در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
کارگزاری فارابی ویدیو‌های 60 ثانیه بورسی
بازگشت به کانال

ویدیوهای 60 ثانیه بورسی

 • شصت ثانیه بورسی 1 خرداد 1398

  71 بازدید

  پایان هفته بورس با رشد اندک شاخص ، سهامداران در رصد کردن اخبار سیاسی حرفه ای شدند! درباره فاصله معنا دار ارزش سهام با تورم واقعی و خبرهایی امیدوار کننده از چادر ملو...برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 31 اردیبهشت 1398

  18 بازدید

  سلام دوباره شاخص، به رشد، حال بورس خوب است، باور کنیم...تحریم، فولاد، آینده؛ هیچ مشکلی نیست؟ و یک پیش بینی درباره میزان تورم امسال... برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 30 اردیبهشت 1398

  32 بازدید

  افت شاخص بورس رقم خورد، ارز 4200 تومانی برای واردات مواد اولیه دارو؛ داریم یا نداریم؟ تا تصمیم گیری برای افزایش نرخ محصولات شوینده، اندکی صبر! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 28 اردیبهشت 1398

  21 بازدید

  بیم و امید بورس در بهار ، رشد دماسنج بازار رقم خورد / جهش 1732 واحدی شاخص، درخشش چادر ملو، بانک ملت، مخابرات ایران و سرمایه گذاری امید ، آهسته و پیوسته، سود اینجاست! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 25 اردیبهشت 1398

  27 بازدید

  برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 24 اردیبهشت 1398

  32 بازدید

  حال خوب بورس ادامه دار شد، شاخص کل 3994 واحد رشد کرد، صنایع معدنی و فولادی سلبریتی های تالار شیشه ای شدند، خبری درباره زمان افزایش سرمایه بانک ملت. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 23 اردیبهشت 1398

  42 بازدید

  حال خوب بورس در میانه هفته، تالار شیشه ای نفس تازه کرد، درباره گروهی با کمترین ریسک در روزهای منفی و صف خرید یک سهم به لطف گاوها. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 22 اردیبهشت 1398

  31 بازدید

  صف فروش بزرگان بازار سهام! ترس بازار از تحریم های فلزات، رشد قابل توجه یک سهم در روز منفی بورس . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 21 اردیبهشت 1398

  40 بازدید

  سقوط شاخص بورس پس از رشد بازار، تعویض لاین بازار، چرا؟ / پای یک ترامپ در میان است! غیر حرفه ای ها پول خود را به صندوق ها بسپارند، به خاطر اینکه... برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 18 اردیبهشت 1398

  79 بازدید

  پایان یک نگرانی بورسی.. شاخص رشد کرد؛ حال بازار کمی تا قسمتی خوب شد! تائید افزایش 60 درصدی نرخ روغن موتور و چرایی روند مثبت دو سهم...برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 17 اردیبهشت 1398

  46 بازدید

  شاخص بورس افتاد؛ بازار یک پارچه قرمز شد..نگرانی سرمایه گذاران از بازار منفی / بروم یا بمانم؟ یک حقوقی شناخته شده بازار : نرخ سهام هنوز ارزان است..از سهم یک سنتی سایپا چه خبر؟ برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 16 اردیبهشت 1398

  69 بازدید

  سقوط آزاد شاخص بورس ، به وقت اردیبهشت! چرایی این موضوع از نگاه کارشناسان بازار سرمایه، و بازدهی قابل توجه شرکت های زغال سنگی در بازار سهام. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 15 اردیبهشت 1398

  87 بازدید

  کوچ شاخص از شرایط حال خوب به افق بد حالی! پول جدید به بورس می آید؟رشد 100 درصدی سهام در گروه لوازم خانگی و خبرهایی از کشتی یک پتروشیمی.. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 14 اردیبهشت 1398

  35 بازدید

  پیشتازی بورس همچنان ادامه دارد، جهش ۴۴۸۰ واحدی شاخص کل، صف خرید در بیشتر نمادهای معاملاتی، جهش ارزی جدید در راه است؟! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • تحلیل تکنیکال زشگزا 14 اردیبهشت 1398

  204 بازدید

  زشگزا در روند صعودی کوتاه مدت. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 11 اردیبهشت 1398

  47 بازدید

  آخر هفته سبز بازار سهام، شاخص 1.6 درصد مثبت خورد! خبرهایی از صنعت خاکستری و شیرین بورس تهران. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 10 اردیبهشت 1398

  54 بازدید

  شاخص بورس امروز هم رشد کرد، اما... چرایی صف خرید کاغذ پارس، ساز گرانی، این بار از طرف کاشی و سرامیکی ها! صف خرید محکم یک سهم ریلی؛ چه شد، که... برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 8 اردیبهشت 1398

  87 بازدید

  رشد قابل توجه شاخص بورس، سهام اثر گذار بر رشدی این چنین را بشناسید ، بازدهی خیره کننده موتوژن، صنعت تایر، سلبریتی اردیبهشت! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 7 اردیبهشت 1398

  42 بازدید

  روز خوب بورس در نخستین روز کاری بازار سهام پس از فینال فاینکس 2019 ، سهام تبرک صف خرید شد، به چه دلیل؟ درباره ادغام بانک قوامین با بانک سپه. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید

 • شصت ثانیه بورسی 3 اردیبهشت 1398

  113 بازدید

  قرمز ؛ رنگ غالب بورس امروز بود! بازگشت بانک صادرات با رنگ سبز سهامداران را امیدوار کرد...یک بازیگر حقوقی : نگران این بازار نباشید...شفاف سازی ماجرای افزایش نرخ روانکارها. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید

 • شصت ثانیه بورسی 31 فروردین 1398

  152 بازدید

  روز خوب بازار سهام ، یک کارشناس بازار سرمایه: بورس سود می دهد / رشدها ادامه دار است، بازدهی یک سیمانی، یک ماهه 65 درصد! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 28 فروردین 1398

  105 بازدید

  حاکم شدن جو منفی بر بازار سهام امروز، چهارشنبه خوب سهام سیمانی رقم خورد، درباره بازدهی خوب سهام دو شرکت؛ چرا، به چه دلیل؟! برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 27 فروردین 1398

  38 بازدید

  رشد آهسته شاخص، ورود پول جدید به بازار سهام؟ احساس شد...یک تحلیلگر بازار سرمایه: بازدهی بورس ادامه دار است، روز خوب سهام بانک تجارت. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 26 فروردین 1398

  47 بازدید

  روز تاریخی بورس با عبور از ارتفاع 200 هزار، بانک تجارت بازگشایی شد و یکه تاز بازار ...2100 میلیارد تومان امروز سهم معامله شد که رشد حدود 3 درصدی شاخص را رقم زد... برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 25 فروردین 1398

  47 بازدید

  شاخص بورس آهسته و پیوسته رشد کرد، بحران سیل، امسال شکر را کمیاب می کند!مدیر مالی بانک ملت: افزایش سرمایه ای در راه است، از محل...؟درباره نخستین عرضه اولیه سال 98. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 24 فروردین 1398

  94 بازدید

  شاخص بورس 1224 واحد رشد کرد، بازار سهام چشم انتظار یک عرضه اولیه بهاری، افزایش نرخ سیمان، 15 الی 25 درصد! خالق ساقه طلایی هم افزایش نرخ در سر دارد. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 21 فروردین 1398

  33 بازدید

  رشد چشم گیر شاخص در آخرین روز کاری هفته، درباره جذابیت ویژه صندوق های سرمایه گذاری، بازدهی برخی صندوق ها بالاتر از میانگین بازار سهام رقم خورد! یک مقام نظارتی: روند خوب صندوق ها امسال هم ادامه دار است. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 20 فروردین 1398

  69 بازدید

  بورس بی تفاوت به حاشیه های سیاسی می تازد ...بازدهی حدود یک درصدی بورس در همین امروز!! چه خبر از هپکو ، فولاد مبارکه و صنعت پرطرفداری به نام زراعت؟ برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 19 فروردین 1398

  45 بازدید

  بورس ، امروز را منفی شروع کرد و به مثبت رسید! خبر آمد، خبری سیمانی در راه است، اعلام شرط بازگشایی نماد بانک صادرات و تجارت. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 17 فروردین 1398

  41 بازدید

  رشد شاخص در بورس امروز ، سه نمادی که شنبه بسی خوش درخشیدند، چشم انتظاری برای نخستین شهرک تخصصی دارویی کشور و... چه خبر از گلتاش؟ برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 11 فروردین 1398

  293 بازدید

  اولین قرمز بازار سهام در سال 98، شاخص بورس در پنجمین روزکاری نوروز منفی شد ؛ البته فقط 76 واحد...مالیات سهم به نیم درصد برگشت ؛ اما...برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید. با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • شصت ثانیه بورسی 10 فروردین 1398

  66 بازدید

  بورس در نوروز می تازد ؛ بدون توقف!ا شاخص بازار سهام امروز ۲ درصد رشد کرد ، یعنی ۳۸۱۵ واحد، خبرهایی مثبت از پاکسان که این روزها دوباره سلبریتی شوینده ها شده...نمادهای بانک تجارت و صادرات تاکی متوقف می مانند؟گل گهر ۲۷ میلیون تن محصول تولید کرد و فروخت!