در حال بارگذاری
نشرافا ویدیو‌های همایش RSA 2018
بازگشت به کانال

ویدیوهای همایش RSA 2018

 • ضرورت همکاری برای تأمین امنیت در فضای سایبری

  5 بازدید

  در یکی از نشست های همایش RSA 2018، رییس مایکروسافت درباره حملات WannaCry و NotPetya در سال ۲۰۱۷ و راهکارهای پیشگیری از چنین حوادثی، صحبت کرد. وی معتقد است همه نقش آفرینان در حوزه فناوری، افتا، دولت و حتی کاربران باید با یکدیگر همکاری کنند تا بتوان با حملات سایبری به مقابله پرداخت.

 • ضرورت تغییر فرهنگ سازمان ها برای تأمین امنیت

  4 بازدید

  در همایش RSA 2018، مدیرعامل شرکت مک آفی به مقایسه صنعت سفرهای هوایی و اتفاقات ۵۰ سال اخیر آن با صنعت افتا پرداخت. وی معتقد است باید فرهنگ سازمان ها را تغییر دهیم تا همه کارکنان سازمان ها، افتا را به عنوان بخشی از وظیفه و مسئولیت خود در نظر بگیرند و آن را در اولویت قرار دهند.

 • خطرناک ترین شیوه های جدید حملات سایبری

  39 بازدید

  کارشناسان امنیت مؤسسه SANS با معرفی پنج مورد از خطرناک ترین تکنیک ها در حملات سایبری جدید، راه های مقابله با این حملات یا کاهش مخاطرات آن ها را تشریح کردند.

 • نشست تخصصی رمزنگاری در همایش RSA 2018

  12 بازدید

  گرچه امنیت اطلاعات بسیار پیشرفته و قوی شده است، اما هنوز هم یک حوزه جوان به حساب می آید. در نشست تخصصی رمزنگاری در همایش RSA 2018، بزرگان این صنعت به صحبت درباره وضعیت دنیای افتا و سیستم های رمزنگاری پرداختند.

 • ابزارهای IBM برای تست سیستم های هوش مصنوعی

  12 بازدید

  امروزه، از سیستم های هوش مصنوعی (AI) برای بهبود افتا استفاده می شود؛ اما شرکت IBM هشدار می دهد که مهاجمان می توانند با تزریق داده های مخرب، به این سیستم ها حمله کنند. این شرکت به تازگی مجموعه ابزارهایی را برای تست میزان مقاومت این سیستم ها عرضه کرده است.

 • ضرورت تمرکز روی امنیت به جای تهدیدات

  15 بازدید

  رییس همایش RSA در سخنرانی خود گفت صنعت افتا به جای این که روی پیشرفت های خود تمرکز کند، روی پیشرفت هکرها تمرکز دارد. انگیزه پیشرفت صنعت افتا تا کنون ترس از پیامدهای شکست بوده است؛ اما انگیزه واقعی باید بر اساس نتایج موفقیت ها باشد.