در حال بارگذاری
نشرافا ویدیو‌های کنگره جهانی موبایل MWC 2017
بازگشت به کانال

ویدیوهای کنگره جهانی موبایل MWC 20 ...

 • معرفی محصولات جدید برندهای گوشی همراه در MWC 2017

  161 بازدید

  گزارشی از روز اول MWC 2017 : در کنگره MWC امسال نیز مانند سال های گذشته، یکشنبه روز دستگاه ها بود. ا ل جی، هوآوی، نوکیا و سامسونگ، همگی محصولاتی جدید با فناوری هایی جدید معرفی کردند. بلک بری نیز که یک روز زودتر دست به کار شده بود، گوشی جدید خود را معرفی نمود. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • تجربه کاربری در دستگاه های همراه (MWC 2017)

  63 بازدید

  سخنرانی کلیدی مدیرعامل شرکت Ansible : شرکت Ansible شاخصی به نام mdex طراحی کرده است که برندها را بر اساس میزان موفقیت در بهره گیری از فضای دستگاه های همراه رتبه بندی می کند. با توجه به گسترش و نفوذ بسیار بالای دستگاه های همراه در زندگی روزمره افراد، ارائه یک تجربه کاربری عالی بر روی این دستگاه ها اهمیت فوق العاده ای یافته است. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • خودروهای بدون راننده (MWC 2017)

  36 بازدید

  گزارشی از روز دوم MWC 2017 : در روز دوم از کنگره MWC، نمایندگان شرکت های بزرگی چون نت فلیکس، سونی و بهارتی به ایراد سخنرانی پرداختند. از جمله موضوعات مطرح شده در این سخنرانی ها می توان به نوآوری در صنعت ارائه تصاویر ویدئویی، خودروهای متصل به اینترنت، هوشمندی شبکه، حذف هزینه های رومینگ و ارتباطات نسل پنج اشاره داشت. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • اقتصاد دیجیتال (MWC 2017)

  80 بازدید

  در کنگره MWC 2017، جان استنکی، مدیرعامل شرکت AT-and-T، درباره وضعیت فعلی صنعت موبایل و شرکت های مخابراتی، پلت فرم های دیجیتال، اهمیت نرم افزار، فشرده شدن زنجیره های ارزش، نقش شبکه های ارتباطات در آینده و تغییر جهت گیری آتی شرکت AT-and-T سخن گفت. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • 5G، تنظیم مقررات و اهداف توسعه پایدار (MWC 2017)

  93 بازدید

  گزارشی از روز سوم MWC 2017 : در روز سوم از کنگره جهانی موبایل (MWC)، تمرکز به سمت ارتباطات نسل پنج (5G) و رویکردهای تنظیم مقررات برای آن معطوف گردید و همچنین، به موضوع اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد پرداخته شد. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • نقش فناوری های موبایل در انقلاب صنعتی چهارم (MWC 2017)

  201 بازدید

  گزارشی از روز چهارم MWC 2017 : در روز چهارم از کنگره جهانی موبایل، چهره های برجسته ای از جمله رئیس شرکت نوکیا، رئیس شرکت Tele2، مدیر بخش جهانی PwC و مدیرکل پروژه شهر هوشمند دوبی به ایراد سخنرانی پرداختند و نظرات خود را در رابطه با تأثیر فناوری های موبایل در روند تحولات دنیای آینده مطرح نمودند. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • صنعت موبایل و دستیابی به اهداف توسعه پایدار (MWC 2017)

  18 بازدید

  جرمی اوپنهایم، رئیس کمیسیون کسب وکار و توسعه پایدار درباره اقدامات این کمیسیون در جهت دستیابی به اهداف رشد و توسعه پایدار و مزایای اقتصادی آن سخن گفت. او همچنین به اهمیت صنعت موبایل به عنوان تنها صنعتی که در تمام حوزه های دیگر نقشی مهم به گردن دارد، اشاره نمود. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • اهمیت کلیدی نرم افزار در بازار رقابت (MWC 2017)

  18 بازدید

  در کنگره MWC 2017، جف لاسون، مدیرعامل شرکت تولیو (Twilio)، درباره تفکر نرم افزارگرا و نقش آن در بازار و صنایع مختلف صحبت کرد. به اعتقاد او، ما به دوره ای وارد می شویم که کلید ادامه حیات شرکت ها در نرم افزار نهفته است. او در این سخنرانی به بررسی ذهنیت افراد نرم افزارگرا و افراد غیر نرم افزارگرا پرداخت و همچنین با مدیرعامل TransferWise نیز مصاحبه کرد. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • نقش موبایل در توسعه پایدار (MWC 2017)

  40 بازدید

  متس گرنرید، مدیر شرکت GSMA، گفتگویی را با گریتا بال، مدیرعامل شرکت CGAP و آرون گور، مدیرعامل شرکت GrayGhost Ventures، پیرامون نحوه رسیدن به اهداف توسعه پایدار از طریق موبایل انجام داده است. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • تحقق شهرهای هوشمند آینده (MWC 2017)

  295 بازدید

  سخنرانی باب موریتس در کنگره 2017 MWC : رئیس هیئت مدیره شرکت PwC در سخنرانی خود به بررسی پتانسیل های موجود در شهرهای هوشمند و چگونگی تحقق آنها پرداخت. وی توجه به آموزش و جنبه های انسانی را در این مسیر ضروری دانست. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»

 • آینده شرکت های مخابراتی در جهان دیجیتال (MWC 2017)

  108 بازدید

  سخنرانی کلیدی مدیر شرکت Vimpelco در کنگره MWC 2017 : سازمان های فعال در حوزه مخابرات، از وضعیت فعلی درآمدهای خود ناراضی اند و چندان به آینده صنعت خود امیدوار نیستند. آنان برای بقا در دنیای دیجیتالی امروز نیازمند تدوین یک مدل کسب وکاری جدید و اتکا به نرم افزار هستند. «ترجمه و زیرنویس شده توسط نشرافا»