در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
پرنیان ویدیو‌های طبقه بندی نشده
بازگشت به کانال

ویدیوهای طبقه بندی نشده

 • معرفی محصولات پرنیان

  1,175 بازدید

  در یک ویدیو کوتاه با نگرش و محصولات پرنیان آشنا شویم.

 • امکانات نسخه 2.8 مکاتبات اداری پرنیان

  1,483 بازدید

  کار با نامه داخلی، درخت ارجاعات، امکان جستجو نامه ها و گروه بندی نامه ها در اوتلوک و روش کار با پورتال مکاتبات اداری به منظور ایجاد محدودیت ارجاع و روش تعریف کاربر جدید در سیستم مکاتبات با استفاده از پنل جدید مدیریت و روش ارائه حقوق دسترسی به کاربران مکاتبات، تعریف دفتر اندیکاتور جدید و کار با Outlook Web App و آشنایی با محیط آن و زیر ساختهای مورد نیاز برای ارتقاء به نسخه 2.8

 • مدرن باشیم

  448 بازدید

  اگر روش نامه نگاری شرکت یا سازمان شما کاغذی است و یا از اتوماسیون اداری که قبلا خریداری کرده اید نا امید شده اید و به دنبال راهکار بهتری می گردید. مدرن ترین نرم افزار اتوماسیون اداری را ببینید. http://www.parnianportal.com/OA

 • نصب شیرپوینت 2016

  4,433 بازدید

  ویدیوی آموزش تصویری نصب شیرپوینت 2016 از نصب پیش نیازها تا ساخت اولین سایت. در این ویدیو مراحل نصب و پیکربندی قرار دارد. جهت توضیحات بیشتر به آدرس زیر مراجعه نمایید http://blog.parnianportal.com (توجه : ویدیو را با کیفیت HD ملاحظه نمایید)

 • جست و جو در شیرپوینت 2013

  753 بازدید

  جست و جو در شیرپوینت مسئله مهم و پررنگی است و در شیرپوینت 2013 جست و جو قدرتمند شده و بنا به گزارشات مایکروسافت در شیرپوینت 2013 جست و جو متحول و بازنویسی شده است. در شیرپوینت 2010 برای جست و جو دو نسخه وجود داشت: fast search که به صورت افزونه تکمیلی یا مکمل مورد استفاده قرار می گرفت و از قدرت و انعطاف بالایی برخوردار بود و مورد دوم جست و جوی شیرپوینت که ساده و قابل مدیریت بود.

 • گزارش ساز پرنیان

  599 بازدید

  شیرپونت ابزاری کامل و مناسب برای ایجاد فرم های اطلاعاتی است که به وسیله این ابزار اطلاعات از کاربران جمع آوری و ذخیره میشود. پس از جمع آوری اطلاعات اولین نیاز ساخت گزارش از داده هاست. شرکت پرنیان پردازش پارس در راستای سهولت نوشتن گزارش توسط کاربران ، ابزاری واسط بین Microsoft report builder و لیست ها و در شیرپونت ایجاد کرده است که امکان ایجاد گزارشات و طراحی آنها را برای کاربران فراهم نموده است.

 • نسخه جدید از پورتال مکاتبات اداری پرنیان

  885 بازدید

  پورتال مکاتبات جزء دیگری در سیستم مکاتبات اداری پرنیان است که وظیفه مدیریت، پیکربندی و گزارش گیری را بر عهده دارد. در نسخه 2.7 این جزء به طور کامل و با رابط کاربری جدید بازنویسی شده است. در این ویدیو مروری داشته ایم بر امکانات این نسخه از پورتال مکاتبات. برای کیفیت بهتر با فرمت HD مشاهده کنید.

 • اتصال در شیرپوینت 2013

  660 بازدید

  چگونگی اطمینان ار اشتراک امن اطلاعات، چگونگی اطمینان از حصول قوانین و سیاستهای سازمان، چگونگی توسعه راهکارهای جدید برای ایجاد ارزش افزوده بیشتر

 • سایت های اینترنتی در شیرپوینت 2013

  721 بازدید

  بررسی ویژگی های جدید که برای ساخت سایت های اینترنتی به شیرپوینت 2013 اضافه شده است.

 • شبکه اجتماعی در شیرپوینت 2013

  538 بازدید

  سازمان هایی که به دنبال اجتماعی تر کردن فضای کاری سازمان هستند. بایستی به این فکر کنند که چگونه Social می تواند برای رسیدن به نیازهای کسب و کار به آنها کمک کند. نیازهایی مانند: - بروز نگه داشتن پرسنل - شکستن سیلوهای اطلاعاتی - افزایش استفاده مجدد از اطلاعات - مستند سازی دانش های ضمنی - پیدا کردن اینکه چه کسی چه چیزی می داند - اخذ تصمیمات تعاملی و انجام بهتر کار

 • معرفی شیرپوینت 2013 - بخش دوم

  1,437 بازدید

  در این ویدیو بخش دوم از تاریخچه و توانایی کلی شیرپوینت 2013 معرفی شده است.

 • معرفی شیرپوینت 2013 - بخش اول

  2,712 بازدید

  در این ویدیو بخش اول از تاریخچه و توانایی کلی شیرپوینت 2013 معرفی شده است.

 • مدیریت محتوای سازمانی در شیرپوینت 2013

  961 بازدید

  یا قابلیت مدیریت محتوای سازمانی (ECM) در شیرپوینت 2013 آشنا شوید. این ویدیوی دوم از معرفی شیرپوینت 2013 است که به دلایل نرسیدن ویدیوی اول ایتدا بارگذاری شده است.

 • نصب و پیکربندی شیرپوینت 2013 با جزییات کامل

  7,167 بازدید

  در این ویدئو چگونگی نصب شیرپوینت 2013 با جزییات کامل از مرحله پیش نیازها و نصب Sql Server تا نصب و پیکربندی شیرپوینت 2013 و تنظیم اولیه سرویس جستجو نمایش داده می شود.

 • پورتال پرنیان - قسمت دوم لاگین فقط یک مرتبه

  377 بازدید

  به عنوان یک ضرورت، لازم است تا تمام اجزای پورتال و زیر سیستم های آن به صورت SSO و با یک نام کاربری و کلمه عبور کار کنند. اما یکی از کاربردهای اصلی یک پورتال تبدیل شدن آن به عنوان درگاه ورود به تمام سرویسهای نرم افزاری سازمان است. در این صورت صرف گذاشتن یک لینک در پورتال مثلا به نرم افزار اتوماسیون اداری کافی نیست. ماژول SSO پرنیان که به صورت Add-on به پورتال اضافه می شود این قابلیت را ایجاد می کند تا کاربران با کلیک روی مثلا لینک اتوماسیون اداری و بدون درج مجدد نام کاربری و کلمه عبور وارد آن سیس

 • سیستم مدیریت مستندات پرنیان - قسمت اول آشنایی

  638 بازدید

  سیستم مدیریت مستندات (اسناد و آرشیو فنی) پرنیان بستری است مكانیزه بر مبنای SharePoint و Office به منظور ایجاد محیطی ساده، آشنا و در عین حال قدرتمند به منظور ذخیره سازی، طبقه بندی، نسخه گذاری، جستجو، آرشیو و ایجاد گردش كار بر روی اسناد سازمان.

 • فرآیندساز پرنیان - قسمت چهارم - طراحی فرم

  314 بازدید

  در این ویدئو با ابزار طراحی فرم در فرآیندساز پرنیان آشنا می

 • پورتال پرنیان - قسمت اول - آشنایی

  311 بازدید

  راهكار پورتال پرنیان مبتنی بر فناوری شیرپوینت و بر اساس مفهوم واقعی پورتال پیاده سازی شده است و امكان ارائه و مشاهده اطلاعات، همچنین انجام و دریافت سرویس های متنوع، مربوط به منابع جداگانه، كه به نوعی در ارتباط با یكدیگر هستند را از طریق كانالی واحد فراهم می آورد.

 • فرآیند ساز پرنیان - قسمت سوم - طراحی فرآیند

  610 بازدید

  در این ویدئو نحوه طراحی فرآیند در فرآیندساز پرنیان نمایش داده می شود.

 • فرآیندساز پرنیان - قسمت دوم - میز کار

  397 بازدید

  در این ویدئو با میز کار فرآیندساز پرنیان آشنا می شوید.

 • فرآیندساز پرنیان - قسمت اول - آشنایی

  737 بازدید

  در این ویدئو با سیستم فرآیند ساز پرنیان آشنا می شویم. فرآیندساز پرنیان با به کارگیری قابلیت های شیرپوینت 2010 و زیرساخت گردش کار مایکروسافت و فرم ساز اینفوپس، به شما کمک می کند تا فرآیندهای سازمان خود را به مرحله اجرا درآورید.

 • اتوماسیون اداری پرنیان - قسمت هفتم - سرویس پیام کوتاه

  501 بازدید

  در این ویدئو نحوه ارسال پیامک از طریق اتوماسیون اداری پرنیان پردازش پارس را مشاهده می کنید.

 • اتوماسیون اداری پرنیان - قسمت ششم - افزونه تلفن گویا و سرویس فاکس

  409 بازدید

  در این ویدئو با افزونه تلفن گویا و فاکس سرویس اتوماسیون اداری پرنیان آشنا می شویم

 • اتوماسیون اداری پرنیان - قسمت پنجم - افزونه مدیریت جلسات

  573 بازدید

  در این ویدئو با افزونه مدیریت جلسات پرنیان آشنا می شویم

 • اتوماسیون اداری پرنیان - قسمت چهارم - پیکربندی سیستم

  430 بازدید

  در این ویدئو نحوه پیکربندی سیستم از طریق شیرپوینت 2010 به نمایش گذاشته شده است.

 • اتوماسیون اداری پرنیان - قسمت سوم - انواع نامه

  479 بازدید

  در این ویدئو با نامه داخلی نامه صادره و نامه وارده و نحوه مدیریت آن در اتوماسیون اداری پرنیان آشنا می شویم

 • اتوماسیون اداری پرنیان - قسمت دوم - کارتابل

  739 بازدید

  در این ویدئو با کارتابل اتوماسیون اداری پرنیان آشنا می شویم. کارتابل اتوماسیون اداری پرنیان از اوت لوک 2010 و افزونه اتوماسیون اداری پرنیان تشکیل شده است ...

 • اتوماسیون اداری پرنیان - قسمت اول - آشنایی

  859 بازدید

  در این ویدئو نگاهی کلی به اتوماسیون اداری شرکت پرنیان پردازش پارس می اندازیم. اتوماسیون پرنیان از شیرپوینت 2010، اکسچنج 2010 و اوت لوک 2010 استفاده می نماید و برای سازمان یک سیستم مدیریت مکاتبات و اتوماسیون اداری ایجاد می نماید.