در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

ویدیوهای درمان ارتودنسی

 • 0:6

  قبل و بعد از درمان ارتودنسی به همراه جراحی فک

  1,141 بازدید

  برای اطلاعات بیشتر در درمانهای ارتودنسی به سایت تخصصی ارتودنسی دکتر عبدالرضا جمیلیان ، متخصص ارتودنسی، فلو شیپ ناهنجاریهای فک و صورت ، دارای بورد ارتودنسی اروپا و ایران به ادرس زیر مراجعه نمایید www.jamilian.net

 • مقایسه طول درمان ارتودنسی کودکان و بزرگسالان

  120 بازدید

  دکتر عبدالرضا جمیلیان دارای بورد تخصصی ارتودنسی ایران و اروپا در شبکه دو سیما درباره طول درمان ارتودنسی کودکان و بزرگسالان و تفاوت طول درمان ارتودنسی توضیح می دهند. برای اطلاعات تخصصی بیشتر به سایت مراجعه کنید. https://jamilian.net تلفن جهت هماهنگی مشاوره رایگان 02122057844

 • درمان فاصله بین دندان و دندان غایب

  177 بازدید

  دکتر عبدالرضا جمیلیان بورد تخصصی ارتودنسی ایران و اروپا مخترع و محقق درباره بهترین روش های درمان فاصله بین دندان ها و دندان های غایب یا همان دندان میسینگ توضیح می دهند. و شما می توانید تصیمیم بگیرید که برای فاصله بین دندان ها از درمان ارتودنسی استفاده کنید و یا از روش های دیگر مثل ایمپلنت دندان کمک بگیرید. برای خواندن اطلاعات تخصصی به سایت مراجعه کنید. https://jamilian.net تلفن مشاوره و وقت دهی 02122052228 و یا 02122011892

 • نحوه درمان با ارتودنسی ثابت

  409 بازدید

  دکتر جمیلیان بورد تخصصی ارتودنسی ایران و اروپا مخترع و محقق درباره نحوه درمان با ارتودنسی ثابت در سایت تخصصی https://jamilian.net توضیح می دهند. منظور از ارتودنسی ثابت این است که بیمار نمی تواند دستگاه ارتودنسی را از دهان خارج نماید. در دستگاه ارتودنسی ثابت اجزا به صورت نگین هایی برروی دندان چسبانده شده و ثابت می گردند.

 • درمان دندان های شلوغ با ارتودنسی

  388 بازدید

  علت شلوغی دندان: وراثت در رابطه بین اندازه کوچک فک و اندازه دندانها نقش مستقیمی دارد و ابعاد فک به شدت تحت کنترل ژن می باشد. اندازه فک ها مستقیما بر روی مقدار فضای لازم برای دندانها تاثیر می گذارد و چنانچه اندازه فک کوچک باشد دندانها فضای کافی برای رویش نخواهند داشت. اطلاعات تخصصی در سایت https://jamilian.net

 • مقایسه طول درمان ارتودنسی کودکان و بزرگسالان

  255 بازدید

  طول درمان بسته به نوع و شدت ناهنجاری دندانی فکی، سن مراجعه بیمار، همکاری بیمار، شرایط بیولوژیک، درآوردن یا درنیاوردن دندانها و غیره متفاوت می باشد ولیکن به طور میانگین طول درمان ارتودنسی در حدود 2 سال می باشد و ممکن است در بعضی موارد درمان تا چند سال به طول بیانجامد و به طور متوسط بیماران هر 4 تا 6 هفته جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت تخصصی دندان پزشکی به آدرس https://jamilian.net مراجعه نمایید.

 • آیا ارتودنسی درد دارد؟

  1,408 بازدید

  در این ویدئو دکتر عبدالرضا جمیلیان استاد دانشگاه و متخصص ارتودنسی توضیحاتی درباره این موضوع ارائه می کنند. شاید برخی افراد نگران این موضوع باشند که ارتودنسی درد دارد و از انجام ارتودنسی بترسند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت تخصصی دندان پزشکی به آدرس https://jamilian.net مراجعه نمایید.

 • آیا ارتودنسی در بزرگسالی امکان پذیر است؟

  211 بازدید

  دکتر جمیلیان بورد تخصصی ارتودنسی ایران و اروپا توضیح می دهند که درمان ارتودنسی در بزرگسالان و در سنین بالای 12 سال تحت چه شرایطی انجام می شود. برای خواندن مطالب تخصصی ارتودنسی و دندانپزشکی به سایت Jamilian.net مراجعه فرمایید.

 • آیا درمان ارتودنسی قابل برگشت است

  437 بازدید

  در این ویدئو دکتر عبدالرضا جمیلیان استاد دانشگاه و متخصص ارتودنسی در مورد طول درمان با ارتودنسی متحرک و این که درمان ارتودنسی قابل برگشت است یا خیر توضیحاتی ارائه می کنند.. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت تخصصی دندان پزشکی به آدرس https://jamilian.net مراجعه نمایید.

 • درمان فک با ارتودنسی

  493 بازدید

  در این ویدئو دکتر عبدالرضا جمیلیان استاد دانشگاه و متخصص ارتودنسی در مورد درمان فک با ارتودنسی توضیح می دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت ایشان به آدرس https://jamilian.net/ مراجعه نمایید.

 • مراحل درمان ارتودنسی

  929 بازدید

  در این ویدئو دکتر جمیلیان متخصص ارتودنسی و استاد دانشگاه در مورد مراحل درمان ارتودنسی توضیح می دهند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس https://jamilian.net/ مراجعه نمایید.