در حال بارگذاری
کارگزاری فارابی ویدیو‌های 60 ثانیه بورسی
بازگشت به کانال

ویدیوهای 60 ثانیه بورسی

 • شصت ثانیه بورسی 30 دی 1397

  24 بازدید

  بورس مثبت جلو آمد؛ منفی تمام کرد! درباره سه صنعت مورد توجه امروز بازار سهام . سیمانی ها همچنان در کانون توجه اهالی بازار سرمایه و... شناسایی سود قابل توجه بانک پارسیان از محل تسعیر ارز . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 29 دی 1397

  25 بازدید

  شاخص بورس 536 واحد رشد کرد . توجه بازار به سهام سیمانی . روز ناخوش خودرویی ها! و دلایل اقبال بازار به سهام یک پتروشیمی... برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 26 دی 1397

  66 بازدید

  شاخص بورس با رشد به استقبال تعطیلات رفت . اقبال بازار به سهام سیمانی، چرا، به چه دلیل؟ و درباره دلایل سود سازی بالای یک سهم بیمه ای . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 25 دی 1397

  40 بازدید

  شاخص بورس امروز رشد کرد . توجه سهام داران به سهام پالایشی . ⁉️ سرمایه گذاران چشم انتظار چه هستند؟ یک مدیر بورسی: فوکوس بورس تهران تا پایان سال بر...عرضه اولیه افق کوروش و تامین سرمایه لوتوس پارسیان در راه است...؟ برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام ده

 • شصت ثانیه بورسی 24 دی 1397

  32 بازدید

  رشد 202 واحدی شاخص بورس . منفی شدن سهام خودرویی و قطعه ساز پس از افزایش نرخ محصولات⁉️ ازار سهام مثل تابستان هیجانی نیست، اما... این روزها سرمایه گذاری در صندوق های بورسی رونق گرفته... برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 23 دی 1397

  29 بازدید

  افت 436 واحدی شاخص بورس در روز درخشش خودرویی ها! معاملات پر حجم سهام خودرویی هم زمان با افزایش نرخ محصولات . اعلام مشوق های ملی مس برای خریداران محصولات . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 22 دی 1397

  43 بازدید

  شاخص بورس 100 پله بالا رفت . تاثیر کاهش بهای نفت بر سهام پالایشگاه ها . کاهش تولیدات لبنی در کشور، چرا به چه دلیل؟ تخت گاز سایپا در میدان افزایش نرخ! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 19 دی 1397

  62 بازدید

  برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 18 دی 1397

  32 بازدید

  رشد 1643 واحدی شاخص بورس . معاملات حجم بالای سهام بانک ها ادامه دار شد . یک اقتصاددان: حدف صفرهای پول ملی راهگشا نخواهد بود، اگر... و سهامی که امروز بیشترین تاثیر را در رشد شاخص داشتند، بشناسیم . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 17 دی 1397

  36 بازدید

  رشد 1407 واحدی شاخص بورس . ادامه معاملات پر حجم سهام بانکی . روزگار خوش سهامداران کارتن ایران و خبری خوب برای سهامداران گل گهر... برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 16 دی 1397

  23 بازدید

  رشد 168 واحدی شاخص بورس . روز خوب بانکی ها در بازار سهام اینگونه رقم خورد . سه بانک ملت، تجارت و صادرات صف خرید شدند . تاثیر تحریم ها بر صنعت داروسازی، شاید وقتی دیگر . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 15 دی 1397

  49 بازدید

  رشد شاخص بورس در نخستین روز کاری هفته . رفع یک نگرانی درباره سود صندوق های بورسی: سود حساب های بانکی ماه شمار تاثیری بر سود صندوق ها نخواهد داشت . اعلام دلایل قبال بازار سهام به نماد بانک پاسارگاد . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 12 دی 1397

  123 بازدید

  شاخص بورس با افت 941 واحدی به استقبال تعطیلات رفت! توجه بازار سهام به نماد بانک پاسارگاد . کاهش هزینه بانک ها چگونه رقم خورد؟برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 11 دی 1397

  46 بازدید

  رشد شاخص بورس به مدد بازگشایی نماد بانک پاسارگاد . سرمایه های قفل شده سهامداران پاسارگاد بالاخره آزاد شد، پس از دو سال... روز خوب نمادهای بانکی ها اینگونه رقم خورد . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی دوشنبه 10 دی 1397

  28 بازدید

  رشد لاک پشتی شاخص بورس . روزی خوب برای دارندگان سهام خودرویی . اقبال بازار به سهام چین چین ؛ چرا؟ به چه دلیل؟ برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 9 دی 1397

  36 بازدید

  خبر خوش مدیر عامل فولاد مبارکه برای سهامداران . افزایش نرخ روغن نباتی، جایی همین نزدیکی ها! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 5 دی 1397

  83 بازدید

  رشد شاخص بورس با تاثیرگذاری ارائه لایحه بودجه 98 به مجلس . دلایل جهش قابل توجه یک سهم و... چرایی حال نزار این روزهای بازار قیر . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی یکشنبه 2 دی 1397

  55 بازدید

  رشد 2141 واحدی شاخص بورس . مثبت بودن اکثر سهم های بازار امروز . درباره چرایی سلام بورس به حال خوب و... خبری مهم برای سهامداران بانک صادرات . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی شنبه 1 دی 1397

  66 بازدید

  روز خوب بانک ها در روز منفی بازار . ششمین روز صف خرید یک تازه وارد بورسی . درباره سهمی که رشد 2200 درصدی را به خود دید! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 26 آذر 1397

  22 بازدید

  مثبت بودن سهام خودرویی در منفی بازار! سهامداران بانک ملت نگران نباشند، چون که... و جهش خیره کننده یک سهم در بازار امروز . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی شنبه 25 آبان 1397

  11 بازدید

  شاخص بورس دوباره افتاد . ریزش 2777 واحدی این بار رقم خورد . راهی برای کسب سود سهامداران از بازار منفی . خبری خوب برای شرکت های گروه کاشی و سرامیک و...درباره سهمی که کام سهامداران را شیرین کرد...برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی شنبه 24 آذر 1397

  60 بازدید

  افت بیش از 860 واحدی شاخص بورس در نخستین روز کاری هفته .‼️ صف فروش سنگین یک سهم تازه وارد در بازار سرمایه و...حمایت از سهام زیر مجموعه های پتروشیمی خلیج فارس . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی شنبه 24 آذر 1397

  20 بازدید

  افت بیش از 860 واحدی شاخص بورس در نخستین روز کاری هفته . ‼️ صف فروش سنگین یک سهم تازه وارد در بازار سرمایه و...حمایت از سهام زیر مجموعه های پتروشیمی خلیج فارس . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی چهارشنبه 21 آذر 1397

  39 بازدید

  شاخص کل بورس تهران 882 واحد افت کرد . آغازی بر صف فروش یک سهم عرضه اولیه ای . نیم نگاه سرمایه گذاران به سودهای بانکی . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 20 آذر 1397

  51 بازدید

  شاخص کل بورس 680 واحد افتاد . هسته معاملات فرابورس هم امروز خسته شد! درباره عملکرد صندوق های با درآمد ثابت بیشتر بدانید . خبری مهم درباره پیش بینی سود هر سهم . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی دوشنبه 19 آذر 1397

  25 بازدید

  شاخص بورس به رشد 24 واحدی بسنده کرد . افق کوروش بورسی می شود ، با 2000 فروشگاه... درباره رشد 20 درصدی سهام یک شرکت بورسی . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی یکشنبه 18 آذر 1397

  68 بازدید

  شاخص کل 191 واحد افتاد . خورویی ها بازار را مثبت کردند، اما.تحول شرکت های زغال سنگی در راه است . خبر خوش یکی از حقوقی های بزرگ بورس برای سهامداران . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 17 آذر 1397

  53 بازدید

  شاخص بورس به رشد 223 واحدی بسنده کرد . اقبال بازار به یک سهم به خاطر نرخ صعودی شمش . درباره رشد 1000درصدی یک سهم بیشتر بدانید . و بازدهی 46 درصدی یک سهم عرضه اولیه ای . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 14 آذر 1397

  46 بازدید

  تاثیر گذاری تصویب اصلاحیه لایحه CFT در روند بورس امروز . شاخص 1158 واحد رشد کرد . توقف بیش از دو ساله نماد بانک پاسارگاد در بورس! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی سه شنبه 13 آذر 1397

  50 بازدید

  شاخص کل بورس افت کرد؛ این بار 602 واحد! تلاش یک شرکت برای پذیرش در فرابورس و عرضه اولیه ‼️ و اتفاقی عجیب در سهم حفاری شمال . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی شنبه 12 آذر 1397

  66 بازدید

  شاخص بورس همچنان در مدار رشد . کدهای بورسی غیر فعال دوباره فعال شدند . ورود دو هزار میلیارد تومان پول جدید به بازار و یک خبر خوش بانکی . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • شصت ثانیه بورسی 11 آذر 1397

  29 بازدید

  بورس سرانجام تغییر مسیر داد . شاخص 3284 واحد رشد کرد . خبرهای امیدوار کننده و تقسیم سود خوشایند در مجمع یک پتروشیمی . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .