در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

ویدیوهای ناهنجاری های دندان

 • روند ارتودنسی و درمان دندان نهفته را ببینید

  408 بازدید

  دکتر جمیلیان بورد تخصصی ارتودنسی ایران و اروپا روند ارتودنسی ثابت دندان نهفته را به صورت شماتیک توضیح می دهند. در میان دندان های یک انسان بالغ به طور معمول دندان های نیش به احتمال بیشتری دچار نهفتگی خواهند شد. علت های مختلفی را می توان برای نهفتگی دندان های نیش بیان نمود که از شایع ترین آن ها، عدم وجود فضای کافی برای حضورشان است. ادامه مطلب در https://jamilian.net

 • نامرتبی و شلوغی دندان ها و فکین ناهنجار

  227 بازدید

  در این ویدئو دکتر عبدالرضا جمیلیان متخصص ارتودنسی و استاد دانشگاه در مورد نامرتبی و شلوغی دندان ها توضیح می دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://jamilian.net مراجعه نمایید.

 • دندان اضافی

  87 بازدید

  در این ویدئو دکتر عبدالرضا جمیلیان متخصص ارتودنسی و استاد دانشگاه در مورد دندان اضافی توضیح می دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با وب سایت ایشان به آدرس https://jamilian.net مراجعه نمایید.

 • نامرتبی و شلوغی دندان ها

  224 بازدید

  در این ویدئو دکتر عبدالرضا جمیلیان متخصص ارتودنسی و استاد دانشگاه در مورد نامرتبی و شلوغی دندان ها توضیح می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت https://jamilian.net/ مراجعه نمایید.

 • شلوغی دندان ها

  150 بازدید

  در این ویدئو دکتر عبدالرضا جمیلیان متخصص ارتودنسی و استاد دانشگاه در مورد شلوغی دندان ها توضیح می دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://jamilian.net/ مراجعه نمایید.

 • نامرتبی و شلوغی دندان ها

  305 بازدید

  در این ویدئو دکتر عبدالرضا جمیلیان استاد دانشگاه و متخصص ارتودنسی در مورد نامرتبی و شلوغی دندان ها توضیح می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت https://jamilian.net/ مراجعه نمایید.