در حال بارگذاری
لرنیتو ویدیو‌های طبقه بندی نشده
بازگشت به کانال

ویدیوهای طبقه بندی نشده

 • هیچ نرم‌افزاری جای یک معلم خوب را نمی‌گیرد

  49 بازدید

  لرنیتو یک ابزار آموزشی‌ست که به معلم‌ها کمک می‌کند راحت‌تر و سریع‌تر دانش‌آموزان‌شان را ارزیابی کنند. اما قرار نیست لرنیتو کار معلم‌ها را بکند و ما فکر می‌کنیم هیچ نرم‌افزاری نمی‌تواند جای یک معلم خوب را بگیرد. چرا؟ چون کار اصلی معلم راهنمایی و آموزش دانش‌آموز است و این کار از هیچ ابزاری برنمی‌آید. توی این ویديو سعی کردیم نشان بدهیم لرنیتو چطور به معلم‌ها و دانش‌آموزها کمک کند.

 • چالش سوال سخت

  154 بازدید

  لرنیتو شما رو به چالش سوال سخت دعوت می کنه

 • به روزرسانی لرنیتو

  384 بازدید

  توضیح به روزرسانی های لرنیتو تا پایان پاییز 96

 • فیلم آموزشی برگزاری و تصحیح امتحان در لرنیتو

  568 بازدید

  ❓نمی دانید چطور با لرنیتو آزمون بگیرید؟ نگران نباشید. این جا خیلی ساده مراحل برگزاری یک آزمون را توضیح داده ایم. فیلم را ببینید و اگر بازهم سوالی بود با بچه های پشتیبانی لرنیتو تماس بگیرید. http://lernito.com/FAQ.html

 • طراحی، برگزاری و تصحیح آزمون مثل آب خوردن

  1,893 بازدید

  امتحان گرفتن مثل امتحان دادن سخت است. طراحی سوال، تایپ و پرینت و تصحیح برگه ها و... لرنیتو همه این ها را مثل آب خوردن کرده. کافی ست سوال هایی رکه می خواهید از بانک سوال انتخاب کنید، دانش آموزانی که قرار است ازشان آزمون بگیرید مشخص کنید و بعد از گرفتن آزمون، تصویر پاسخ برگ را با گوشی یا اسکنر بفرستید. بعدش نتایج توی حساب دانش آموزان شماست. به همین راحتی. تجربه ی لرنیتو مجانیست: www.lernito.com

 • 12 ترفند برای افزایش انگیزه

  1,721 بازدید

  [ Video ] سلام این بار با #با_رسم_شکل می خواهیم 12تا ترفند برای افزایش #انگیزه را نشان تان بدهیم. با انگیزه باشید و لرنیتو را به دوستا ن تان معرفی کنید :) @lernito

 • رازهای مطالعه ی موفق و کارآمد

  548 بازدید

  این بار با #با_رسم_شکل می خواهیم رازهای #مطالعه موفق و کارآمد را به شما نشان بدهیم. #سال_تحصیلی از فردا شروع می شود و ما هم خود مان را آماده کردیم که شیش دانگ هوای شما را داشته باشیم. پس بقیه ی بچه ها را خبر کنید :)

 • مدیر فروش لرنیتو در الکامپ از آینده ی آموزش می گوید

  453 بازدید

  از زبان مدیرفروش لرنیتو در گفتگو با تک تاکس در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ، بشنوید لرنیتو چیست و قرار است چه کمکی به شما بکند.

 • لرنیتو برای یادگیری سریع تر و آسان تر

  621 بازدید

  آیا ما مجبوریم برای همیشه با این مشکل ها کنار بیاییم؟ هرگز. ابزارهای آموزشی جدید به ما فرصت می دهند با حفظ مزیت های سیستم موجود، راهی باز کنیم که همه از آن سود ببرند. لرنیتو همان راه است. لرنیتو محیطی است برای درهم آمیختن تکنولوژی و آموزش. ما در این پروژه بر یادگیری آسان تر و سریع تر تمرکز کرده ایم و برای همه ی سلیقه ها و نیازها برنامه داریم. و این تازه اول ماجراست!

 • گروه های آمادگی کنکور و امتحان نهایی

  185 بازدید

  همه سوال ها توی لرنیتو پاسخ تشریحی دارند. توی این ویدئو نحوه دسترسی به پاسخ های تشریحی را به شما نشان دادیم.

 • جستجو از طریق درخت مباحث درسی

  607 بازدید

  در بانک سوال لرنیتو همه ی سوال ها براساس سرفصل های کتاب های درسی منظم شده اند. یعنی می توانید از طریق درخت مباحث درسی به سوالی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. این ویدئو همین کار را به شما نشان می دهد.

 • جستجو در لرنیتو با کلیدواژه ها

  621 بازدید

  یکی از بهترین و سریع ترین راه های جستجو در بانک سوال لرنیتو جستجو از طریق کلیدواژه ی مبحثی یا موضوعی است که می خواهید. در این ویدئو خیلی ساده این امکان لرنیتو را نشان داده ایم.

 • دسترسی به سوال های عمومی کنکور هنر در لرنیتو

  565 بازدید

  سوالات عمومی کنکور سراسری هنر سال 1390 - 1395 با پاسخ های تشریحی در بانک سوال لرنیتو قرار دارد. در این ویدئو به شما نشان دادیم چطور به این سوال و جواب ها دسترسی پیدا کنید.

 • لرنیتو چگونه به من کمک می کند؟

  1,596 بازدید

  لرنیتو دو روش ساده و سریع برای پیدا کردن سوالات موردنظر شما دارد. در این ویدئو این راه ها را توضیح داده ایم.