در حال بارگذاری
پالاز ویدیو‌های وب سایت پالاز
بازگشت به کانال

ویدیوهای وب سایت پالاز

 • وب سایت پالاز- سبک زندگی

  151 بازدید

  در سایت پالاز علاوه بر آن که شما را با دنیای رنگارنگ محصولات موکت، لمینت و کاغذ دیواری آشنا می کنیم، مطالب مفیدی را هم راجع به چگونگی طراحی فضای داخلی و دکوراسیون؛ در اختیار شما قرار می دهیم. شما می توانید در بخش "سبک زندگی"، جدیدترین چیدمان های فضای داخلی را ببینید و از ایده های جذاب آن در طراحی فضای زندگی خود بهره مند شوید. با ما همراه باشید.

 • وب سایت پالاز- محصولات

  79 بازدید

  علاوه براینکه لینک وب سایت پالاز در همین صفحه در دسترس است، شما می توانید با جستجو در اینترنت به راحتی وارد سایت ما شوید.در سایت پالاز محصولات متنوع موکت، کاغذدیواری و لمینت؛براساس مدل و مورد استفاده دسته بندی شده اند و اطلاعات کامل محصولات پیش روی شماست. شما می توانید از این طریق با ویژگی های هر محصول بیشتر آشنا شوید و ضمن مقایسه ی آن با سایر محصولات؛مقدمات یک خرید آگاهانه را برای خود فراهم کنید.

 • وب سایت پالاز - شماره سریال محصول

  164 بازدید

  شماره سریال ۱۲ رقمی طرح های مختلف موکت پالاز، نشان دهندۀ اصالت خرید شما و عامل تمایز محصولات گروه پالاز از سایر برندهاست. برای آنکه امروز بیش از ۲۵۰ رنگ و طرح استثنائی را در اختیارتان بگذاریم، سالیان متمادی در جهت کیفیت حرکت کرده ایم. این سریال که در پشت موکت با روش لیزر جت چاپ می شود، عاملی برای نمایش اصل بودن محصولات پالاز از سایر شرکت ها است.

 • وب سایت پالاز - ارتباط با ما

  99 بازدید

  ما از راه های گوناگون درصدد ارتباط موثر، با مخاطبین خود هستیم. مقدماتی را هم فراهم کرده ایم که این ارتباط را آسان و مستمرتر کنیم. شما می توانید با ورود به صفحه ی "ارتباط با ما" در وب سایت پالاز، ضمن دسترسی به شماره ی تماس کارخانه و واحد فروش؛ با وارد کردن ایمیل خود از آخرین اخبار پالاز مطلع شوید. هم چنین نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

 • وب سایت پالاز -نمایندگی ها

  107 بازدید

  شما برای بررسی و خرید انواع محصولات متنوع موکت،کاغذ دیواری و لمینت پالاز؛ علاوه بر شعب "خانه پالاز"، به "شبکه ی گسترده ی نمایندگان رسمی پالاز" در سراسر کشور دسترسی دارید. کافیست برای آشنایی با این شعب، به وب سایت پالاز مراجعه نمایید.

 • وب سایت پالاز -مدیاکیت

  48 بازدید

  یکی از بخش هایی که پس از مراجعه به وب سایت پالاز می توانید وارد آن شوید و لحظات پربار سرگرم کننده ای را تجربه کنید، صفحه ی "مدیاکیت" ؛ می باشد. در این صفحه، شما می توانید به راحتی به آخرین کاتالوگ محصولات پالاز دسترسی داشته باشید و همچنین ویدئو های آموزشی و خبری را مشاهده نمایید. از شما دعوت می کنیم ضمن بازدید از سایت پالاز ، تماشای ویدئو های صفحه ی مدیاکیت را از دست ندهید.

 • وبسایت - خانه پالاز

  73 بازدید

  اگر به فکر تغییر فضای خانه یا محل کار خود هستید، پیشنهاد می کنیم بازدید از خانه های پالاز را از دست ندهید. شما می توانید برای آشنایی با نزدیک ترین شعبه ی خانه پالاز به محل زندگیتان، به وب سایت ما مراجعه نمایید و ضمن مشاهده ی محصولات متنوع پالاز، برای یک خرید لذت بخش و آگاهانه برنامه ریزی فرمایید. در فضای آرام و دلنشین "خانه ی پالاز"، تجربه ی خریدی به یاد ماندنی را برایتان ماندگار می کنیم.