در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

همه ویدیو ها

 • دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی - بخش چهارم

  93 بازدید

  در این قسمت از دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی مهندس حسین مولا کاربرد فناوری پلاسما در تصفیه آب، پسابهای صنعتی و تصفیه هوا را آموزش می‌دهد.

 • دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی - بخش سوم

  34 بازدید

  در این قسمت از دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی دکتر کیانوش مختاری ککاربرد فناوری نانو در حذف آلایندگی‌های آب (فلزات سنگین، نیترات، کدورت و بار میکروبی) را آموزش می‌دهد.

 • دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی - بخش دوم

  28 بازدید

  در این قسمت از دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی دکتر علیرضا بازارگان کاربرد فناوری نانو در تصفیه و نمک زدایی از آب و مقایسه روش‌های موجود را آموزش می‌دهد.

 • دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی - بخش اول

  15 بازدید

  در این قسمت از دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو در صنعت آب، محیط زیست و پساب‌های صنعتی دکتر اکبر بابالو کاربرد غشاهای سرامیکی و نانوسرامیکی و فرآیندهای غشایی (RO, NF,UF) در تصفیه آب و پساب را آموزش می‌دهد.

 • محافظت نانوپوشش‌ها از سطوح مختلف

  499 بازدید

  شرکت خلأ پوشان فلز از سال ۱۳۸۸ کار خود را در زمینه طراحی و ساخت سیستم‌های لایه‌نشانی و تجهیزات پیشرفته تحت خلأ آغاز کرده است. دستگاه لایه‌نشانی در خلا این شرکت قابلیت پوشش‌دهی انواع سطوح فلزی، شیرآلات، لوازم خانگی و سرامیکی را دارد.

 • با تولیدکننده ایرانی تجهیزات نانوالیاف بیشتر آشنا شوید

  289 بازدید

  شرکت فناوران نانومقیاس در زمینه طراحی و ساخت تجهیزات تولید نانوالیاف و توسعه کاربردهای آن در حال فعالیت است. این شرکت موفق به ساخت انواع تجهیزات الکتروریسی در مقیاس های آزمایشگاهی و صنعتی شده است و فناوری تولید نانوالیاف را به همراه تجهیزات مرتبط برای تولید انواع مختلف نانوالیاف برای مصارف صنایع مختلف در اختیار تولیدکنندگان داخلی قرار می دهد.

 • از تولید گیوه تا کفش نانویی آبگریز؛ داستان توسعه یک کسب‌وکار خانوادگی

  630 بازدید

  شرکت سپنتا نوین ویرا با همکاری شرکت خدمات فنی و مهندسی بسافن‌آوران نصیر، کفش‌های آبگریز را تولید و روانه بازار کرده است. این کفش‌ها با فناوری پلاسما و بر پایه دانش و فناوری ایرانی به تولید رسیده و فناوران و صنعت‌گران کشورمان برای توسعه این محصول مسیر پرفراز و نشیبی را پیموده‌اند. در این گفتگوی ویدیویی که در استدیو نانو و صنعت (در حاشیه برگزاری یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو) صورت گرفته، مدیرعامل جوان شرکت سپنتا از انگیزه‌ها و اقدامات این مجموعه برای تولید کفش آبگریز ایرانی سخن گفته است.

 • فناوری نانو ویژگی‌هایی نو به منسوجات می‌بخشد

  278 بازدید

  شرکت کاسپین جوراب توانسته با استفاده از فناوری نانو منسوجات با ویژگی‌های بهبودیافته را به تولید برساند. انواع جوراب و حوله آنتی‌باکتریال، لباس تب‌نمای نوزاد و منسوجات کندسوز از تولیدات این شرکت هستند.

 • با سامانه تصفیه پساب خاکستری بیشتر آشنا شوید

  105 بازدید

  شرکت دانش پژوهان صنعت نانو، فناوری تصفیه پساب خاکستری با غشاهای سرامیکی نانوساختار را با هدف کاهش مصرف آب و تصفیه پساب با استفاده از غشاهای سرامیکی ارائه داده است.

 • تولید ظروف چینی ضدآب و لک و آنتی‌باکتریال با استفاده از فناوری نانو

  254 بازدید

  تولید ظروف چینی ضدآب و لک و آنتی‌باکتریال با اضافه کردن نانومواد از دستاوردهای محققان شرکت صنایع چینی تقدیس است و این شرکت توانسته با دریافت تاییدیه نانومقیاس محصول خود را به بازار عرضه کند.

 • فناوری نانو کفش ها را آبگریز می کند

  767 بازدید

  شرکت سپنتا نوین ویرا با بهره گیری از فناوری پلاسما کفش هایی با خاصیت آبگریزی به تولید رسانده است. این کفش ها با استفاده از دستگاه پلاسمادژ که توسط شرکت بسا فن آوران نصیر ساخته شده، آبگریز شده اند. در این ویدئو با این کفش ها بیشتر آشنا می شوید.

 • نانوفیلتر ها هوای خودرو شما را دارند!

  179 بازدید

  کاهش آلودگی هوا، کاهش مصرف سوخت، افزایش شتاب خودرو و محافظت از موتور خودرو از مهم ترین مزایای استفاده از فیلترهای نانویی هستند. این فیلترها توسط شرکت نانوساختار مهرآسا با استفاده از نانوالیاف و با نام تجاری پردو به تولید رسیده است.

 • هاینو برند عرضه منسوجات نانویی

  240 بازدید

  هاینو با هدف ایجاد و ترویج یک برند مشترک در حوزه منسوجات پیشرفته تاسیس شد. محصولات هاینو شامل سبد متنوعی از انواع پوشاک و منسوجات شامل پوشاک آنتی‌باکتریال، منسوجات خنک‌کننده و شکم‌بند بارداری ضدامواج است.

 • محصولات پاک کننده و شوینده گیاهی با فناوری نانو

  168 بازدید

  شرکت کیمیا شیمی سهند تولیدکننده انواع اسپری های پاک کننده و محلول های شوینده مخصوص شیشه، صفحات نمایش LCD و LED، بدنه خودرو، موتور اتومبیل، سطوح استیل و صفحات تبلت و موبایل است. در این محصولات به دلیل عدم وجود الکل و استفاده از روغن های گیاهی و طبیعی به صورت امولسیون روغن در آب، سطح از تخریب ناشی از الکل مصون می ماند. همچنین سطوح به دلیل خواص آنتی استاتیک بسیار دیرتر از محصولات مشابه گرد و غبار را جذب می کند.

 • ورود مواد آنتی باکتریال به تاروپود فرش ها

  390 بازدید

  شرکت فرش مشهد توانسته با استفاده از فناوری نانو فرش هایی با خاصیت آنتی باکتریال به تولید برساند. در این ویدئو کوتاه با جزئیات این محصول نانویی بیشتر آشنا می شوید.

 • معرفی سیستم های تصفیه آب و پساب ایرانی با بهره گیری از فناوری نانو

  444 بازدید

  تمام اجزا سیستم های تصفیه آب و پساب به دست فناوران جوان و متخصص ایرانی اجرا شده است. در این دستگاه با استفاده از فناوری نانو جاذب هایی تولید شده است که نه تنها قدرت جذب آلاینده های آب را ارتقا می دهد بلکه طول عمر جاذب نیز افزایش می یابد.

 • معرفی چاپگر ایرانی مدارهای الکترونیکی با بهره مندی از جوهرهای حاوی نانوذره

  249 بازدید

  دستگاه الکترونیک چاپی برای تولید محصولات الکترونیکی در حوزه های مختلف قابل استفاده است. در این فناوری با استفاده از نانوجوهر ها امکان ساخت افزاره های الکترونیک منعطف و ارزان فراهم می شود. هزینه پایین، سبک بودن، ضخامت کم، سازگاری با محیط زیست، انعطاف پذیری و پایداری از جمله مزایای این فناوری است.

 • تولید فرش آنتی باکتریال با استفاده از فناوری نانو

  936 بازدید

  در این ویدئو نحوه آنتی باکتریال کردن فرش ها با استفاده از فناوری نانو را مشاهده می کنید. این فرش ها توسط شرکت فرش مشهد به تولید می رسند.

 • نگاهی به تجهیزات ارائه شده در یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو

  633 بازدید

  یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو از ۲۱ تا ۲۴ مهرماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. در این گزارش ویدئویی با شرکت های تولیدکننده تجهیزات و ماشین آلات نانویی و تجهیزاتی که در این نمایشگاه ارائه کردند، آشنا می شویم.

 • دوره آموزشی صنعتی کاربرد پلاسما در صنایع پزشکی

  217 بازدید

  در راستای ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو و به منظور افزایش سطح کیفی و محتوایی در رویدادهای صنعتی و سمینارهای ترویج فناوری نانو در صنایع با محوریت پلاسما و کاربردهای آن، دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو، با موضوع «توانمندی ها و کاربردهای فناوری پلاسمای سرد در‎‎صنایع مختلف»، روز سه شنبه ۷ شهریورماه ۱۳۹۶ به دو صورت مجازی و حضوری با ارائه دکتر رمدانی، کارگزار شبکه تبادل فناوری در حوزه پلاسما، بهداشت و سلامت ستاد نانو، در محل ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شد.

 • دوره آموزشی صنعتی کاربرد پلاسما در صنایع نساجی

  175 بازدید

  در راستای ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو و به منظور افزایش سطح کیفی و محتوایی در رویدادهای صنعتی و سمینارهای ترویج فناوری نانو در صنایع با محوریت پلاسما و کاربردهای آن، دوره‌ آموزشی صنعتی فناوری نانو، با موضوع « توانمندی‌ها و کاربردهای فناوری پلاسمای سرد در‎‎ صنایع مختلف»، روز سه‌شنبه ۳۱ شهریورماه ۱۳۹۶ به دو صورت مجازی و حضوری‏ با ارائه مهندس ابراهیمی، مدیر بخش نساجی شرکت مهندسی تجهیزات پیشرفته آدیکو و با حضور مهندس مامی‌پور، مدیرعامل شرکت مهندسی تجهیزات پیشرفته آدیکو در محل ستاد توسعه فناوری نانو

 • دوره آموزشی صنعتی کاربرد پلاسما در صنایع چاپ و بسته‌بندی

  125 بازدید

  در راستای ارائه اطلاعات فنی به مدرسین فناوری نانو و به منظور افزایش سطح کیفی و محتوایی در رویدادهای صنعتی و سمینارهای ترویج فناوری نانو در صنایع با محوریت پلاسما و کاربردهای آن، دوره‌ آموزشی صنعتی فناوری نانو، با موضوع «توانمندی‌ها و کاربردهای فناوری پلاسمای سرد در‎‎صنایع مختلف»، روز سه‌شنبه ۲۴ شهریورماه ۱۳۹۶ به دو صورت مجازی و حضوری‏ با ارائه دکتر سعیدی، کارگزار رسوخ فناوری پلاسما در صنعت و با حضور مهندس صفا، مدیرعامل شرکت مهندسی پلاسما ایده آزما در محل ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شد.

 • دوره آموزشی صنعتی کاربرد پلاسما در صنایع غذایی و کشاورزی

  132 بازدید

  در راستای ارائه اطلاعات فنی و صنعتی به مدرسین فناوری نانو و افزایش سطح کیفی و محتوایی در رویدادهای صنعتی و سمینارهای ترویج فناوری نانو در صنایع با محوریت پلاسما و کاربردهای آن، دوره آموزشی صنعتی فناوری نانو، با موضوع «توانمندی ها و کاربردهای فناوری پلاسمای سرد در‎‎صنایع غذایی و کشاورزی»، روز سه شنبه ۱۴ شهریورماه ۱۳۹۶در محل سالن کنفرانس ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شد.

 • نگاهی به محصولات ارائه شده در یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو

  824 بازدید

  یازدهمین نمایشگاه فناوری نانو از ۲۱ تا ۲۴ مهرماه ۱۳۹۷ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد. در این گزارش ویدئویی با شرکت های تولیدکننده محصولات نانویی و محصولاتی که در این نمایشگاه ارائه کردند، آشنا می شویم.

 • معرفی دستگاه جدید تصفیه پساب شرکت پیام‌آوران نانوفناوری فردانگر و صادرات به چین

  81 بازدید

  دستگاه جدید تصفیه پساب ساخته شده توسط شرکت پیام‌آوران نانوفناوری فردانگر که در تصفیه پساب واحدهای نساجی کاربرد دارد، پس از نمایش نمونه آزمایشی در نمایشگاهی در چین، مورداستقبال قرار گرفت و نمونه صنعتی این دستگاه به کشور چین صادر شد.

 • نگاهی به توسعه بازار و صادرات محصولات نانوی ایران

  145 بازدید

  ستاد توسعه فناوری نانو از بدو تشکیل تاکنون به دنبال اهداف متعالی نظیر دستیابی به جایگاه اول اقتصادی در فناور ی نانو در منطقه و قرار گرفتن در میان کشورهای برتر جهان در این حوزه بوده است. یکی از مهم ترین ابزارها برای کسب چنین جایگاهی، توسعه بازار و صادرات محصولات نانویی است.

 • صادرات تجهیز ایرانی ایجاد نانوپوشش روی ابزارها و قطعات صنعتی به چین

  148 بازدید

  تجهیز ایرانی ایجاد نانوپوشش روی ابزارها و قطعات صنعتی ساخته شده توسط شرکت دانش‌بنیان مهندسی سطح سوین پلاسما به کشور چین صادر شد. این تجهیز پوشش‌هایی نانوساختار یا نانوضخامت را مطابق با آخرین استانداردهای بین‌المللی بر روی قطعات و قالب‌های صنعتی اعمال می‌کند. اعمال این پوشش‌ها موجب افزایش کارایی و طول عمر قابل توجه ابزارها می‌شود.

 • به کارگیری کفپوش های نانویی در بیمارستان آتیه همدان

  529 بازدید

  شرکت بسپارسازان ایرانیان (بساپلیمر) تولیدکننده محصولات پلیمری با فناوری پیشرفته است. این شرکت توانسته کف پوش های مایع نانویی را تولید و روانه بازار کند که منجر به محافظت از کف، افزایش طول عمر آن و ایجاد یک فضای بهداشتی می شود. کف پوش های نانویی تولیدی این شرکت تاکنون به مراکز و شرکت های بسیاری عرضه شده است، در این ویدئو به کارگیری این نانوکفپوش ها در بیمارستان آتیه همدان را مشاهده می کنید.

 • ساخت دستگاه پلاسمای سرد اتمسفری؛ این بار در مقیاس صنعتی

  590 بازدید

  شرکت آدیکو از جمله شرکت های صاحب پلتفرم فناوری در ICAN است. این شرکت به عنوان راهبر تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی در داخل کشور، به دنبال تامین طیف وسیعی از تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی در زمینه های مختلف فناوری با کاربردهای مختلف در صنایع است. این شرکت به تازگی دستگاه پلاسمای سرد اتمسفری را در مقیاس صنعتی و با طراحی و قابلیت های جدید عرضه کرده است که به منظور پردازش سطح منسوجات مورداستفاده قرار می گیرد

 • رونمایی از تجهیز پیشرفته نانویی با حضور مسئولان کشور

  466 بازدید

  شرکت دانش بنیان سوین پلاسما، مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، از تجهیزات جدید اعمال نانوپوشش های سخت بر ابزارهای صنعتی رونمایی کرد. این مراسم روز سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ با حضور دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور، دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان و دکتر سعید سرکار، دبیر ستاد توسعه فناوری نانو در محل شرکت دانش بنیان سوین پلاسما صورت گرفت.

 • با افتخار؛ ساخت ایران!

  522 بازدید

  شرکت دانش بنیان مهندسی سطح سوین پلاسما موفق به طراحی و ساخت تجهیزات نوین اعمال پوشش های فوق سخت بر روی سطوح قطعات صنعتی شده است. این تجهیزات پوشش هایی نانوساختار یا نانوضخامت را مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی بر روی قطعات و قالب های صنعتی اعمال می کند. اعمال این پوشش ها موجب افزایش کارایی و طول عمر قابل توجه ابزارها می شود.

 • تجهیز ایرانی؛ ابزارهای صنعتی را سخت تر از قبل می کند!

  198 بازدید

  شرکت دانش بنیان سوین پلاسما، مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، از تجهیزات جدید اعمال نانوپوشش های سخت بر ابزارهای صنعتی رونمایی کرد. این مراسم روز سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه با حضور دکتر محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور، دکتر غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان و دکتر سعید سرکار، دبیر ستاد ویژه ی توسعه ی فناوری نانو در محل شرکت دانش بنیان سوین پلاسما صورت گرفت.