در حال بارگذاری
لرنیتو ویدیو‌های طبقه بندی نشده
بازگشت به کانال

ویدیوهای طبقه بندی نشده

 • دانش آموزها فرق می کنند؛ مدل یادگیری شان هم همینطور

  151 بازدید

  معلم می تواند یک مطلب را برای همه ی دانش آموزان کلاس به یک شکل درس بدهد. ولی این فقط یکی از راه های متنوع آموزش است. در #ویدئوی_عصر_جمعه این هفته با رویکرد #شخصی_سازی_یادگیری برای تامین نیازهای همه ی دانش آموزان آشنا می شویم.

 • به روزرسانی لرنیتو

  232 بازدید

  توضیح به روزرسانی های لرنیتو تا پایان پاییز 96

 • یادگیری دانش آموز محور برای قرن 21

  164 بازدید

  قرن هاست که شیوه ی آموزش ثابت مانده و در تخته، میز، کلاس، امتحان و تکلیف خلاصه می شود. اما دنیا تغییر می کند و این یعنی برای موفقیت به راه های جدیدی نیاز هست و به همین خاطر مدل یادگیری هم باید تغییر کند. در این ویدئو با یادگیری دانش آموز به عنوان مدل مناسب برای یادگیری در قرن 21 آشنا می شویم.

 • هر دانش آموز یک معلم؛ این یک آرزو نیست!

  317 بازدید

  [ Video ] شما هم آرزو داشتید روزی می رسید که هر دانش آموز یک معلم خاص داشت؟ در #ویدئوی_عصر_این_جمعه می ببینید که آرزوی #یادگیری_دانش_آموز_محور با تکنولوژی و روش #یادگیری_ترکیبی واقعیت پیدا کرده است.

 • به جای زیاد درس خواندن هوشمندانه درس بخوانیم

  4,144 بازدید

  ثبات در روش مطالعه خوب است؟ در #ویدئوی_عصر_این_جمعه این باور سنتی و رایج درباره ی درس خواندن را به چالش می کشیم و نتایج جالب یک تحقیق علمی درباره ی شیوه های مطالعه را می بینیم.

 • چرا ما عاشق یادگیری ترکیبی هستیم؟

  303 بازدید

  ❓چرا یادگیری ترکیبی؟ #یادگیری _ترکیبی یا تلفیقی (blended learning) یعنی استفاده ی همزمان از مزیت های آموزش سنتی و آموزش آنلاین. یعنی کسی نمی تواند جای معلم ها و مشاورها را بگیرد اما نباید از ظرفیت های تکنولوژی هم چشم پوشی کند. در #ویدئوی_عصر_این_جمعه 6 دلیل برتری آموزش ترکیبی بر سایر رویکردها را می بینیم.

 • 9 تکنیک علمی برای مطالعه بهتر

  1,421 بازدید

  روش ها و تکنیک های مختلف و متنوعی برای مطالعه وجود دارد. اما کدام شان از نظر علمی بررسی و اثبات شده است؟ در #ویدئوی_عصر_این_جمعه 9 تکنیک علمی را برای مطالعه بهتر و کارآمدتر به شما نشان میدهیم. شما هم اگر روش خوبی برای مطالعه دارید بنویسید تا همه استفاده کنیم. یادتون نره #امسال_میتونه_آسون_و_باحال_باشه :)

 • فیلم آموزشی برگزاری و تصحیح امتحان در لرنیتو

  353 بازدید

  ❓نمی دانید چطور با لرنیتو آزمون بگیرید؟ نگران نباشید. این جا خیلی ساده مراحل برگزاری یک آزمون را توضیح داده ایم. فیلم را ببینید و اگر بازهم سوالی بود با بچه های پشتیبانی لرنیتو تماس بگیرید. http://lernito.com/FAQ.html

 • طراحی، برگزاری و تصحیح آزمون مثل آب خوردن

  1,818 بازدید

  امتحان گرفتن مثل امتحان دادن سخت است. طراحی سوال، تایپ و پرینت و تصحیح برگه ها و... لرنیتو همه این ها را مثل آب خوردن کرده. کافی ست سوال هایی رکه می خواهید از بانک سوال انتخاب کنید، دانش آموزانی که قرار است ازشان آزمون بگیرید مشخص کنید و بعد از گرفتن آزمون، تصویر پاسخ برگ را با گوشی یا اسکنر بفرستید. بعدش نتایج توی حساب دانش آموزان شماست. به همین راحتی. تجربه ی لرنیتو مجانیست: www.lernito.com

 • نظر مارک زاکربرگ درباره اهمیت شخصی سازی آموزش

  475 بازدید

  ما از این به بعد هر جمعه یک ویدئوی کوتاه درباره ی آینده ی آموزش، تکنیک های یادگیری و روش های جدید تدریس منتشر می کنیم. #ویدئوی_عصر_این_جمعه نظر مارک زاکربرگ موسس و مدیرعامل فیس بوک درباره ی شخصی سازی آموزش است. زاکربرگ معتقد است اگر به بچه ها فرصت بدهیم براساس استعدادها و علایق خودشان یاد بگیرند به سرعت به دنیایی دست پیدا خواهیم کرد که که در آن مردم چندصد برار بیشتر می آموزند و تجربه می کنند.

 • افزایش کارایی و بازدهی با تکنیک پومودورو

  105 بازدید

  این بار با #با_رسم_شکل می خواهیم نشان بدهیم چطور با تکنیک #پومودورو کارایی تان را بیشتر کنید و بازدهی بیشتری داشته باشید. نشان پومودورو یک گوجه فرنگی قرمز رنگ حسابی است

 • 12 ترفند برای افزایش انگیزه

  1,200 بازدید

  [ Video ] سلام این بار با #با_رسم_شکل می خواهیم 12تا ترفند برای افزایش #انگیزه را نشان تان بدهیم. با انگیزه باشید و لرنیتو را به دوستا ن تان معرفی کنید :) @lernito

 • رازهای مطالعه ی موفق و کارآمد

  384 بازدید

  این بار با #با_رسم_شکل می خواهیم رازهای #مطالعه موفق و کارآمد را به شما نشان بدهیم. #سال_تحصیلی از فردا شروع می شود و ما هم خود مان را آماده کردیم که شیش دانگ هوای شما را داشته باشیم. پس بقیه ی بچه ها را خبر کنید :)

 • مدیر فروش لرنیتو در الکامپ از آینده ی آموزش می گوید

  334 بازدید

  از زبان مدیرفروش لرنیتو در گفتگو با تک تاکس در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، بشنوید لرنیتو چیست و قرار است چه کمکی به شما بکند.

 • لرنیتو برای یادگیری سریع تر و آسان تر

  493 بازدید

  آیا ما مجبوریم برای همیشه با این مشکل ها کنار بیاییم؟ هرگز. ابزارهای آموزشی جدید به ما فرصت می دهند با حفظ مزیت های سیستم موجود، راهی باز کنیم که همه از آن سود ببرند. لرنیتو همان راه است. لرنیتو محیطی است برای درهم آمیختن تکنولوژی و آموزش. ما در این پروژه بر یادگیری آسان تر و سریع تر تمرکز کرده ایم و برای همه ی سلیقه ها و نیازها برنامه داریم. و این تازه اول ماجراست!

 • دانش آموزها در سال 2020 چطور یاد می گیرند؟

  288 بازدید

  ببینید دانش آموزهای سال ٢٠٢٠ چقدر با دانش آموزهای امروز فرق دارند. خودتان را برای آینده آماده كنید. لرنیتو اولین قدم این مسیر است.

 • گروه های آمادگی کنکور و امتحان نهایی

  121 بازدید

  همه سوال ها توی لرنیتو پاسخ تشریحی دارند. توی این ویدئو نحوه دسترسی به پاسخ های تشریحی را به شما نشان دادیم.

 • جستجو از طریق درخت مباحث درسی

  494 بازدید

  در بانک سوال لرنیتو همه ی سوال ها براساس سرفصل های کتاب های درسی منظم شده اند. یعنی می توانید از طریق درخت مباحث درسی به سوالی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. این ویدئو همین کار را به شما نشان می دهد.

 • جستجو در لرنیتو با کلیدواژه ها

  573 بازدید

  یکی از بهترین و سریع ترین راه های جستجو در بانک سوال لرنیتو جستجو از طریق کلیدواژه ی مبحثی یا موضوعی است که می خواهید. در این ویدئو خیلی ساده این امکان لرنیتو را نشان داده ایم.

 • چطور آزمونی را که می خواهم بسازم؟

  401 بازدید

  شما می توانید با استفاده از بانک سوال لرنیتو آزمون بسازید. هم آزمون های درسی برای ارزشیابی دانش آموزان و هم آزمون های آمادگی برای کنکور و امتحان نهایی. در این ویدئو به شما نشان می دهیم چطور این کار را بکنید.

 • دسترسی به سوال های عمومی کنکور هنر در لرنیتو

  422 بازدید

  سوالات عمومی کنکور سراسری هنر سال 1390 - 1395 با پاسخ های تشریحی در بانک سوال لرنیتو قرار دارد. در این ویدئو به شما نشان دادیم چطور به این سوال و جواب ها دسترسی پیدا کنید.

 • لرنیتو چگونه به من کمک می کند؟

  1,342 بازدید

  لرنیتو دو روش ساده و سریع برای پیدا کردن سوالات موردنظر شما دارد. در این ویدئو این راه ها را توضیح داده ایم.