در حال بارگذاری
نشرافا ویدیو‌های کنگره جهانی موبایل MWC 2018
بازگشت به کانال

ویدیوهای کنگره جهانی موبایل MWC 20 ...

 • رونمایی از محصولات جدید شرکت های بزرگ (MWC 2018)

  87 بازدید

  اولین روز از کنگره جهانی موبایل (MWC) امسال به رونمایی از دستگاه های موبایل اختصاص داشت و شرکت های بزرگی چون سامسونگ، نوکیا، هوآوی، اینتل و ZTE با معرفی محصولات جدید خود، تیتر مهمترین اخبار رسانه ها را به خود اختصاص دادند.

 • نقش اپراتورها در تحقق فناوری های آینده (MWC 2018)

  26 بازدید

  در کنگره جهانی موبایل (MWC) سال ۲۰۱۸ ، قابلیت ها و نوآوری های بسیاری در حوزه هوش مصنوعی (AI) به نمایش درآمدند. به گفته سخنرانان کلیدی در این کنگره، اپراتورهای موبایل از عوامل اصلی تحقق این قابلیت ها هستند.

 • نوآوری در صنعت، کلید پیشرفت در آینده (MWC 2018)

  109 بازدید

  در سخنرانی های کلیدی کنگره جهانی موبایل (MWC) تأکید زیادی بر نوآوری در سازمان ها شد. از دید یکی از سخنرانان، برندگان واقعی سازمان هایی هستند که هم قدرت اجرایی خوبی دارند و هم قابلیت نوآوری بهتری فراهم می کنند.

 • بی طرفی اینترنت، یک ضرورت (MWC 2018)

  20 بازدید

  در سخنرانی های کلیدی کنگره جهانی موبایل (MWC) امسال، بی طرفی اینترنت یکی از موضوعات بسیار مهم بود و شاهد بودیم که سخنرانان به اهمیت برخورداری از اینترنتی باز و آزاد پرداختند. در این میان، شرکت هایی مانند سونی نیز جدیدترین محصولات خود را معرفی کردند.

 • مسئولیت پذیری در تجارت الکترونیک (MWC 2018)

  67 بازدید

  نایب رییس کمیته اروپا در سخنرانی خود در یکی از نشست های تخصصی کنگره جهانی موبایل امسال (MWC 2018)، با اشاره به اهمیت وضع قوانین برای فضای آنلاین و اینترنت، از بی طرفی اینترنت دفاع کرد.

 • تحقق ارتباطات نسل پنج با شبکه های هوشمند (MWC 2018)

  59 بازدید

  آجیت پای، رییس کمیسیون ارتباطات فدرال آمریکا (FCC)، در سخنرانی خود در کنگره جهانی موبایل (MWC) با تأکید بر ضرورت آزادی اینترنت در آینده، اظهار داشت برای تحقق مزایای ارتباطات نسل پنج (5G) به شبکه های هوشمند نیاز داریم.

 • هویت، لازمه حضور در دنیای دیجیتال (MWC 2018)

  38 بازدید

  مدیر عامل شرکت Telenor در سخنرانی خود در کنگره جهانی موبایل (MWC) با تأکید بر اهمیت داشتن مدرک شناسایی و هویت دیجیتال، از تلاش های این شرکت برای هویت دار کردن افراد بی هویت در کشورهای درحال توسعه و همچنین کمک به سازمان های غیردولتی و دولتی برای مدیریت بهتر فعالیت های امدادی در حوادث و مواقع اضطراری سخن گفت.

 • ارتباطات 5G و هوش مصنوعی برای آینده ای بهتر (MWC 2018)

  96 بازدید

  رییس انجمن GSMA در افتتاحیه کنگره جهانی موبایل (MWC)، با معرفی شعار «ایجاد آینده ای بهتر» ارتباطات نسل پنج (5G) و هوش مصنوعی (AI) را دو دستاورد مهم و آغازگر عصر جدیدی در صنعت موبایل عنوان کرد.

 • انقلاب صنعتی چهارم و دنیای پیش رو (MWC 2018)

  113 بازدید

  در یکی از سخنرانی های کلیدی MWC 2018 ، سو سیگل، مدیر نوآوری جنرال الکتریک، به صحبت درباره فعالیت های شرکت جنرال الکتریک و موضوع نوآوری در حوزه های صنعتی مختلف پرداخت. او در سخنرانی اش، از همگرایی بخش های مختلف و به کارگیری فناوری های گوناگون در ترکیب با هم برای دستیابی به راه حل هایی صحبت کرد که فقط با همکاری و مشارکت نقش آفرینان مختلف ممکن می شوند و البته، ارزش های زیادی نیز به همراه دارند.

 • نقش اپراتورها در انقلاب صنعتی چهارم (MWC 2018)

  44 بازدید

  مدیرعامل شرکت Synchronoss با اشاره به آغاز انقلاب صنعتی چهارم اظهار داشت اگر اپراتورهای موبایل می خواهند از مزایای این انقلاب استفاده کنند، باید تغییرات مهمی را در کسب و کار خود ایجاد نمایند.

 • کاربردهای مختلف فناوری بلاک چین (MWC 2018)

  113 بازدید

  بیشتر افراد فناوری blockchain را با بیت کوین می شناسند؛ اما در واقع این فناوری علاوه بر حوزه ارزهای مبتنی بر رمزنگاری، در حوزه های مختلفی از جمله اقتصاد، بهداشت و سلامت و مدیریت هویت دیجیتال کاربرد دارد.

 • افتا در عصر دگردیسی دیجیتال (MWC 2018)

  47 بازدید

  در کنگره جهانی موبایل (MWC)، مدیرعامل شرکت مک آفی، بزرگ ترین شرکت تخصصی راه حل های امنیتی در دنیا، به صحبت درباره نقش امنیت و افتا در رشد و شکوفایی عصر دیجیتال پرداخت. او کلید غلبه بر چالش های افتا را همکاری نقش آفرینان با یکدیگر دانست.