در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
مسترتریپیک ویدیو‌های جام جهانی
بازگشت به کانال

ویدیوهای جام جهانی

 • اروپایی، آفریقایی، آسیایی؛ همه ی آپاراتیا

  10,164 بازدید

  اگه فکر کردین فقط ایرانیها آپارات میبینن اشتباه کردین؛ از آفریقایی، آسیایی و اروپایی همه آپارات میبینن و آپاراتی هستن و توی #جشن_بزرگ_آپارات هم شرکت میکنن

 • کار متفاوت گردشگر ایرانی در تلویزیون: بازی در زمین حریف

  1,133 بازدید

  مجید عرفانیان متخصص گردشگری و بلاگر تقدیر شده سفر، همزمان با جام جهانی فوتبال 2018 روسیه در کاری متفاوت به کشورهای حریف ایران سفر کرد. او سفر خود را #بازی_در_زمین_حریف نامید و به تهیه مستند از عکس العملهای مردم قبل و بعد از بازی ها پرداخت. مستندهای او در 9 بخش با عنوان بازی در زمین حریف صدها هزار بیننده داشت و به همین خاطر به دعوت برنامه تلویزیونی باهمستان به شبکه جام جم رفت. این خلاصه گفتگو است.

 • بازی در زمین حریف: خلاصه آنچه که در مراکش گذشت

  817 بازدید

  این ویدیو خلاصه ای از ویدیوهای چندگانه ای است که به تماشای بازی ایران در زمین حریف می پرداخت. همزمان با جام جهانی 2018 روسیه مجید عرفانیان در قالب سفری با عنوان بازی در زمین حریف به کشورهای حریف ایران در جام جهانی سفر کرد و ویدیوهایی از پیش بینی مردم هر کشور قبل از بازی، عکس العمل آنها در حین بازی و نظر آنها بعد از بازی ساخت. این ویدیو خلاصه آن چیزی است که در بین مراکشی ها گذشت.

 • بازی در زمین حریف ۹ - ترس و اضطراب پرتغالیها

  15,739 بازدید

  در بین چند ده هزار هوادار پرتغالی، سومین #بازی_در_زمین_حریف را دیدم. هم حسرت کشیدم و هم فریاد شادی. اما در پایان شادی از آنِ پرتغالی ها شد و غرور از غیرت مردان سرزمینم از آنِ من و ما. این فیلم عکس العمل پرتغالی ها را نسبت به لحظات پر هیجان بازی در قلب لیسبون نشان می دهد.

 • بازی در زمین حریف ۸ - پرتغالی ها با چکش بر سرشان می زنند!

  11,564 بازدید

  و رسیدیم به پرتغال! تماشای #بازی_در_زمین_حریف این بار به سرزمین سرمربی تیم ملی فوتبال رسید. پرتغالی ها بسیار برای تیم ملی ما احترام قائلند و ما این احترام را از هدایت هموطن خودشان کارلوس کیروش و همت هموطنانمان یعنی بازیکنان تیم ملی داریم. این ویدیو نظرات اهالی پورتو را قبل از بازی با ایران نمایش می دهد.

 • لایی خوردن پیکه و عکس العمل اسپانیایی ها!

  8,961 بازدید

  ببینید اسپانیایی ها چه عکس العملی به لایی خوردن پیکه انجام می دهند

 • دختر اسپانیایی: ایران خوش قیافه ترین بازیکنان را دارد!

  1,485 بازدید

  دختر اسپانیایی بعد از بازی می گوید شما خوش قیافه ترین بازیکنان جام جهانی را دارید!

 • بازی در زمین حریف ۷ - در اسپانیا چه گذشت؟

  17,799 بازدید

  دیدن #بازی_در_زمین_حریف این بار طعم متفاوتی داشت. ما گل نمی خوردیم و اسپانیایی ها حرص می خوردند! و بعد ما گل خوردیم و آنها شادی کردند. گل هم زدیم و شادی هم کردیم، اما گل مردود شد و باز نوبت شادی آنها شد. این فیلم خلاصه آن چیزی است که در حین بازی و بعد از بازی در مادرید پایتخت اسپانیا رقم خورد.

 • بازی در زمین حریف ۶ - ایران و دروازه بان چوپانش!

  17,922 بازدید

  حال و هوای اسپانیا حسابی فوتبالی است. امروز خیلی از اسپانیایی ها در بارها و کافه ها دور هم جمع می شن تا بازی با ایران رو ببینن. من هم که برای دیدن #بازی_در_زمین_حریف در مادرید هستم، رفتم سراغ شون تا نظرشون رو راجع به ایران و نتیجه بازی بپرسم

 • بازی در زمین حریف ۵ - حال مراکشی ها ۲ روز بعداز باخت

  15,525 بازدید

  من که برای دیدن #بازی_در_زمین_حریف راهی آفریقا و اروپا شده ام، بعد از بازی با مراکش، از آفریقا به اروپا یعنی اسپانیا اومدم و در شهر گرانادا رفتم سراغ مراکشی ها تا بعد از گذشت دو روز از باخت شون به ایران، بدونم نظرشون نسبت به بازی و عملکرد دو تیم چی هست؟

 • بازی در زمین حریف ۴ - اندوه بی پایان مراکشی ها!

  26,499 بازدید

  ما بردیم! ایران غرق در شادی شد؛ اما اینجا مراکشی ها در یک اندوه بزرگ فرو رفتند. همیشه همینه ! وقتی یه تیمی از جای دنیا می بره، اون طرف دیگه غرق در اندوه میشه. این فیلم، روایتی از عکس العمل مراکشی ها در حین بازی و بعد از بازی با ایران هست. من برای تجربه همین ماجرا دیدن #بازی_در_زمین_حریف رو انتخاب کردم...

 • بازی در زمین حریف ۳ - در قلب مراکشی ها!

  6,783 بازدید

  برای دیدن #بازی_در_زمین_حریف راهی سبطه در آفریقا شدم که مراکشی های زیادی اونجا زندگی می کنند؛ و البته به برد تیم شون خیلی امیدوارند...!

 • بازی در زمین حریف ۲ - اسپانیا در شوک تغییر مربی

  24,942 بازدید

  مربی اسپانیا درست دو شب قبل از اولین بازی تیم شون در جام جهانی عوض شد. من که برای دیدن #بازی_در_زمین_حریف اینجام، این ویدیو رو از حال و هوای مادرید و نظرات مردم بعد از این تغییر درست کردم

 • هنرنمایی دو جوان با توپ فوتبال در مادرید

  5,033 بازدید

  در آستانه جام جهانی روسیه، خیابانهای مادرید پایتخت اسپانیا (حریف ایران) کاملا حال و هوای فوتبالی به خود گرفته است.

 • بازی در زمین حریف ۱ - اسپانیا؛ رقیب دوم ایران

  23,460 بازدید

  حال و هوای شهر مادرید در آستانه جام جهانی و بازی با ایران؛ نظرات اسپانیایی ها در مورد نتیجه بازی با ایران