در حال بارگذاری
نشرافا ویدیو‌های همایش RSA 2018
بازگشت به کانال

ویدیوهای همایش RSA 2018

 • ابزارهای IBM برای تست سیستم های هوش مصنوعی (RSA 2018)

  70 بازدید

  امروزه، از سیستم های هوش مصنوعی (AI) برای بهبود افتا استفاده می شود؛ اما شرکت IBM هشدار می دهد که مهاجمان می توانند با تزریق داده های مخرب، به این سیستم ها حمله کنند. این شرکت به تازگی مجموعه ابزارهایی را برای تست میزان مقاومت این سیستم ها عرضه کرده است.

 • چالش های پیش روی افتا در عصر دیجیتال (RSA 2018)

  33 بازدید

  نایب رییس سیمانتک در RSA 2018 عنوان کرد: ارزش صنعت افتا تنها زمانی محقق می شود که این صنعت بتواند به دیگر صنایع کمک کند تا دستاوردهای خود را به شیوه ای امن ارائه دهند. صنعت افتا با فراهم آوردن امکان به کارگیری افراد مختلف و استفاده از نظرات آن ها می تواند سایر صنایع را توانمندتر سازد.

 • ضرورت تحول ابزارها، فناوری و فرایندهای افتا (RSA 2018)

  30 بازدید

  در همایش RSA 2018 ، مدیرعامل شرکت Juniper Networks ضمن اشاره به ضرورت تحول ابزارها، فناوری ها و فرایندهای افتا، روی دو موضوع مهم به عنوان مأموریت کارشناسان افتا تأکید کرد: اول به کارگیری فناوری های خودکارسازی و دوم، آموزش افراد.

 • ضرورت همکاری برای تأمین امنیت در فضای سایبری (RSA 2018)

  55 بازدید

  در یکی از نشست های همایش RSA 2018، رییس مایکروسافت درباره حملات WannaCry و NotPetya در سال ۲۰۱۷ و راهکارهای پیشگیری از چنین حوادثی، صحبت کرد. وی معتقد است همه نقش آفرینان در حوزه فناوری، افتا، دولت و حتی کاربران باید با یکدیگر همکاری کنند تا بتوان با حملات سایبری به مقابله پرداخت.

 • ضرورت تغییر فرهنگ سازمان ها برای تأمین امنیت (RSA 2018)

  26 بازدید

  در همایش RSA 2018، مدیرعامل شرکت مک آفی به مقایسه صنعت سفرهای هوایی و اتفاقات ۵۰ سال اخیر آن با صنعت افتا پرداخت. وی معتقد است باید فرهنگ سازمان ها را تغییر دهیم تا همه کارکنان سازمان ها، افتا را به عنوان بخشی از وظیفه و مسئولیت خود در نظر بگیرند و آن را در اولویت قرار دهند.

 • آمریکا و تقویت بازدارندگی در برابر حملات (RSA 2018)

  38 بازدید

  مدیر بخش نوآوری اطلاعات سازمان پروژه های تحقیقاتی پیشرفته دفاعی آمریکا (دارپا) با اشاره به دستاوردهای چشمگیر این سازمان در ۶۰ سال اخیر، برنامه ها و فناوری های مختلف این سازمان برای توانمندسازی آمریکا در پیشگیری از حملات سایبری را تشریح کرد.

 • ضرورت تمرکز روی امنیت به جای تهدیدات (RSA 2018)

  24 بازدید

  رییس همایش RSA در سخنرانی خود گفت صنعت افتا به جای این که روی پیشرفت های خود تمرکز کند، روی پیشرفت هکرها تمرکز دارد. انگیزه پیشرفت صنعت افتا تا کنون ترس از پیامدهای شکست بوده است؛ اما انگیزه واقعی باید بر اساس نتایج موفقیت ها باشد.

 • راهبرد امنیتی جدید آمریکا برای عصر جدید امنیت (RSA 2018

  98 بازدید

  وزیر امنیت داخلی آمریکا (DHS) در سخنرانی خود در RSA امسال، با اشاره به راهبرد جدید افتا در این وزارت، در مورد ضرورت نوآوری و همکاری برای حفاظت از شهروندان و سازمان ها در برابر حملات سایبری، رخنه ها و جرائم سایبری سخن گفت.

 • نگاهی به وضعیت کنونی افتا و رمزنگاری (RSA 2018)

  61 بازدید

  گرچه امنیت اطلاعات بسیار پیشرفته و قوی شده است، اما هنوز هم یک حوزه جوان به حساب می آید. در نشست تخصصی رمزنگاری در همایش RSA 2018، بزرگان این صنعت به صحبت درباره وضعیت دنیای افتا و سیستم های رمزنگاری پرداختند.

 • خطرناک ترین شیوه های جدید حملات سایبری (RSA 2018)

  140 بازدید

  با پیشرفت فناوری های مختلف، مخاطرات مربوط به آن ها نیز پیوسته در حال تغییر است. به همین جهت، متخصصان امنیت IT در یکی از نشست های همایش RSA امسال، به مهم ترین نمونه های جدید این مخاطرات اشاره کردند.