در حال بارگذاری
پارک فناوری پردیس ویدیو‌های گزارش تصویری
بازگشت به کانال

ویدیوهای گزارش تصویری

 • رونمایی از بازارگاه اینترنتی حمل ونقل کالای برون شهری

  55 بازدید

  شرکت ترابرنت، یکی از شرکت های عضو پارک فناوری پردیس با سرمایه گذاری مشترک شرکت های فناور و دانش بنیان داخلی آستین ها را بالا زده تا چالش های این حوزه را به کمک دانش و فناوری حل کند.

 • بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از پارک فناوری

  33 بازدید

  گزارش خانه ملت: آشنایی با صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین بازدید رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از پارک فناوری پردیس و آشنایی با فعالیت های این مجموعه و شرکت های عضو آن-شبکه یک سیما- 9 آذر 96

 • راهکار محققین پارک فناوری پردیس برای اسکان زلزله زدگان

  118 بازدید

  طراحی دکتر ریاحی از محققین پارک فناوری پردیس برای اسکان سریع و موقت در مواقع بحران ازجمله زلزله، سیل و ...شبکه 1 سیما برنامه ثریا- 09 آذر 96

 • بررسی ارتباط ایده پرداز و سرمایه گذار

  235 بازدید

  توضیحات مهندس قنبرپور در گفتگوی ویژه خبری شبکه 4 که در حاشیه رونمایی ۶ قرارداد سرمایه گذاری در اختراعات و ارائه گزارش فعالیت های بازار دارایی فکری با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس، اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و جمعی از مخترعین و صنعتگران برگزار شد. 26 تیر

 • تجاری سازی نانو فیلتر دستاورد فن بازار منطقه ای فارس

  81 بازدید

  رییس مرکز ملی فن بازار ملی ایران در مراسم افتتاح این واحد صنعتی با اشاره به نقش مهم فن بازارها در ایجاد حلقه واسط بین مخترعان و عرضه کنندگان فناوری با واحد های صنعتی متقاضی فناوری گفت: تاکنون در سطح کشور16فن بازار منطقه ای راه اندازی که نقش مهمی در احصای فناوری و رفع نیازهای فناورانه صنایع داشته اند.

 • گزارش فستیوال نوآوری های صنعت مواد غذایی از شبکه خبر

  86 بازدید

  مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پس از برگزاری دو فستیوال موفق صنعت لوازم خانگی و تجهیزات پزشکی در سال 95 که با استقبال صنعتگران و تولیدکنندگان برگزار شد تصمیم به برگزاری فستیوال بازار دارایی فکری در زمینه نوآوری صنعت مواد غذایی گرفت. این پنجمین دوره فستیوال های فن بازار ملی ایران است که به منظور تجاری سازی نوآوری ها در محل انستیتو تحقیقات تغذیه ای و 19 دی 95

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت نارین ایده پاسارگاد

  345 بازدید

  موسسه دیجیتال دانش بنیان نارین ایده پاسارگاد عضو پارک فناوری پردیس با هدف توسعه فناوری های دیجیتال، تاسیس گردید. فعالیت این موسسه در حوزه خدمات ارزش افزوده موبایل و تولیدات نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه می باشد که به ارائه ی خدماتی فراتر از مکالمه صوتی تلفن همراه می پردازد.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت مپصا

  578 بازدید

  مدیریت پروژه های صنعتی ابدال (مپصا) شرکت مپصا در سال 1378 تاسیس گردیده و زمینه اصلی فعالیت آن مدیریت پروژه های صنعتی PMC ،MC و انجام مهندسی بر روی تجهیزات صنعتی و نفتی بوده است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت تکوین پژوه

  446 بازدید

  این شرکت مستقر در پارک، تنها شرکت تولید کننده دستگاه خلا در اسکل صنعتی در کشور است.

 • پرواز تا پردیس

  2,290 بازدید

  مستند جابه جایی هواپیمای ایلوشین از مهرآباد تا پارک فناوری پردیس

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت زیست تخمیر

  532 بازدید

  پیش از تولید محصولات پروبیوتیکی توسط این شرکت تمام محصــولات پروبیوتیک موجود در بازار ایران وارداتی بوده و ایده نوین تولید این فرآورده ها در داخل، پایه ­گذار تاسیس این شرکت بود. با توجه به اهمیت و نقش فلور میکروبی در سلامت و بهبود بیماری­ها شرکت دانش بنیان زیست تخمیر به تولید انواع مکمل های پروبیوتیک برای موارد و سنین مختلف اهتمام ورزیده است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت نانومتری پژوه

  176 بازدید

  به همت محققان شرکت نانومتری پژوه در پارک فناوری پردیس دستگاه اندازه گیری زاویه تماس مایعات با سطوح مختلف بومی سازی و تجاری شد. امکان اسکن زاویه تماس در روی تمام نقاط، استخراج اطلاعات مربوط به یکنواختی و همگونی سطح، اندازه گیری پیوسته به تعداد سیکل مورد نظر و آنالیز آماری داده ها از جمله قابلیت های این محصول است. اطلاعات بیشتر:22802089

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت سنابرق توان

  142 بازدید

  شرکت فنی مهدسی سنابرق توان، طراح و تولید کننده تجهیزات آسانسور- اولین تولیدکننده درایو آسانسوری در ایران

 • جزیره ای در پارک فناوری پردیس

  340 بازدید

  ساخت برنامه ای آموزشی با نام جزیره دانش در حوزه علوم تجربی توسط شرکت فن آموز عضو پارک فناوری پردیس برای دانش آموزان

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت anetwork

  399 بازدید

  شرکت دانش بنیان ای نتورک anetwork که درپارک فناوری پردیس مستقر است به یک آژانس بازاریابی دیجیتال گسترش یافته است و هم اکنون زمینه فعالیتش رو به گسترش است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت دانش بنیان تکوین

  178 بازدید

  پایان داستان هزینه های بالای درمان ناباروری

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت پالس نیرو

  404 بازدید

  بومی سازی فناوری ساخت دستگاه جوشکاری سرد توسط شرکت پالس نیرو عضو پارک فناوری پردیس

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت سیناسل

  436 بازدید

  خانم بناب از شرکت سیناسل، عضو پارک فناوری پردیس در سال 94 به عنوان فناور برتر سیزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس انتخاب شدند.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت الکترونیک برتر

  238 بازدید

  شرکت الکترونیک برتر عضو پارک فناوری پردیس، فعال در حوزه تحقیقات، طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی www.pec-equipment.com

 • پارک فناوری پردیس، چتری برای شرکت های دانش بنیان است

  193 بازدید

  دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در چهاردهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس با بیان این که پارک فناوری پردیس مانند چتری برای شرکت های دانش بنیان است گفت: در حال حاضر ۲۶۰۰ شرکت دانش بنیان داریم. شبکه خبر با این رویکرد گفتگویی را با دکتر علی وطنی معاون توسعه فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری با موضوع "پارکهای فناوری، ظرفیتها و عملکردها" ترتیب داده است.

 • تشریح روند کمک به تجاری سازی در پارک فناوری پردیس

  142 بازدید

  همزمان با رونمایی از محصولات تجاری سازی شرده شرکت های عضو، مهندس حسین صابری، معاون توسعه فناوری پارک فناوری پردیس در گفتگوی خبری 20 شبکه 4 سیما، روند کمک به تجاری سازی طرح ها در پارک فناوری پردیس را تشریح نمود.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت میم دارو

  776 بازدید

  محققان شرکت میم دارو، عضو پارک فناوری پردیس موفق به ساخت داروی درمان قطعی میگرن شدند؛ این داروی گیاهی از بابونه، اسطوخودوس و با بهره گیری از طب سنتی ساخته شده است. درمان قطعی میگرن «میگری هیل» از ۸ سال گذشته در یک در این شرکت مورد آزمایش قرار گرفت. این دارو با مجوز سازمان غذا و دارو وارد فاز ۳ شده است.

 • داروی درمان قطعی میگرن آماده ورود به بازارهای جهانی

  3,135 بازدید

  محققان شرکت میم دارو، عضو پارک فناوری پردیس موفق به ساخت داروی درمان قطعی میگرن شدند؛ این داروی گیاهی از بابونه، اسطوخودوس و با بهره گیری از طب سنتی ساخته شده است. درمان قطعی میگرن «میگری هیل» از ۸ سال گذشته در یک در این شرکت مورد آزمایش قرار گرفت. این دارو با مجوز سازمان غذا و دارو وارد فاز ۳ شده است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت ایده کاوان صنعت پردیس

  338 بازدید

  گروهی از محققان پارک فناوری پردیس به تازگی با استفاده از الگوریتم های ردیابی، یک چمدان رباتیک هوشمند عرضه کرده اند. به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، چمدان رباتیک هوشمند Olive نتیجه تلاش مهندسان شرکت ایده کاوان صنعت پردیس (IKAP) به رهبری حمید عنبری است که با تجهیزات خود می تواند صاحبش را دنبال کرده و در مواقع ضرورت به وی سواری بدهد.

 • چهاردهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس برگزار شد

  229 بازدید

  چهاردهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس با حضور دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و مدیران عامل شرکت های عضو پارک فناوری پردیس در سالن همایش این پارک برگزار شد. ، مهندس صفاری نیا، رییس پارک فناوری پردیس با ارائه گزارشی از عملکرد این پارک در سال 94 گفت: این پارک تاکنون 9.8 میلیون دلار صادرات رسمی داشته، ضمن آنکه با رشد پنج و نیم درصدی درآمد مواجه بوده است.95.06.09

 • ارزش گذاری در بورس ایده از طریق پارك فناوری پردیس

  161 بازدید

  دکتر علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبكه چهار سیما به این مبحث پرداخته است.

 • خبر 20:30: هواپیما در مسیر پارك فناوری پردیس

  300 بازدید

  انتقال یك فروند هواپیما به پارك فناوری پردیس جهت انجام امور تحقیقاتی 95.03.11

 • گزارش برنامه غیر محرمانه (شبكه 2) از پارك فناوری پردیس

  273 بازدید

  گزارش برنامه غیر محرمانه شبكه از آقای خالقیان، مدیركل ارتباطات و بین الملل پارك فناوری پردیس، آقای دكتر حسن افشاریان، مدیرعامل شركت كیمیا فناوران مستقر در پارك و خانم سمیه حامد، عضو مركز شتابدهی یاس پارك فناوری پردیس 13-03-95

 • یک رویداد کارآفرینی در پارک فناوری پردیس از شبکه افق

  306 بازدید

  گزارش شبکه افق از برگزاری رویداد کارآفرینی دست به آچار 7 دقیقه وقت برای دانشجویانی که باید با توضیحاتشان داوران را متقاعد کنند که ایده هایشان قابل تبدیل به یک محصول تجاری است؛ در پارک فناوری پردیس. یک دانشجو می گوید طرحی دارد که "کلید" تبدیل به خاطره ای برای شهروندان خواهد شد.

 • كارآفرین جوان در پارك فناوری پردیس

  675 بازدید

  پخش گزارش موفقیت های مهندس علی پنیریان، مدیر مركز نوآوری و شتابدهی یاس و مدیرعامل شركت اسپادانا مستقر در پارك فناوری پردیس به مناسبت روز جوان، اردیبهشت 95- بخش خبری 20:30

 • گفتگوی با رییس پارك فناوری پردیس در نشست صندوق نوآوری

  118 بازدید

  گفتگو شبكه 4 سیما با مهندس مهدی صفاری نیا، رییس پارك فناوری پردیس در حاشیه نشست صندوق نوآوری و شكوفایی با روسای پارك های علم و فناوری سراسر كشور 95.02.27