در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
پارک فناوری پردیس ویدیو‌های گزارش تصویری
بازگشت به کانال

ویدیوهای گزارش تصویری

 • معرفی شرکت های عضو پارک، مروا بن

  122 بازدید

  یکی از شرکت های عضو پارک فناوری پردیس؛ پس از سال ها تلاش در زمینه تولید و تجاری سازی اسیدETCH؛ به مرحله ای از رشد و پیشرفت دست یافته که قادر است تمام میزان واردات این ماده را در طول 66روز کاری خود تولید نماید.

 • دریافت بیمه بیکاری کارکنان و محققان پارک فناوری پردیس

  253 بازدید

  پس از پیگیری های متعدد حقوقی پارک فناوری پردیس با استناد به ماده 9 قانون حمایت از شرکت های دانش بنیان و تسری مزایای مناطق آزاد تجاری به پارک های فناوری در حوزه روابط کار مبنی بر بهره مندی کارکنان شاغل در مناطق آزاد از مزایای بیمه بیکاری بر اساس بخشنامه مورخ 1381/09/10 (با در نظر گرفتن پرداخت 3 درصد حق بیمه بیکاری توسط کارفرما)، کارکنان شاغل در پارک های علم و فناوری مشمول استفاده از مزایای بیمه ..

 • پارک فناوری پردیس موفق در جذب نخبگان خارج از ایران

  83 بازدید

  برنامه «همکاری با متخصصان و کارآفرینان ایرانی خارج از کشور» در قالب حمایت از انجام دوره های علمی و تحقیقاتی همچون پسادکتری، فرصت مطالعاتی، استاد مدعو و معین، راه اندازی کسب و کارهای فناورانه، اشتغال در شرکت های دانش بنیان، تعریف پروژه های فناوری کوتاه و بلندمدت، برگزاری سخنرانی و کارگاه های تخصصی به ارتباط موثر ما بین متخصص و مراکز علمی و فناوری برگزیده کشور یاری کند.

 • سرمایه گذاری ۲۵۷ میلیاردی روی اختراعات محققان کشور

  667 بازدید

  در دومین نشست مخترعان منتخب بازار دارایی فکری و فستیوال های نوآوری در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، به همت مرکز فن بازار ملی ایران قرارداد ۸ اختراع امضا شد و جمع کل قراردادهای منعقد شده در بازار دارایی فکری به ۲۹ مورد به ارزش ریالی ۲۵۷ میلیارد ریال رسید.

 • هیات امنای پارک فناوری پردیس به ریاست معاون اول...

  246 بازدید

  اسحاق جهانگیری در جلسه هیأت امناء پارک فناوری پردیس با اشاره به گزارش های ارائه شده از عملکرد پارک فناوری پردیس در سال 95، اقدامات انجام شده و دستاوردهای حاصله را رضایت بخش و امیدوار کننده توصیف و از پویایی و عملکرد پارک فناوری پردیس قدردانی کرد.

 • پنجمین هم اندیشی دانشجویان ایرانی خارج از کشور در پارک2

  64 بازدید

  حجت الاسلام مرتضوی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از در این نشست، گفت: باید برای نوسازی و تکامل تلاش کنیم. جامعه علمی، فنی، اقتصادی کشور با هم اندیشی وهم افزایی با افکار داخل وخارج از کشوراز بحران ها گذر می کند.

 • پنجمین هم اندیشی دانشجویان ایرانی خارج از کشور در پارک

  209 بازدید

  محورهای پنجمین هم اندیشی دانشجویان ایرانی خارج از کشور ارزیابی تعاملات معمول با نخبگان خارج از کشور از جمله نقش پارک های علمی و فناوری در تقویت فرهنگ تعامل با ایرانیان مؤثر و تحصیل کرده خارج از کشور و نیز بررسی راهکارهای افزایش جذب سرمایه های انسانی و اقتصادی نخبگان ایرانی خارج از کشور بود. 96-10-4

 • معرفی شرکت های عضو پارک، صنعت کاران مراغه

  300 بازدید

  برای ملاقات با یک مهارت آموز نمونه پا به پارک فناوری پردیس گذاشتیم ، سوژه گزارش ما احسان بهروزی جوانی دهه شصتی است و اهل مراغه. وی با اصرار خانواده برای ادامه تحصیل در رشته ریاضی فیزیک ثبت نام کرد اما بعد از دو هفته پشیمان شد و برای تحصیل در رشته الکترونیک وارد هنرستان شد. از یک اتاق کار کوچک شروع کرد و حالا به ساختمانی با نمای شیشه ای در پارک فناوری پردیس توسعه داد.

 • رونمایی از بازارگاه اینترنتی حمل ونقل کالای برون شهری

  520 بازدید

  شرکت ترابرنت، یکی از شرکت های عضو پارک فناوری پردیس با سرمایه گذاری مشترک شرکت های فناور و دانش بنیان داخلی آستین ها را بالا زده تا چالش های این حوزه را به کمک دانش و فناوری حل کند.

 • بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از پارک فناوری

  74 بازدید

  گزارش خانه ملت: آشنایی با صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین بازدید رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از پارک فناوری پردیس و آشنایی با فعالیت های این مجموعه و شرکت های عضو آن-شبکه یک سیما- 9 آذر 96

 • راهکار محققین پارک فناوری پردیس برای اسکان زلزله زدگان

  242 بازدید

  طراحی دکتر ریاحی از محققین پارک فناوری پردیس برای اسکان سریع و موقت در مواقع بحران ازجمله زلزله، سیل و ...شبکه 1 سیما برنامه ثریا- 09 آذر 96

 • بررسی ارتباط ایده پرداز و سرمایه گذار

  564 بازدید

  توضیحات مهندس قنبرپور در گفتگوی ویژه خبری شبکه 4 که در حاشیه رونمایی ۶ قرارداد سرمایه گذاری در اختراعات و ارائه گزارش فعالیت های بازار دارایی فکری با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس، اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و جمعی از مخترعین و صنعتگران برگزار شد. 26 تیر

 • تجاری سازی نانو فیلتر دستاورد فن بازار منطقه ای فارس

  125 بازدید

  رییس مرکز ملی فن بازار ملی ایران در مراسم افتتاح این واحد صنعتی با اشاره به نقش مهم فن بازارها در ایجاد حلقه واسط بین مخترعان و عرضه کنندگان فناوری با واحد های صنعتی متقاضی فناوری گفت: تاکنون در سطح کشور16فن بازار منطقه ای راه اندازی که نقش مهمی در احصای فناوری و رفع نیازهای فناورانه صنایع داشته اند.

 • گزارش فستیوال نوآوری های صنعت مواد غذایی از شبکه خبر

  150 بازدید

  مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پس از برگزاری دو فستیوال موفق صنعت لوازم خانگی و تجهیزات پزشکی در سال 95 که با استقبال صنعتگران و تولیدکنندگان برگزار شد تصمیم به برگزاری فستیوال بازار دارایی فکری در زمینه نوآوری صنعت مواد غذایی گرفت. این پنجمین دوره فستیوال های فن بازار ملی ایران است که به منظور تجاری سازی نوآوری ها در محل انستیتو تحقیقات تغذیه ای و 19 دی 95

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت نارین ایده پاسارگاد

  770 بازدید

  موسسه دیجیتال دانش بنیان نارین ایده پاسارگاد عضو پارک فناوری پردیس با هدف توسعه فناوری های دیجیتال، تاسیس گردید. فعالیت این موسسه در حوزه خدمات ارزش افزوده موبایل و تولیدات نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه می باشد که به ارائه ی خدماتی فراتر از مکالمه صوتی تلفن همراه می پردازد.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت مپصا

  1,179 بازدید

  مدیریت پروژه های صنعتی ابدال (مپصا) شرکت مپصا در سال 1378 تاسیس گردیده و زمینه اصلی فعالیت آن مدیریت پروژه های صنعتی PMC ،MC و انجام مهندسی بر روی تجهیزات صنعتی و نفتی بوده است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت تکوین پژوه

  516 بازدید

  این شرکت مستقر در پارک، تنها شرکت تولید کننده دستگاه خلا در اسکل صنعتی در کشور است.

 • پرواز تا پردیس

  3,418 بازدید

  مستند جابه جایی هواپیمای ایلوشین از مهرآباد تا پارک فناوری پردیس

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت زیست تخمیر

  744 بازدید

  پیش از تولید محصولات پروبیوتیکی توسط این شرکت تمام محصــولات پروبیوتیک موجود در بازار ایران وارداتی بوده و ایده نوین تولید این فرآورده ها در داخل، پایه ­گذار تاسیس این شرکت بود. با توجه به اهمیت و نقش فلور میکروبی در سلامت و بهبود بیماری­ها شرکت دانش بنیان زیست تخمیر به تولید انواع مکمل های پروبیوتیک برای موارد و سنین مختلف اهتمام ورزیده است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت نانومتری پژوه

  202 بازدید

  به همت محققان شرکت نانومتری پژوه در پارک فناوری پردیس دستگاه اندازه گیری زاویه تماس مایعات با سطوح مختلف بومی سازی و تجاری شد. امکان اسکن زاویه تماس در روی تمام نقاط، استخراج اطلاعات مربوط به یکنواختی و همگونی سطح، اندازه گیری پیوسته به تعداد سیکل مورد نظر و آنالیز آماری داده ها از جمله قابلیت های این محصول است. اطلاعات بیشتر:22802089

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت سنابرق توان

  202 بازدید

  شرکت فنی مهدسی سنابرق توان، طراح و تولید کننده تجهیزات آسانسور- اولین تولیدکننده درایو آسانسوری در ایران

 • جزیره ای در پارک فناوری پردیس

  365 بازدید

  ساخت برنامه ای آموزشی با نام جزیره دانش در حوزه علوم تجربی توسط شرکت فن آموز عضو پارک فناوری پردیس برای دانش آموزان

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت anetwork

  496 بازدید

  شرکت دانش بنیان ای نتورک anetwork که درپارک فناوری پردیس مستقر است به یک آژانس بازاریابی دیجیتال گسترش یافته است و هم اکنون زمینه فعالیتش رو به گسترش است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت دانش بنیان تکوین

  399 بازدید

  پایان داستان هزینه های بالای درمان ناباروری

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت پالس نیرو

  745 بازدید

  بومی سازی فناوری ساخت دستگاه جوشکاری سرد توسط شرکت پالس نیرو عضو پارک فناوری پردیس

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت سیناسل

  706 بازدید

  خانم بناب از شرکت سیناسل، عضو پارک فناوری پردیس در سال 94 به عنوان فناور برتر سیزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس انتخاب شدند.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت الکترونیک برتر

  497 بازدید

  شرکت الکترونیک برتر عضو پارک فناوری پردیس، فعال در حوزه تحقیقات، طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی www.pec-equipment.com

 • پارک فناوری پردیس، چتری برای شرکت های دانش بنیان است

  230 بازدید

  دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در چهاردهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس با بیان این که پارک فناوری پردیس مانند چتری برای شرکت های دانش بنیان است گفت: در حال حاضر ۲۶۰۰ شرکت دانش بنیان داریم. شبکه خبر با این رویکرد گفتگویی را با دکتر علی وطنی معاون توسعه فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری با موضوع "پارکهای فناوری، ظرفیتها و عملکردها" ترتیب داده است.

 • تشریح روند کمک به تجاری سازی در پارک فناوری پردیس

  251 بازدید

  همزمان با رونمایی از محصولات تجاری سازی شرده شرکت های عضو، مهندس حسین صابری، معاون توسعه فناوری پارک فناوری پردیس در گفتگوی خبری 20 شبکه 4 سیما، روند کمک به تجاری سازی طرح ها در پارک فناوری پردیس را تشریح نمود.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت میم دارو

  990 بازدید

  محققان شرکت میم دارو، عضو پارک فناوری پردیس موفق به ساخت داروی درمان قطعی میگرن شدند؛ این داروی گیاهی از بابونه، اسطوخودوس و با بهره گیری از طب سنتی ساخته شده است. درمان قطعی میگرن «میگری هیل» از ۸ سال گذشته در یک در این شرکت مورد آزمایش قرار گرفت. این دارو با مجوز سازمان غذا و دارو وارد فاز ۳ شده است.

 • داروی درمان قطعی میگرن آماده ورود به بازارهای جهانی

  4,091 بازدید

  محققان شرکت میم دارو، عضو پارک فناوری پردیس موفق به ساخت داروی درمان قطعی میگرن شدند؛ این داروی گیاهی از بابونه، اسطوخودوس و با بهره گیری از طب سنتی ساخته شده است. درمان قطعی میگرن «میگری هیل» از ۸ سال گذشته در یک در این شرکت مورد آزمایش قرار گرفت. این دارو با مجوز سازمان غذا و دارو وارد فاز ۳ شده است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت ایده کاوان صنعت پردیس

  540 بازدید

  گروهی از محققان پارک فناوری پردیس به تازگی با استفاده از الگوریتم های ردیابی، یک چمدان رباتیک هوشمند عرضه کرده اند. به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، چمدان رباتیک هوشمند Olive نتیجه تلاش مهندسان شرکت ایده کاوان صنعت پردیس (IKAP) به رهبری حمید عنبری است که با تجهیزات خود می تواند صاحبش را دنبال کرده و در مواقع ضرورت به وی سواری بدهد.