در حال بارگذاری
نشرافا ویدیو‌های نمایشگاه CeBit 2017
بازگشت به کانال

ویدیوهای نمایشگاه CeBit 2017

 • مسابقه تسلیحاتی جدید (CeBit 2017)

  156 بازدید

  سخنرانی مدیر تحقیقات شرکت F-secure : تا به امروز، تنها رایانه ها و گوشی های هوشمند قابلیت اتصال به اینترنت را داشتند؛ اما امروز، تمامی اشیای دیگر نیز این قابلیت را دارند و ما در آستانه انقلاب اینترنت اشیا (IoT) هستیم. این تحول، فضا را برای شکل گیری رقابت تسلیحاتی جدید فراهم می کند. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • نوآوری و دگردیسی دیجیتال در کسب و کارها (CeBit 2017)

  599 بازدید

  گفتگو با مدیر امور خارجی و حقوقی مایکروسافت و مدیر عملیات UBS Group : روز به روز کسب وکارهای بیشتری به دگردیسی دیجیتال روی می آورند و از فناوری های مختلفی مانند یادگیری ماشین، هوش مصنوعی، کلاد و غیره بهره مند می شوند. این کار به آن ها کمک می کند هزینه های خود را کاهش دهند و همچنین کارایی خود را بیشتر نمایند. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • مصاحبه با ادوارد اسنودن: حریم خصوصی، نظارت جمعی و امنیت

  357 بازدید

  ادوارد اسنودن در سبیت ۲۰۱۷ به صحبت درباره سیاست های نظارت جمعی و امنیت اطلاعات پرداخت. او همچنین به سؤالاتی در خصوص وضعیت فعلی خودش، سازمان های اطلاعاتی، انتخابات اخیر آمریکا و موضوعات دیگر پاسخ داد. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • اینترنت اشیا، اینترنت خطرات جدید (CeBit 2017)

  263 بازدید

  سخنرانی مدیر امنیت و حریم خصوصی شرکت هوآوی: اینترنت اشیا (IoT) تحول برگشت ناپذیری است؛ نمی توان آن را به صورت امتحانی به کار گرفت و پس از مدتی به فناوری های قبلی بازگشت. IoT بیش از هر چیز، در سه حوزه نمود خواهد یافت: خانه های هوشمند، خودروهای بدون راننده و سیستم های کنترل صنعتی. اینترنت اشیا اکوسیستمی متشکل از مؤلفه های مختلف است و تأمین امنیت دستگاه های درگیر به تنهایی برای امن کردن آن کافی نیست.

 • بهترین های نمایشگاه CeBit 2017

  94 بازدید

  در نمایشگاه سبیت امسال، می شد نشانه های دگردیسی دیجیتال را به وضوح مشاهده کرد. نوآوری های ارائه شده در این نمایشگاه، بیش از همه بر حوزه هایی نظیر هوش مصنوعی، روبا ت های انسان نما، سیستم های خودران، درُن ها، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و شهرهای هوشمند متمرکز بودند. در این ویدئو، بهترین های نمایشگاه سبیت 2017 پیش روی شما گذاشته شده است.

 • شهر هوشمند، محرک اقتصاد دیجیتال (CeBit 2017)

  254 بازدید

  آندره بلوزیروف، معاون بخش مدیریت IT در شهرداری مسکو، در یکی از نشست های سبیت به طرح مباحثی پیرامون شهر هوشمند پرداخت. او با اشاره به اقدامات صورت گرفته در پایتخت روسیه، ملزومات حرکت به سوی شهرهای هوشمند را به اختصار برشمرد. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • مسائل قانونی در حوزه هوش مصنوعی و روباتیک (CeBit 2017)

  78 بازدید

  مسائل قانونی در حوزه هوش مصنوعی و روباتیک طی نشستی تخصصی در سبیت ۲۰۱۷، مورد بحث قرار گرفت. دانشمندان هوش مصنوعی، وکلا و سیاست گذاران کلان در اتحادیه اروپا طی یک نشست تخصصی، مسائل قانونی و اخلاقی مربوط به هوش مصنوعی را به بحث و بررسی گذاشتند. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • پتانسیل استفاده از Droneها در صنایع مختلف (CeBit 2017)

  228 بازدید

  جدیدترین تحولات حوزه درن ها در سبیت ۲۰۱۷ به نمایش گذاشته شد. امروزه، این اشیای پرنده دیگر صرفا برای تفریح نیستند و کاربردهای متنوعی در صنایع گوناگون برای آ ن ها تعریف شده است. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • افزایش بهره وری کسب و کارها با اینترنت اشیا (CeBit 2017

  173 بازدید

  سخنرانی رئیس خطوط کسب وکار، IoT و زنجیره تأمین دیجیتال در شرکت SAP SE شرکت SAP SE در سبیت امسال محصول جدید خود را با نام SAP Leonardo معرفی کرد که به افزایش کارایی و بهره وری کسب و کارها کمک می کند. این محصول فناوری های مختلفی مانند کلاد، داده های بزرگ، هوش مصنوعی(AI)، فناوری های پوشیدنی و یادگیری ماشین را با یکدیگر ترکیب می نماید. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • نمایشگاه فناوری سبیت؛ همفکری ماشین ها (CeBit 2017)

  260 بازدید

  CeBIT 2017 از دید شبکه خبری Euronews

 • میدان خلاقیت در حوزه فناوری ارتباطات (CeBit 2017)

  64 بازدید

  CeBIT 2017 از دید شبکه خبری Euronews

 • نسل جدید دستگاه های اداری در CeBit 2017

  253 بازدید

  CeBIT 2017 از دید شبکه خبری Euronews

 • واقعیت مجازی و دستگاه بازیافت کاغذ ژاپنی ها (CeBit 2017

  323 بازدید

  CeBIT 2017 از دید شبکه خبری Euronews

 • رویای ژاپن برای آینده در CeBit 2017

  147 بازدید

  CeBIT 2017 از دید شبکه خبری Euronews

 • تحول صنعت پوشاک با فناوری های تازه (CeBit 2017)

  332 بازدید

  CeBIT 2017 از دید شبکه خبری Euronews

 • پهپاد، روبات، ماشین و خانه های هوشمند (CeBit 2017)

  295 بازدید

  CeBIT 2017 از دید شبکه خبری Euronews