در حال بارگذاری
کارگزاری فارابی ویدیو‌های تحلیل بنیادی شرکت ها
بازگشت به کانال

ویدیوهای تحلیل بنیادی شرکت ها

 • تحلیل بنیادی کاسپین 5 اسفند 1397

  82 بازدید

  تحلیل بنیادی شرکت داروسازی کاسپین تأمین. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، و همچنین ثبت نام در سامانه سجام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید.

 • تحلیل بنیادی پکرمان 16 دی 1397

  171 بازدید

  تحلیل بنیادی شرکت گروه صنعتی بارز ، کاری از تیم تحلیل کارگزاری فارابی . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • تحلیل بنیادی کاوه 9 دی 1397

  228 بازدید

  تحلیل بنیادی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش کاری از تیم تحلیل کارگزاری فارابی . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • تحلیل بنیادی غبشهر 18 آذر 1397

  266 بازدید

  تحلیل بنیادی شرکت صنعتی بهشهر کاری از تیم تحلیلی کارگزاری فارابی . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • تحلیل بنیادی وصندوق - تاپیکو - فارس 17 آذر 1397

  227 بازدید

  بررسی پرتفوی سرمایه گذاری و سودآوری انتظاری شرکت های زیر مجموعه در سه هلدینگ بزرگ پتروشیمی . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • تحلیل بنیادی هرمز 12 آذر 1397

  281 بازدید

  به تناسب کاهش قیمت فولاد جهانی و احتمال کاهش مقدار فروش، قیمت هرمز هم اصلاح کرده است. تحلیل مصور نشان می دهد که هرمز چه سودی خواهد ساخت. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • تحلیل بنیادی فخوز 30 آبان 1397

  203 بازدید

  در گذشته تغییر مقدار فروش بر سود خالص سیمانی ها تاثیر بسیار مهمی داشت. حالا به دلیل تحولات حاشیه سود، تغییر نرخ فروش بسیار با اهمیت شده است. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • تحلیل بنیادی کرماشا 27 آبان 1397

  107 بازدید

  باید برای تمام سناریو ها آماده بود و برنامه داشت. بررسی و تاثیر تحولات دلار نیمایی، تغییر قیمت جهانی و کاهش احتمالی مقدار فروش . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • تحلیل بنیادی فولاد ۲۶ آبان 1397

  134 بازدید

  تحولات نرخ فروش و تغییرات مقدار فروش در میان مدت، ارزش واقعی فولاد مبارکه را نشان خواهد داد. میزان تغییر این آیتم ها، بسیار مهم است و باید روند آنرا دنبال کرد.برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • تحلیل بنیادی کگهر 24 آبان 1397

  402 بازدید

  کاری از تیم تحلیل کارگزاری فارابی . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • تحلیل بنیادی شسپا 23 آبان 1397

  259 بازدید

  حال و احوال نفت سپاهان خوب است اما در نشریه های جهانی نگرانی از کاهش مقدار صادرات روانکارهای ایرانی به چشم می خورد همچنین بازار سهام ایران نگران تاثیر منفی کاهش قیمت نفت بر روغن پایه میباشد. برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • تحلیل بنیادی سپ -رکیش - رتاپ - آپ - پرداخت

  255 بازدید

  نگاهی به نحوه درآمدزایی شرکت های گروه پرداخت و دلایلی که می تواند منجر به بهبود سود این گروه شود . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • بررسی آثار تحریم ها به استناد آمار و اطلاعات سازمان بنادر و دریانوردی

  66 بازدید

  برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • تحلیل بنیادی غشهداب 14 آبان 1397

  277 بازدید

  تحلیل بنیادی كشت و صنعت شهداب ناب خراسان کاری از تیم تحلیلی کارگزاری فارابی . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • تحلیل بنیادی غگلپا 5 آبان 1397

  216 بازدید

  تحلیل بنیادی شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان . کاری از تیم تحلیل کارگزاری فارابی و به صورت تصویری . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید

 • تحلیل بنیادی تبرک 23 مهر 1397

  687 بازدید

  تحلیل بنیادی گروه کارخانجات صنعتی تبرک ، کاری از تیم تحلیل کارگزاری فارابی و به صورت تصویری . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید . با سامانه فارابیکسو ، شما به صورت همزمان می توانید در بازار آتی سکه ، زعفران و بورس اوراق بهادار معاملات آنلاین انجام دهید .

 • تحلیل بنیادی سیمان ارومیه 15 مهر 1397

  436 بازدید

  کاری از تیم تحلیل کارگزاری فارابی . برای دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری و استفاده از سامانه آنلاین معاملات بورس و خرید و فروش سهام ، به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید .

 • تحلیل بنیادی دسینا 31 شهریور 1397

  324 بازدید

  کاری از تیم تحلیلی کارگزاری فارابی . برای مشاهده ویدئو ها به محض انتشار و شرکت در نظرسنجی انتخاب نماد جهت تحلیل ، به وب سایت www.kargozari.org مراجعه و در سامانه فارابیکسو ثبت نام کنید . فارابیکسو ، پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور ، امکان معاملات آتی سکه و زعفران در کنار بورس اوراق بهادار در یک پنل کاربری

 • تحلیل بنیادی شکربن 18 شهریور 1397

  439 بازدید

  کاری از تیم تحلیلی کارگزاری فارابی . برای مشاهده ویدئو ها به محض انتشار و شرکت در نظرسنجی انتخاب نماد جهت تحلیل ، به وب سایت www.kargozari.org مراجعه و در سامانه فارابیکسو ثبت نام کنید . فارابیکسو ، پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور ، امکان معاملات آتی سکه و زعفران در کنار بورس اوراق بهادار در یک پنل کاربری

 • تحلیل بنیادی فزرین 11 شهریور 1397

  677 بازدید

  کاری از تیم تحلیلی کارگزاری فارابی . برای مشاهده ویدئو ها به محض انتشار و شرکت در نظرسنجی انتخاب نماد جهت تحلیل ، به وب سایت www.kargozari.org مراجعه و در سامانه فارابیکسو ثبت نام کنید . فارابیکسو ، پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور ، امکان معاملات آتی سکه و زعفران در کنار بورس اوراق بهادار در یک پنل کاربری .

 • تحلیل بنیادی شگل 4 شهریور 1397

  378 بازدید

  کاری از تیم تحلیلی کارگزاری فارابی . برای مشاهده ویدئو ها به محض انتشار و شرکت در نظرسنجی انتخاب نماد جهت تحلیل ، به وب سایت www.kargozari.org مراجعه و در سامانه فارابیکسو ثبت نام کنید . فارابیکسو ، پیشرفته ترین پنل معاملاتی کشور ، امکان معاملات آتی سکه و زعفران در کنار بورس اوراق بهادار در یک پنل کاربری .

 • تحلیل بنیادی شپاکسا 28 مرداد 1397

  388 بازدید

  کاری از تیم تحلیل کارگزاری فارابی و به صورت تصویری www.kargozari.org

 • تحلیل بنیادی شپدیس 20 مرداد 1397

  531 بازدید

  کاری از تیم تحلیل کارگزاری فارابی و به صورت تصویری

 • تحلیل بنیادی چکاپا 13 مرداد 1397

  948 بازدید

  علی رغم رشد 60% همچنان جذاب

 • تحلیل بنیادی پتروشیمی پارس 20 تیر 1397

  1,746 بازدید

  در این ویدئو به به تحلیل بنیادی پتروشیمی پارس پرداخته شده است . برای دریافت کد بورسی و انجام معاملات آنلاین به وبسایت www.kargozari.org مراجعه نمایید .

 • تحلیل بنیادی پتروشیمی شازند (شاراك)

  2,011 بازدید

  تحلیل صورت های مالی و پیش بینی سود هر سهم با دلار جدید . تحلیل های روزانه تکنیکال و بنیادی سهام منتخب و شاخص کل درسامانه فارابیکسو . ثبت نام با مراجعه با سایت www.kargozari.org

 • تحلیل بنیادی قند قزوین 22 آبان 1396

  1,018 بازدید

  ویدئو تحلیل بنیادی قند قزوین #قزوین - ولید هلالات