در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
پالاز ویدیو‌های مسابقه ی عکاسی دنیای زیبای من
بازگشت به کانال

ویدیوهای مسابقه ی عکاسی دنیای زیبا ...

 • داوری مسابقه عکاسی دنیای زیبای من

  134 بازدید

  پیرو برگزاری جلسه داوری مسابقه ی عکاسی "دنیای زیبای من"؛ با حضور سرکار خانم نگار فرجیانی و آقایان محمد ابراهیم صافی و مسلم ایران نژاد، از میان تمام عکس های دریافت شده از طریق ایمیل و کانال اینستاگرام، با توجه به محورهای اصلی مسابقه_ سبک زندگی، طبیعت واجتماعی_ عکس های برگزیده معرفی شدند.

 • چهارمین سری برگزیدگان مسابقه عکاسی دنیای زیبای من 3

  77 بازدید

  سرکار خانم "سالی میرسیاح" برگزیده ی دیگر چهارمین مرحله اهدا جوایز هفتگی؛ معتقدند در دنیایی که همه چیز با شتاب در حال انجام است،خیلی ارزشمند است که لحظه ای درنگ کنیم، به زیبایی های اطرافمان توجه کنیم و آن را با دیگران به اشتراک بگذاریم.

 • چهارمین سری برگزیدگان مسابقه عکاسی دنیای زیبای من 2

  94 بازدید

  جناب آقای "مهدی سخاپور"، از برگزیدگان دیگر چهارمین مرحله ی اهدا جوایز؛ مسابقه ی عکاسی "دنیای زیبای من" را عاملی انگیزشی برای خود جهت شرکت در مسابقات عکاسی می دانند. "به نوبه ی خودم قدردانی می کنم، به خاطر این نوع جریان ها در شبکه های اجتماعی...به جای اینکه تبلیغات خیلی مستقیم درباره محصولات باشه، از این طریق می تونند ارتباط بهتری با مردم پیدا کنند..."

 • چهارمین سری برگزیدگان مسابقه عکاسی دنیای زیبای من 1

  110 بازدید

  جناب آقای"حسین اشرف السادات"، یکی از برگزیدگان چهارمین مرحله ی اهدا جوایز مسابقه ی عکاسی "دنیای زیبای من"، ساکن شهر اهواز هستند. به این خاطر جناب آقای محمد زکی؛ به نمایندگی از ایشان در مراسم اهدا جوایز حضور داشتند. . آقای اشرف السادات از طریق #دنیای_زیبای_من با کمپین آشنا شدند و عکسشان دستاوردیست که از سفر به شهر یزد که برایشان ماندگار شده است.

 • سومین سری برگزیدگان مسابقه عکاسی دنیای زیبای من 3

  106 بازدید

  جناب آقای "هادی محسن تبار"،یکی از برندگان مسابقه ی عکاسی "دنیای زیبای من" معتقدند که ما در دنیای زیبایی زندگی می کنیم و عکس اتفاقیست که این زیبایی را به تصویر می کشد.

 • سومین سری برگزیدگان مسابقه عکاسی دنیای زیبای من2

  125 بازدید

  سرکار خانم "ملیحه برزگر" یکی دیگر از برگزیدگان مسابقه ی عکاسی دنیای زیبای من، ساکن شهر طرقبه هستند. به همین خاطر سرکار خانم زهرا ناظمی به نمایندگی از ایشان، برای دریافت جایزه در مراسم اهدا جوایز حضور یافتند.

 • سومین سری برگزیدگان مسابقه عکاسی دنیای زیبای من 1

  62 بازدید

  جناب آقای " محسن جمشیدی" برنده ی دیگر مسابقه ی عکاسی "دنیای زیبای من" ، این مسابقه را فرصتی مغتنم برای دوست داران عکاسی می دانند که باعث می شود آنها بتوانند عکس هایشان را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

 • دومین سری برگزیدگان مسابقه عکاسی دنیای زیبای من 3

  98 بازدید

  سرکار خانم"فاطمه وزیری"، یکی دیگر از برگزیدگان دومین مرحله ی اهدا جوایز مسابقه عکاسی "دنیای زیبای من"؛ از دنیای زیبای مادرانه به عنوان دنیای زیبایشان یاد می کنند. "توی زندگی هممون، چیزای زیبایی پیدا میشه که دنیامون رو قشنگتر کنه... عکسم رو توی گلخونه گرفتیم که پسرم شفاف و نزدیکه و من در زمینه تارم... میخواستم بگم با این عکس که تمام دنیای مادری توی بچه ها خلاصه میشه..."

 • دومین سری برگزیدگان مسابقه عکاسی دنیای زیبای من2

  72 بازدید

  سرکار خانم"زهرا سروری"، برگزیده ی دیگر مسابقه ی عکاسی دنیای زیبای من، تعبیر دنیای زیبایشان را در آرامشی که کنار خانواده حس می کنند، می یابند. "هدفم این بود آرامش رو تو عکسم نشون بدم...دنیای زیبای من آرامشیه که من کنار خانوادم دارم...برام خیلی جالب بود که از طریق این هشتگ، تونستم با دنیای زیبای افراد دیگه هم آشنا بشم و دیدگاه های مختلف رو ببینم"

 • دومین سری برگزیدگان مسابقه عکاسی دنیای زیبای من 1

  143 بازدید

  سرکار خانم "رها پارسافر"، یکی از برگزیدگان دومین مرحله ی اهدا جوایز مسابقه ی عکاسی "دنیای زیبای من"، عکس خود را تصویری از عشق می دانند. "در ساده ترین حالت...توی سنتی ترین حالت...بیشتر دوست داشتم عشق رو نشون بدم تو عکسم...فکر می کنم عشق انگیزه اولیه واسه زندگی آدمه..."

 • مسابقه عکاسی دنیای زیبای من

  2,497 بازدید

  پالاز با تفکر داشتن نگاهی زیبا به دنیای اطراف، مسابقه ی عکاسی" دنیای زیبای من" را برگزار می کند.از دنیای زیبایتان عکاسی کنید. عکس ها را در وب سایت پالاز آپلود نمایید یا با #دنیای_زیبای_من در صفحه ی اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید. ما با در نظر گرفتن 25 میلیون تومان جایزه نقدی برای برگزیدگان نهایی و اهدای سکه های طلا به صورت هفتگی، گوشه ای از این نگاه زیبای شما را قدر می دانیم.

 • اولین سری برگزیدگان مسابقه عکاسی دنیای زیبای من 3

  184 بازدید

  نگاه جناب آقای "یونس عیدگاه"، یکی دیگر از برگزیدگان اولین مرحله ی مسابقه عکاسی"دنیای زیبای من" ، به جنبه ی مسئولیت اجتماعی اجرای این کمپین؛ برای ما این مفهوم را داشت که به اهداف اجتماعی خود رسیده ایم. "خیلی برام جالب بود که یک شرکتی اینقدر روی مسئولیت اجتماعی وقت میزاره...خیلی کاره جالب تریه که یک شرکت صنعتی داره این کارو میکنه،به نظر من کار ارزشمند و شایسته ایه..."

 • اولین سری برگزیدگان مسابقه عکاسی دنیای زیبای من 2

  122 بازدید

  جناب آقای "مسعود سلطانی" برگزیده ی دیگر اولین مرحله مسابقه ی عکاسی"دنیای زیبای من" ، از منظر اجتماعی دنیای زیبایشان را تعریف می کنند.دنیایی که ارزش های اخلاقی به عنوان عناصر زیبایی آن شناخته می شود. " در ارتباط با دنیای زیبای من ، دیدگاه ها مختلفه اما من دیدگاه اجتماعی رو بیشتر دوست دارم...موضوع عکس من مربوط به احترامه..." پالاز، دنیای زیبای من

 • اولین سری برگزیدگان مسابقه عکاسی دنیای زیبای من 1

  146 بازدید

  سرکار خانم "زهرا جلال"، یکی از برگزیدگان اولین مرحله ی مسابقه ی عکاسی "دنیای زیبای من" ، زیبایی لحظه های کار خود را به عنوان دنیای زیبایشان، تصویر می کنند. "یکی از زیبای های دنیای من، کارم هستش که خیلی بهش علاقه دارم و سعی کردم به تصویر بکشم و شد آنچه که دیدید..." پالاز، دنیای زیبای من