در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
موتور زرد ویدیو‌های ماله پروانه ای
بازگشت به کانال

ویدیوهای ماله پروانه ای

 • بهترین برند های ماله برقی چیست؟ بهترین سازنده ماله برقی

  526 بازدید

  در این ویدئو با بهترین برند های ماله برقی آشنا خواهید شد. برای خرید ماله برقی می توانیدبه آدرس https://motorezard.com مراجعه و یا با تلفن 33998085-021 تماس بگیرید. جهت دیدن انواع ماله برقی و گرفتن قیمت ماله برقی می توانید به آدرس http://yon.ir/malemotor1 مراجعه فرمایید.

 • ماله موتوری بتن چست ؟ کاربرد ماله موتوری بتن

  295 بازدید

  ماله موتوری بتن چیست؟ در این ویدئو با ماله موتوری بتن و موارد استفاده آن آشنا می گردید. برای خرید ماله موتوری بتن می توانید به آدرس https://motorezard.com مراجعه و یا با تلفن 33998085-021 تماس بگیرید. جهت دیدن انواع ماله موتوری بتن و گرفتن قیمت ماله موتوری بتن می توانید به آدرس http://yon.ir/malemotor1 مراجعه فرمایید.

 • کاربرد های ماله هلیکوپتری در صنعت و ساختمان سازی

  205 بازدید

  در این ویدئو با کاربردهای ماله پروانه ای در صنعت و ساختمان سازی آشنا خواهیم شد. برای خرید ماله هلکوپتری می توانیدبه آدرس https://motorezard.com مراجعه و یا با تلفن 33998085-021 تماس بگیرید. جهت دیدن انواع ماله هلیکوپتری و گرفتن قیمت ماله هلیکوپتری می توانید به آدرس http://yon.ir/malemotor1 مراجعه فرمایید.

 • انواع ماله پروانه ای - ماله پروانه ای سرنشین دار

  615 بازدید

  در این فیلم می خواهیم با انواع ماله پروانه ای آشنا شویم. برای خرید ماله پروانه ای می توانید به آدرس https://motorezard.com مراجعه و یا با تلفن 33998085-021 تماس بگیرید. جهت دیدن انواع ماله پروانه ای و گرفتن قیمت ماله پروانه ای می توانید به آدرس http://yon.ir/malemotor1 مراجعه فرمایید. در این فیلم با ماله پروانه ای سرنشین دار و ماله پروانه ای بدون سرنشین آشنا خواهید شد.

 • تفاوت بین ماله موتوری با ماله برقی و ماله بنزینی

  846 بازدید

  در این ویدئو می خواهیم بررسی کنیم که چه تفاوتی بین ماله موتوری و ماله برقی و ماله بنزینی وجود دارد. برای خرید ماله موتوری می توانیدبه آدرس https://motorezard.com مراجعه و یا با تلفن 33998085-021 تماس بگیرید. جهت دیدن انواع ماله موتوری و گرفتن قیمت ماله موتوری می توانید به آدرس http://yon.ir/malemotor1 مراجعه فرمایید.

 • ماله هلیکوپتری چیست؟ کاربرد ماله هلیکوپتری در ساختمان

  519 بازدید

  ماله هلکوپتری وسیله ای برای صاف کردن سطوح بتونی است. برای خرید ماله هلکوپتری می توانیدبه آدرس https://motorezard.com مراجعه و یا با تلفن 33998085-021 تماس بگیرید. جهت دیدن انواع ماله هلیکوپتری و گرفتن قیمت ماله هلیکوپتری می توانید به آدرس http://yon.ir/malemotor1 مراجعه فرمایید.

 • ماله برقی چیست ؟ کاربرد ماله برقی در ساختمان

  1,192 بازدید

  ماله برقی چیست؟ در این ویدئو با ماله برقی آشنا می گردید و اینکه ماله برقی چه کاربردهایی در صنعت ساختمان دارد. برای خرید و مشاوره در مورد ماله برقی می توانید به آدرس https://motorezard.com/ماله-پروانه-ای-موتوری/ مراجعه فرمایید.

 • ماله موتوری چیست ؟ کاربرد های ماله موتوری در ساختمان

  930 بازدید

  ماله موتوری چیست؟ در این ویدئو با ماله موتوری آشنا می گردید و اینکه ماله موتوری چه کاربردهایی در صنعت ساختمان دارد. برای خرید و مشاوره در مورد ماله موتوری می توانید به آدرس http://yon.ir/malemotor1 مراجعه فرمایید.