در حال بارگذاری
نشرافا ویدیو‌های نمایشگاه CES 2018
بازگشت به کانال

ویدیوهای نمایشگاه CES 2018

 • تجربه دنیای فناوری های متصل به شبکه (CES 2018)

  40 بازدید

  یکی از ویژگی های مهم نمایشگاه CES سال ۲۰۱۸ آن بود که تمامی محصولات و راه حل های ارائه شده، قابلیت اتصال به شبکه را داشتند. از خانه ها و شهرهای هوشمند گرفته تا خودروها و محصولات واقعیت افزوده و واقعیت مجازی.

 • گسترش تجربیات فراگیر سه بعدی (CES 2018)

  66 بازدید

  یکی از بخش های مهم در نمایشگاه CES امسال، افزایش حضور محصولات مرتبط با واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) بود. پیش بینی می شود نقش این فناوری ها در زندگی روزمره افراد در سال جدید، به طرز چشمگیری بیشتر شود.

 • آینده شهرهای هوشمند (CES 2018)

  371 بازدید

  نمایشگاه CES جایی است که می توان در آن، کل اکوسیستم شهرهای هوشمند، متشکل از فناوری ها، راه حل ها، نقش آفرینان و ساکنان این شهرها را در کنار یکدیگر تجربه کرد.

 • تحقق آینده با پهپادها و روبات ها (CES 2018)

  233 بازدید

  پهپادها و روبات ها در حال شکوفایی هستند و در آینده ای نزدیک، نحوه تعامل ما با دنیا را دگرگون خواهند ساخت.

 • حرکت به سوی توسعه شهرهای هوشمند (CES 2018)

  60 بازدید

  شرکت های گوناگونی در نمایشگاه CES امسال بر ارائه راه حل هایی برای توسعه شهرهای هوشمند تمرکز داشتند. در این نمایشگاه بیش از ۴۲ غرفه در فضایی با مساحت بیش از 1100 مترمربع به معرفی محصولات خود در این حوزه پرداختند.

 • تحولات روباتیک در سال ۲۰۱۸ (CES 2018)

  162 بازدید

  روبات ها در حال متحول ساختن بازارهای مختلف و ایجاد نوآوری های ساختارشکن در کسب و کارها و بخش های بهداشت و درمان و آموزش هستند. در نمایشگاه CES 2018، محصولات روباتیک یکی از جذاب ترین بخش ها بودند و آینده نویدبخشی را به تصویر می کشیدند.

 • تازه های صنعت پهپاد (CES 2018)

  614 بازدید

  47 غرفه در بیش از ۳۵۰۰ مترمربع از نمایشگاه CES امسال برای معرفی نوآوری ها در حوزه پهپاد اختصاص داده شده بود که نشان از اهمیت بالا و توسعه سریع صنعت پهپاد دارد.

 • خانه هایی هوشمندتر از همیشه (CES 2018)

  259 بازدید

  یکی از موضوعات جذاب در نمایشگاه CES امسال، خانه های هوشمند بود. امروزه، نسل جدید محصولات خانه هوشمند به یک واقعیت در زندگی انسان ها تبدیل شده اند و روز به روز زندگی را آسان تر می سازند.

 • محصولات هوش مصنوعی در CES 2018

  167 بازدید

  جدیدترین و آخرین پیشرفت ها در حوزه هوش مصنوعی (AI) در نمایشگاه CES 2018 به نمایش درآمدند؛ از دستیارهای دیجیتالی گرفته تا خودروهای بدون راننده.

 • فناوری های جدید واقعیت افزوده و مجازی (CES 2018)

  508 بازدید

  شرکت های فعال در حوزه فناوری های واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) در نمایشگاه CES امسال حضور پررنگ تری داشتند و محصولات مختلفی را به نمایش گذاشتند؛ فناوری هایی که سعی دارند تجارب سه بعدی بی نظیری را برای کاربران فراهم آورند.

 • نوآوری ها در حوزه خانه های هوشمند (CES 2018)

  227 بازدید

  همه مصرف کنندگان دوست دارند در هر زمان و مکانی به اینترنت متصل باشند. از این رو، ارائه دهندگان در CES امسال تمام تلاش خود را کرده اند تا محصولاتی ارائه دهند که قابلیت های اتصال پذیری بهتری دارند.

 • پرواز شبیه سازی شده با یک تاکسی هوایی (CES 2018)

  462 بازدید

  به نظر می رسد استفاده از وسایل نقلیه پرنده برای انجام سفرهای شهری در آینده ای نزدیک به تحقق بپیوندد. شرکت Bell Helicopter در نمایشگاه CES امسال طرحی مفهومی از یک تاکسی هوایی معرفی کرد که بازدیدکنندگان می توانستند از طریق یک هدست واقعیت مجازی (VR) پرواز با آن را تجربه کنند.

 • بررسی مخاطرات فناوری بلاک چین (CES 2018)

  58 بازدید

  ضرورت تنظیم مقررات برای بورس های ارزهای دیجیتال: برنت تومر، وکیل دادگستری در کمیسیون معاملات قراردادهای آتی کالای آمریکا، در سخنرانی خود در نمایشگاه CES امسال، با تأکید بر حفظ امنیت بورس های ارزهای دیجیتال و پیشگیری از کلاهبرداری و تقلب در آن ها، از تنظیم مقررات برای این حوزه خبر داد.

 • گوشی پرچم دار و راه حل خانه هوشمند هوآوی (CES 2018)

  40 بازدید

  شرکت هوآوی در نمایشگاه CES امسال، نیز حضور پررنگی داشت و نوآوری های خود را در حوزه دستگاه های همراه، اتصال پذیری و خانه هوشمند به نمایش گذاشت. این شرکت علاوه بر معرفی گوشی پرچم دار جدید خود یعنی گوشی هوشمند Mate 10 Pro، از عرضه مستقیم این گوشی در بازار آمریکا نیز خبر داد.

 • سخنرانی کلیدی مدیر عامل اینتل در CES 2018

  19 بازدید

  در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی امسال (CES 2018)، مدیرعامل شرکت اینتل در سخنرانی کلیدی خود، درباره فعالیت های اخیر اینتل و دستاوردهای این شرکت صحبت کرد؛ دستاوردهایی چون رسانه های سه بعدی فراگیر، استودیوی جدید جامع اینتل، سیستم های رایانش کوانتومی و نورومورفیک و خودروهای بدون راننده

 • وضعیت فناوری ارتباطات نسل پنج در سال 2018 (CES 2018)

  45 بازدید

  در نشست نوآوری های نسل پنج (5G) در نمایشگاه CES امسال، کارشناسانی از شرکت کوالکام، Baidu و ورایزون به تبادل نظر پیرامون فناوری ارتباطات نسل پنج پرداختند و به مهمترین پرسش ها در مورد این فناوری جدید، پاسخ گفتند؛ پرسش هایی چون: فناوری نسل پنج چه تفاوتی با فناوری نسل چهار (4G) خواهد داشت؟ چگونه پیاده سازی خواهد شد و چه تأثیراتی خواهد داشت؟