در حال بارگذاری
کارگزاری فارابی ویدیو‌های 60 ثانیه بورسی
بازگشت به کانال

ویدیوهای 60 ثانیه بورسی

 • شصت ثانیه بورسی 27 آبان 1397

  25 بازدید

  شاخص بورس باز هم افتاد؛ این بار 5261 واحد . عرضه اولیه سهام سه شرکت در راه است و... بازدهی 40 درصدی یک سهم تازه وارد به بازار سهام! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی شنبه 26 آبان 1397

  22 بازدید

  شاخص کل بورس 3175 واحد افت کرد . سهام گهر زمین بالاخره آمد و...یک عرضه اولیه دیگر نیز در راه است . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 23 آبان 1397

  44 بازدید

  شاخص کل بورس تهران 1217 واحد افتاد . خودرو گران می شود؛ این بار سه مرحله ای! لغو احتمالی یک عرضه اولیه . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 22 آبان 1397

  28 بازدید

  شاخص بورس 1000 واحد رشد کرد . بدل شدن سهام بانک تجارت به سلبریتی بازار . خبرهایی درباره یک عرضه اولیه دیگر . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی دوشنبه 21 آبان 1397

  26 بازدید

  شاخص کل بورس تهران 1543 واحد رشد کرد . توجه بازار به سهم های گروه خودرو و ساخت قطعات . تکذیب توقف صادرات یک پتروشیمی . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی یکشنبه 20 آبان 1397

  33 بازدید

  افت شاخص کل بورس به مدد پتروشیمی ها . دوباره پای نرخ خوراک پتروشیمی ها در میان است! و خبر خوب اینکه... توقف نمادها یک ساعته می شود، به زودی...برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی شنبه 19 آبان 1397

  54 بازدید

  حال ناخوش بورس تهران در نخستین روز کاری هفته . فوکوس عجیب اهالی بازار سرمایه روی سهام بانک تجارت . خبر خوش مدیر عامل یک پتروشیمی بورسی . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی سه شنبه 15 مهر 1397

  111 بازدید

  پایان آخرین روز کاری هفته با رشد 940 واحدی شاخص . واکنش سایپا به انتشار لیست افزایش نرخ خودرو و... راهکاری برای کاهش نرخ لبنیات . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی دوشنبه 14 مهر 1397

  43 بازدید

  رشد 1241 واحدی شاخص بورس . سهام بانک ها و خودروسازان در صدر توجه اهالی بازار و... چشم انتظاری برای یک عرضه اولیه / گهر زمین می آید . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی یکشنبه 13 آبان 1397

  27 بازدید

  منفی شدن بورس در پی خبر رد شدن لایحه الحاق ایران به CFT . روند مثبت بازار دنده معکوس زد! شاخص مثبت نشد، حتی پس از شفاف سازی شورای نگهبان . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 12 آبان 1397

  23 بازدید

  رشد اندک شاخص بورس در نخستین روز کاری هفته . افزایش سرمایه سایپا؛ شاید وقتی دیگر! غول خودروسازی نرخ خودروها را گران می کند، یابرای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی چهارشنبه 9 آبان 1397

  90 بازدید

  رشد اندک شاخص بورس در آخرین روز کاری تالار . اقبال بازار به سهام بانک سرمایه . با تحریم های جدید صادرات دارو متوقف می شود، نمی شود؟ برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی دوشنبه 7 آبان 1397

  65 بازدید

  شاخص کل بورس تهران امروز 2592 واحد رشد کرد . خبری مهم درباره توقف نمادها و... دلایل بازدهی 100 درصدی سهام شرکت کیسون . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی یکشنبه 6 آبان 1397

  31 بازدید

  مثبت شدن شاخص کلید خورد، در دومین روز کاری هفته .▫️اعلام خبری ذغال سنگی درباره ذوب آهن! یک عرضه اولیه دیگر در راه است، همین 13 آبان . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید

 • شصت ثانیه بورسی شنبه 5 آبان 1397

  31 بازدید

  تکرار سریال افت شاخص؛ این بار 2218 واحد! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید

 • شصت ثانیه بورسی چهارشنبه 2 آبان 1397

  59 بازدید

  شاخص کل بورس باز هم افتاد؛ این بار 4258 واحد . ارزش معاملات نیز کاهش یافت . پالایشگاه نفت اصفهان در نیمه دوم سال متحول خواهد شد، آیا؟ برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید

 • شصت ثانیه بورسی سه شنبه 1 آبان 1397

  51 بازدید

  بازار منفی پس از گزارش های 6 ماهه مثبت! شاخص کل بورس 2460 واحد افتاد . نرخ مکالمات سیم کارت همراه اول، به کجا چنین شتابان؟! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی دوشنبه 30 مهر 1397

  34 بازدید

  شاخص بورس 1659 واحد افتاد . اعلام دلایل جهش سود 120 درصدی یک شرکت و اینکه... برق گران می شود، آیا؟! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی یکشنبه 29 مهر 1397

  50 بازدید

  رشد شاخص در سایه دوری از هیجانات اخیر . زمانی برای بازگشت «حکشتی» . رشد بیش از 12 برابری سود حفاری شمال، چرا؛ چگونه؟ برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی شنبه 28 مهر 1397

  8 بازدید

  بازگشت امید به بورس با رشدهای چهار رقمی شاخص . دماسنج بازار سهام امروز 5646 واحد مثبت بود... برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی چهار شنبه 25 مهر 1397

  198 بازدید

  بورس تهران تحت تاثیر خبری از ینگه دنیا . تحریم شدن چند شرکت بورسی؟! فولاد مبارکه: تحریم ها اثری بر کار ما نخواهد داشت . فشار فروش کاهش یافت و... برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی سه شنبه 24 مهر 1397

  66 بازدید

  اعتماد سرمایه گذاران به بازار سهام برای باری دوباره .شاخص بورس 2232 واحد رشد کرد .ارزش معاملات به تاچ 2 هزار میلیارد تومان نزدیک شد . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی دوشنبه 23 مهر 1397

  36 بازدید

  بازگشت بورس به مدار مثبت .شاخص 5775 واحد رشد کرد .یک خبره بازار سهام : بورس مثبت است، آهسته و پیوسته . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی یکشنبه 22 مهر 1397

  73 بازدید

  تکرار سریال گرفتاری سهامداران با مختل شدن هسته معاملات بورس! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 21 مهر 1397

  48 بازدید

  شاخص بورس 5982 واحد افتاد . ارزش معاملات هم کاهش یافت . فروش های سنگین این روزها، هیجانی است، آیا؟ برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • 60 ثانیه بورسی چهارشنبه 18 مهر 1397

  88 بازدید

  بازار سهام چگونه به تعطیلات آخر هفته رفت...؟؟ برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی سه شنبه 17 مهر 1397

  69 بازدید

  چراغ سبز شاخص بورس پس از چند روز ریزش . افزایش قیمت سهم های بزرگ و تاثیر گذار در بازار .سهام ذوب آهن اصفهان پدیده بازار شد . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید .

 • شصت ثانیه بورسی دوشنبه 16 مهر 1397

  33 بازدید

  شاخص بورس امروز هم منفی شد، اما با شدت کمتر . صف های فروش جمع شدند...

 • شصت ثانیه بورسی یکشنبه 15 مهر 1397

  54 بازدید

  تاثیر چند دقیقه ای تصویب لایحه CFT بر بازار سهام شاخص بورس باز هم افتاد!! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید .

 • شصت ثانیه بورسی شنبه 14 مهر 1397

  25 بازدید

  شرح حال یک روز عجیب در بورس . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید .

 • شصت ثانیه بورسی چهارشنبه 11 مهر 1397

  78 بازدید

  امیدواری سرمایه گذاران به وضعیت آتی بازار سرمایه شاخص بورس امروز هم افتاد، اما... چرایی دلایل اقبال به سهام بانک تجارت .برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید .

 • 60 ثانیه بورسی چهارشنبه 11 مهر 1397

  131 بازدید

  امیدواری سرمایه گذاران به وضعیت آتی بازار سرمایه . شاخص بورس امروز هم افتاد، اما... چرایی دلایل اقبال به سهام بانک تجارت .