ، تانگ پنگ، یوان چونگ چیه و گائو نینگ مقابل تیم منتخب ستارگان اروپا به میدان رفت. عالمیان در دومین بازی برابر رابرت گاردوس اتریشی قرار گرفت و با حساب 3 بر صفر و با نتایج 11 بر 6، 11 بر 6 و 11 بر 9 مغلوب شد و برابر نفر 23 رنکینگ جهانی کاری از پیش نبرد. این بازی در نهایت با نتیجه 6 بر 4 به سود تیم منتخب اروپا خاتمه یافت

 • بررسی طرح موج در برنامه موج

  216 بازدید

  روز یکشنبه 25 مردادماه احمد سعادت مند سرپرست فدراسیون تنیس روی میز میهمان حضوری برنامه موج بود. این برنامه به بررسی طرح موج فدراسیون تنیس روی میز که با عنوان "ملت ایران، ورزش پاک، جامعه سلامت" برای توسعه و همگانی کردن این رشته تدوین شده و به اختصار موج نامیده می شود اختصاص داشت. این طرح از سوی معاونت ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان به عنوان الگویی برای سایر فدراسیون ها معرفی شده است.

 • گزارش شبکه خبر از برگزاری کلاس مربیگری سطح یک

  422 بازدید

  کلاس مربیگری سطح یک فدراسیون جهانی تنیس روی میز روزهای 2 تا ششم مردادماه در آکادمی بین المللی تنیس روی میز با حضور 30 مربی برگزار شد. جورج سیلبر اشمیت مدرس این دوره بود آموزشی بود که از سوی فدراسیون جهانی ITTF معرفی شده بود. شبکه خبر تلویزیون نیز در بخش خبری ساعت 9 صبح 5 مردادماه طی گزارشی به انعکاس برگزاری این کلاس توسط اشمیت پرداخت.

 • برنامه خندوانه - برادران عالمیان به قولشان عمل کردند

  889 بازدید

  برادران عالمیان که در برنامه 31 خرداد ماه خندوانه حاضر شده بودند در پاسخ به درخواست مجری برنامه رامبد جوان که پیشنهاد توزیع صد شاخه گل در بین مردم را داد. متعهد شدند تا علاوه بر انجام این کار هر کدام از یک بازیکن مستعد رشته تنیس روی میز حمایت کنند. سرانجام قول برادران عالمیان عملی شد و برنامه سوم مردادماه خندوانه گزارشی از حرکت ارزشمند دو ملی پوش ایرانی را پخش کرد.

 • برنامه موج - کسب مقام پنجم تنیس روی میز آسیا

  484 بازدید

  برنامه موج روز شنبه سوم مردادماه به کسب مقام پنجم تیم نوجوانان پسر ایران در مسابقات تنیس روی میز قهرمانی جوانان و نوجوانان آسیا اختصاص داشت. مجید احتشام زاده به عنوان کارشناس میهمان حضوری این برنامه بود.احمد سعادت مند سرپرست فدراسیون تنیس روی میز و بهروز جلالی سرپرست دبیری فدراسیون نیز به عنوان میهمان تلفنی برنامه دقایقی در مورد آخرین وضعیت تنیس روی میز و برنامه های آینده این فدراسیون صحبت کردند.