در حال بارگذاری
پارک فناوری پردیس ویدیو‌های گزارش تصویری
بازگشت به کانال

ویدیوهای گزارش تصویری

 • یات امنای پارک فناوری پردیس به ریاست معاون اول رییس جمه

  125 بازدید

  اسحاق جهانگیری در جلسه هیأت امناء پارک فناوری پردیس با اشاره به گزارش های ارائه شده از عملکرد پارک فناوری پردیس در سال 95، اقدامات انجام شده و دستاوردهای حاصله را رضایت بخش و امیدوار کننده توصیف و از پویایی و عملکرد پارک فناوری پردیس قدردانی کرد.

 • پنجمین هم اندیشی دانشجویان ایرانی خارج از کشور در پارک2

  23 بازدید

  حجت الاسلام مرتضوی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در امور دانشجویان ایرانی خارج از در این نشست، گفت: باید برای نوسازی و تکامل تلاش کنیم. جامعه علمی، فنی، اقتصادی کشور با هم اندیشی وهم افزایی با افکار داخل وخارج از کشوراز بحران ها گذر می کند.

 • پنجمین هم اندیشی دانشجویان ایرانی خارج از کشور در پارک

  27 بازدید

  محورهای پنجمین هم اندیشی دانشجویان ایرانی خارج از کشور ارزیابی تعاملات معمول با نخبگان خارج از کشور از جمله نقش پارک های علمی و فناوری در تقویت فرهنگ تعامل با ایرانیان مؤثر و تحصیل کرده خارج از کشور و نیز بررسی راهکارهای افزایش جذب سرمایه های انسانی و اقتصادی نخبگان ایرانی خارج از کشور بود. 96-10-4

 • معرفی شرکت های عضو پارک، صنعت کاران مراغه

  66 بازدید

  برای ملاقات با یک مهارت آموز نمونه پا به پارک فناوری پردیس گذاشتیم ، سوژه گزارش ما احسان بهروزی جوانی دهه شصتی است و اهل مراغه. وی با اصرار خانواده برای ادامه تحصیل در رشته ریاضی فیزیک ثبت نام کرد اما بعد از دو هفته پشیمان شد و برای تحصیل در رشته الکترونیک وارد هنرستان شد. از یک اتاق کار کوچک شروع کرد و حالا به ساختمانی با نمای شیشه ای در پارک فناوری پردیس توسعه داد.

 • رونمایی از بازارگاه اینترنتی حمل ونقل کالای برون شهری

  193 بازدید

  شرکت ترابرنت، یکی از شرکت های عضو پارک فناوری پردیس با سرمایه گذاری مشترک شرکت های فناور و دانش بنیان داخلی آستین ها را بالا زده تا چالش های این حوزه را به کمک دانش و فناوری حل کند.

 • بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از پارک فناوری

  44 بازدید

  گزارش خانه ملت: آشنایی با صندوق نوآوری و شکوفایی و همچنین بازدید رئیس و اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از پارک فناوری پردیس و آشنایی با فعالیت های این مجموعه و شرکت های عضو آن-شبکه یک سیما- 9 آذر 96

 • راهکار محققین پارک فناوری پردیس برای اسکان زلزله زدگان

  135 بازدید

  طراحی دکتر ریاحی از محققین پارک فناوری پردیس برای اسکان سریع و موقت در مواقع بحران ازجمله زلزله، سیل و ...شبکه 1 سیما برنامه ثریا- 09 آذر 96

 • بررسی ارتباط ایده پرداز و سرمایه گذار

  264 بازدید

  توضیحات مهندس قنبرپور در گفتگوی ویژه خبری شبکه 4 که در حاشیه رونمایی ۶ قرارداد سرمایه گذاری در اختراعات و ارائه گزارش فعالیت های بازار دارایی فکری با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، مهدی صفاری نیا رئیس پارک فناوری پردیس، اکبر قنبرپور رئیس مرکز فن بازار ملی ایران، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و جمعی از مخترعین و صنعتگران برگزار شد. 26 تیر

 • تجاری سازی نانو فیلتر دستاورد فن بازار منطقه ای فارس

  87 بازدید

  رییس مرکز ملی فن بازار ملی ایران در مراسم افتتاح این واحد صنعتی با اشاره به نقش مهم فن بازارها در ایجاد حلقه واسط بین مخترعان و عرضه کنندگان فناوری با واحد های صنعتی متقاضی فناوری گفت: تاکنون در سطح کشور16فن بازار منطقه ای راه اندازی که نقش مهمی در احصای فناوری و رفع نیازهای فناورانه صنایع داشته اند.

 • گزارش فستیوال نوآوری های صنعت مواد غذایی از شبکه خبر

  99 بازدید

  مرکز فن بازار ملی ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری پس از برگزاری دو فستیوال موفق صنعت لوازم خانگی و تجهیزات پزشکی در سال 95 که با استقبال صنعتگران و تولیدکنندگان برگزار شد تصمیم به برگزاری فستیوال بازار دارایی فکری در زمینه نوآوری صنعت مواد غذایی گرفت. این پنجمین دوره فستیوال های فن بازار ملی ایران است که به منظور تجاری سازی نوآوری ها در محل انستیتو تحقیقات تغذیه ای و 19 دی 95

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت نارین ایده پاسارگاد

  373 بازدید

  موسسه دیجیتال دانش بنیان نارین ایده پاسارگاد عضو پارک فناوری پردیس با هدف توسعه فناوری های دیجیتال، تاسیس گردید. فعالیت این موسسه در حوزه خدمات ارزش افزوده موبایل و تولیدات نرم افزارهای کاربردی تلفن همراه می باشد که به ارائه ی خدماتی فراتر از مکالمه صوتی تلفن همراه می پردازد.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت مپصا

  622 بازدید

  مدیریت پروژه های صنعتی ابدال (مپصا) شرکت مپصا در سال 1378 تاسیس گردیده و زمینه اصلی فعالیت آن مدیریت پروژه های صنعتی PMC ،MC و انجام مهندسی بر روی تجهیزات صنعتی و نفتی بوده است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت تکوین پژوه

  450 بازدید

  این شرکت مستقر در پارک، تنها شرکت تولید کننده دستگاه خلا در اسکل صنعتی در کشور است.

 • پرواز تا پردیس

  2,409 بازدید

  مستند جابه جایی هواپیمای ایلوشین از مهرآباد تا پارک فناوری پردیس

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت زیست تخمیر

  570 بازدید

  پیش از تولید محصولات پروبیوتیکی توسط این شرکت تمام محصــولات پروبیوتیک موجود در بازار ایران وارداتی بوده و ایده نوین تولید این فرآورده ها در داخل، پایه ­گذار تاسیس این شرکت بود. با توجه به اهمیت و نقش فلور میکروبی در سلامت و بهبود بیماری­ها شرکت دانش بنیان زیست تخمیر به تولید انواع مکمل های پروبیوتیک برای موارد و سنین مختلف اهتمام ورزیده است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت نانومتری پژوه

  177 بازدید

  به همت محققان شرکت نانومتری پژوه در پارک فناوری پردیس دستگاه اندازه گیری زاویه تماس مایعات با سطوح مختلف بومی سازی و تجاری شد. امکان اسکن زاویه تماس در روی تمام نقاط، استخراج اطلاعات مربوط به یکنواختی و همگونی سطح، اندازه گیری پیوسته به تعداد سیکل مورد نظر و آنالیز آماری داده ها از جمله قابلیت های این محصول است. اطلاعات بیشتر:22802089

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت سنابرق توان

  145 بازدید

  شرکت فنی مهدسی سنابرق توان، طراح و تولید کننده تجهیزات آسانسور- اولین تولیدکننده درایو آسانسوری در ایران

 • جزیره ای در پارک فناوری پردیس

  340 بازدید

  ساخت برنامه ای آموزشی با نام جزیره دانش در حوزه علوم تجربی توسط شرکت فن آموز عضو پارک فناوری پردیس برای دانش آموزان

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت anetwork

  413 بازدید

  شرکت دانش بنیان ای نتورک anetwork که درپارک فناوری پردیس مستقر است به یک آژانس بازاریابی دیجیتال گسترش یافته است و هم اکنون زمینه فعالیتش رو به گسترش است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت دانش بنیان تکوین

  191 بازدید

  پایان داستان هزینه های بالای درمان ناباروری

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت پالس نیرو

  436 بازدید

  بومی سازی فناوری ساخت دستگاه جوشکاری سرد توسط شرکت پالس نیرو عضو پارک فناوری پردیس

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت سیناسل

  446 بازدید

  خانم بناب از شرکت سیناسل، عضو پارک فناوری پردیس در سال 94 به عنوان فناور برتر سیزدهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس انتخاب شدند.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت الکترونیک برتر

  246 بازدید

  شرکت الکترونیک برتر عضو پارک فناوری پردیس، فعال در حوزه تحقیقات، طراحی و ساخت تجهیزات پزشکی www.pec-equipment.com

 • پارک فناوری پردیس، چتری برای شرکت های دانش بنیان است

  195 بازدید

  دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در چهاردهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس با بیان این که پارک فناوری پردیس مانند چتری برای شرکت های دانش بنیان است گفت: در حال حاضر ۲۶۰۰ شرکت دانش بنیان داریم. شبکه خبر با این رویکرد گفتگویی را با دکتر علی وطنی معاون توسعه فناوری معاونت علمی ریاست جمهوری با موضوع "پارکهای فناوری، ظرفیتها و عملکردها" ترتیب داده است.

 • تشریح روند کمک به تجاری سازی در پارک فناوری پردیس

  144 بازدید

  همزمان با رونمایی از محصولات تجاری سازی شرده شرکت های عضو، مهندس حسین صابری، معاون توسعه فناوری پارک فناوری پردیس در گفتگوی خبری 20 شبکه 4 سیما، روند کمک به تجاری سازی طرح ها در پارک فناوری پردیس را تشریح نمود.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت میم دارو

  804 بازدید

  محققان شرکت میم دارو، عضو پارک فناوری پردیس موفق به ساخت داروی درمان قطعی میگرن شدند؛ این داروی گیاهی از بابونه، اسطوخودوس و با بهره گیری از طب سنتی ساخته شده است. درمان قطعی میگرن «میگری هیل» از ۸ سال گذشته در یک در این شرکت مورد آزمایش قرار گرفت. این دارو با مجوز سازمان غذا و دارو وارد فاز ۳ شده است.

 • داروی درمان قطعی میگرن آماده ورود به بازارهای جهانی

  3,572 بازدید

  محققان شرکت میم دارو، عضو پارک فناوری پردیس موفق به ساخت داروی درمان قطعی میگرن شدند؛ این داروی گیاهی از بابونه، اسطوخودوس و با بهره گیری از طب سنتی ساخته شده است. درمان قطعی میگرن «میگری هیل» از ۸ سال گذشته در یک در این شرکت مورد آزمایش قرار گرفت. این دارو با مجوز سازمان غذا و دارو وارد فاز ۳ شده است.

 • معرفی شرکتهای عضو پارک؛ شرکت ایده کاوان صنعت پردیس

  347 بازدید

  گروهی از محققان پارک فناوری پردیس به تازگی با استفاده از الگوریتم های ردیابی، یک چمدان رباتیک هوشمند عرضه کرده اند. به گزارش روابط عمومی پارک فناوری پردیس، چمدان رباتیک هوشمند Olive نتیجه تلاش مهندسان شرکت ایده کاوان صنعت پردیس (IKAP) به رهبری حمید عنبری است که با تجهیزات خود می تواند صاحبش را دنبال کرده و در مواقع ضرورت به وی سواری بدهد.

 • چهاردهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس برگزار شد

  230 بازدید

  چهاردهمین اجلاس سالیانه پارک فناوری پردیس با حضور دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و مدیران عامل شرکت های عضو پارک فناوری پردیس در سالن همایش این پارک برگزار شد. ، مهندس صفاری نیا، رییس پارک فناوری پردیس با ارائه گزارشی از عملکرد این پارک در سال 94 گفت: این پارک تاکنون 9.8 میلیون دلار صادرات رسمی داشته، ضمن آنکه با رشد پنج و نیم درصدی درآمد مواجه بوده است.95.06.09

 • ارزش گذاری در بورس ایده از طریق پارك فناوری پردیس

  164 بازدید

  دکتر علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و منابع معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبكه چهار سیما به این مبحث پرداخته است.

 • خبر 20:30: هواپیما در مسیر پارك فناوری پردیس

  356 بازدید

  انتقال یك فروند هواپیما به پارك فناوری پردیس جهت انجام امور تحقیقاتی 95.03.11

 • گزارش برنامه غیر محرمانه (شبكه 2) از پارك فناوری پردیس

  280 بازدید

  گزارش برنامه غیر محرمانه شبكه از آقای خالقیان، مدیركل ارتباطات و بین الملل پارك فناوری پردیس، آقای دكتر حسن افشاریان، مدیرعامل شركت كیمیا فناوران مستقر در پارك و خانم سمیه حامد، عضو مركز شتابدهی یاس پارك فناوری پردیس 13-03-95