در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
نانو و صنعت ویدیو‌های دوره های آموزشی صنعتی
بازگشت به کانال

ویدیوهای دوره های آموزشی صنعتی

 • دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی - بخش چهارم

  93 بازدید

  در این قسمت از دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی مهندس حسین مولا کاربرد فناوری پلاسما در تصفیه آب، پسابهای صنعتی و تصفیه هوا را آموزش می‌دهد.

 • دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی - بخش سوم

  34 بازدید

  در این قسمت از دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی دکتر کیانوش مختاری ککاربرد فناوری نانو در حذف آلایندگی‌های آب (فلزات سنگین، نیترات، کدورت و بار میکروبی) را آموزش می‌دهد.

 • دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی - بخش دوم

  28 بازدید

  در این قسمت از دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی دکتر علیرضا بازارگان کاربرد فناوری نانو در تصفیه و نمک زدایی از آب و مقایسه روش‌های موجود را آموزش می‌دهد.

 • دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی - بخش اول

  15 بازدید

  در این قسمت از دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی دکتر اکبر بابالو کاربرد غشاهای سرامیکی و نانوسرامیکی و فرآیندهای غشایی (RO, NF,UF) در تصفیه آب و پساب را آموزش می‌دهد.

 • دوره آموزشی صنعتی کاربرد پلاسما در صنایع پزشکی

  217 بازدید

  در راستای ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو و به منظور افزایش سطح کیفی و محتوایی در رویدادهای صنعتی و سمینارهای ترویج فناوری نانو در صنایع با محوریت پلاسما و کاربردهای آن، دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو، با موضوع «توانمندی ها و کاربردهای فناوری پلاسمای سرد در‎‎صنایع مختلف»، روز سه شنبه ۷ شهریورماه ۱۳۹۶ به دو صورت مجازی و حضوری با ارائه دکتر رمدانی، کارگزار شبکه تبادل فناوری در حوزه پلاسما، بهداشت و سلامت ستاد نانو، در محل ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شد.

 • دوره آموزشی صنعتی کاربرد پلاسما در صنایع نساجی

  175 بازدید

  در راستای ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو و به منظور افزایش سطح کیفی و محتوایی در رویدادهای صنعتی و سمینارهای ترویج فناوری نانو در صنایع با محوریت پلاسما و کاربردهای آن، دوره‌ آموزشی صنعتی فناوری نانو، با موضوع « توانمندی‌ها و کاربردهای فناوری پلاسمای سرد در‎‎ صنایع مختلف»، روز سه‌شنبه ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۶ به دو صورت مجازی و حضوری‏ با ارائه مهندس ابراهیمی، مدیر بخش نساجی شرکت مهندسی تجهیزات پیشرفته آدیکو و با حضور مهندس مامی‌پور، مدیرعامل شرکت مهندسی تجهیزات پیشرفته آدیکو در محل ستاد توسعه فناوری نانو

 • دوره آموزشی صنعتی کاربرد پلاسما در صنایع چاپ و بسته‌بندی

  125 بازدید

  در راستای ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو و به منظور افزایش سطح کیفی و محتوایی در رویدادهای صنعتی و سمینارهای ترویج فناوری نانو در صنایع با محوریت پلاسما و کاربردهای آن، دوره‌ آموزشی صنعتی فناوری نانو، با موضوع «توانمندی‌ها و کاربردهای فناوری پلاسمای سرد در‎‎صنایع مختلف»، روز سه‌شنبه ۲۴ شهریورماه ۱۳۹۶ به دو صورت مجازی و حضوری‏ با ارائه دکتر سعیدی، کارگزار رسوخ فناوری پلاسما در صنعت و با حضور مهندس صفا، مدیرعامل شرکت مهندسی پلاسما ایده آزما در محل ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شد.

 • دوره آموزشی صنعتی کاربرد پلاسما در صنایع غذایی و کشاورزی

  132 بازدید

  در راستای ارائه اطلاعات فنی و صنعتی به مدرسین فناوری نانو و افزایش سطح کیفی و محتوایی در رویدادهای صنعتی و سمینارهای ترویج فناوری نانو در صنایع با محوریت پلاسما و کاربردهای آن، دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو، با موضوع «توانمندی ها و کاربردهای فناوری پلاسمای سرد در‎‎صنایع غذایی و کشاورزی»، روز سه شنبه ۱۴ شهریورماه ۱۳۹۶در محل سالن کنفرانس ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شد.

 • دوره آموزشی صنعتی نانوپوشش ها در صنایع - جلسه هفتم

  171 بازدید

  ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به منظور افزایش سطح آگاهی صنایع از پوشش های نانو و کاربردهای آن و ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو، دوره ای آموزشی را با موضوع نانوپوشش ها در صنایع را در سال ۱۳۹۵ برگزار کرده است. در این ویدیو جلسه هفتم این دوره آموزشی با موضوع «کاربرد نانوپوشش ها در صنایع هوایی» را می توانید تماشا کنید.

 • دوره آموزشی صنعتی نانوپوشش ها در صنایع - جلسه ششم

  109 بازدید

  ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به منظور افزایش سطح آگاهی صنایع از پوشش های نانو و کاربردهای آن و ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو، دوره ای آموزشی را با موضوع نانوپوشش ها در صنایع را در سال ۱۳۹۵ برگزار کرده است. در این ویدیو جلسه ششم این دوره آموزشی با موضوع «کاربرد نانوپوشش ها در صنعت ساختمان» را می توانید تماشا کنید.

 • دوره آموزشی صنعتی نانوپوشش ها در صنایع - جلسه پنجم

  105 بازدید

  ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به منظور افزایش سطح آگاهی صنایع از پوشش های نانو و کاربردهای آن و ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو، دوره ای آموزشی را با موضوع نانوپوشش ها در صنایع را در سال ۱۳۹۵ برگزار کرده است. در این ویدیو جلسه پنجم این دوره آموزشی با موضوع «کاربرد نانوپوشش ها در صنعت پزشکی» را می توانید تماشا کنید.

 • دوره آموزشی صنعتی نانوپوشش ها در صنایع - جلسه چهارم

  173 بازدید

  ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به منظور افزایش سطح آگاهی صنایع از پوشش های نانو و کاربردهای آن و ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو، دوره ای آموزشی را با موضوع نانوپوشش ها در صنایع را در سال ۱۳۹۵ برگزار کرده است. در این ویدیو جلسه چهارم این دوره آموزشی با موضوع «کاربرد نانوپوشش ها در صنعت کشاورزی و صنایع غذایی» را می توانید تماشا کنید.

 • دوره آموزشی صنعتی نانوپوشش ها در صنایع - جلسه سوم

  347 بازدید

  ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به منظور افزایش سطح آگاهی صنایع از پوشش های نانو و کاربردهای آن و ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو، دوره ای آموزشی را با موضوع نانوپوشش ها در صنایع را در سال ۱۳۹۵ برگزار کرده است. در این ویدیو جلسه سوم این دوره آموزشی با موضوع «کاربرد نانوپوشش ها در صنعت نساجی» را می توانید تماشا کنید.

 • دوره آموزشی صنعتی نانوپوشش ها در صنایع - جلسه دوم

  94 بازدید

  ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به منظور افزایش سطح آگاهی صنایع از پوشش های نانو و کاربردهای آن و ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو، دوره ای آموزشی را با موضوع نانوپوشش ها در صنایع را در سال ۱۳۹۵ برگزار کرده است. در این ویدیو جلسه دوم این دوره آموزشی با موضوع «کاربرد نانوپوشش ها در صنعت خودرو» را می توانید تماشا کنید.

 • دوره آموزشی صنعتی نانو پوشش ها در صنایع - جلسه اول

  724 بازدید

  ستاد ویژه توسعه فناوری نانو به منظور افزایش سطح آگاهی صنایع از پوشش های نانو و کاربردهای آن و ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو، دوره ای آموزشی را با موضوع نانوپوشش ها در صنایع را در سال ۱۳۹۵ برگزار کرده است. در این ویدیو جلسه اول این دوره آموزشی با موضوع «کاربرد نانوپوشش ها در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی» را می توانید تماشا کنید.