در حال بارگذاری
راه پرداخت ویدیو‌های همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت 96
بازگشت به کانال

ویدیوهای همایش بانکداری الکترونیک ...

 • سامانه BI پرداخت الکترونیک سداد چه کار می کند؟

  3,557 بازدید

  سامانه BI شرکت پرداخت الکترونیک سداد قادر است در یک نقشه اطلاعات کلی و جزئی پذیرندگان این PSP را نمایش دهد. این سامانه همچنین می تواند نقشه روند بازار را نشان دهد و میزان پتانسیل جذب سپرده و تقاضای خدمات بانکی را اعلام کند. در این ویدیو با دیگر قابلیت های این سامانه آشنا خواهید شد.

 • کارکردهای نوین پوز محصول جدید پرداخت نوین آرین

  1,355 بازدید

  کارتخوان های موبایلی یا MPOS، کارتخوان های تمام تاچ اندرویدی و پایانه های اندرویدی از محصولات جدید پرداخت نوین آرین هستند که در قالب «نوین پوز» به بازار عرضه شده اند. پرج، مدیر بخش ارتباط با امور شرکت ها این محصولات را معرفی می کند.

 • آمنی چنل بک بیس و کیف پول کامویوا، پلتفرم های جدید رمیس

  403 بازدید

  شرکت رمیس اخیرا دو پلتفرم بین المللی را که در دنیا نیز شناخته شده هستند، به ایران وارد کرده است. پلتفرم نخست محصول آمنی چنل شرکت هلندی بکبیس و پلتفرم دوم نیز پرداخت الکترونیک و کیف پول کامویوا است. وحید محمودیان، مدیر کسب و کار پرداخت الکترونیک شرکت رمیس در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت درباره این دو پلتفرم توضیحات جالبی ارائه می کند.

 • ثبات و آرامش اقتصادی پس از گذر از یک سال سخت

  147 بازدید

  در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، علی حاجی زاده مقدم مدیرعامل شرکت آدانیک در گفتگو با راه پرداخت امیدوار بود رخدادهای نه چندان خوب سال 96 تکرار نشود و بتوانیم در نهایت در سال 97 به آرامش و ثبات اقتصادی برسیم. به گفته او توجه به ارزهای رمزنگاری شده، رگ تک، هوش مصنوعی و بزرگ داده ها می تواند موفقیت بیشتر و بهتری برای صنعت بانکداری و پرداخت به همراه داشته باشد.

 • پرداخت با QRcode در اپلیکیشن ایوا از شرکت سداد

  643 بازدید

  در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، شرکت پرداخت الکترونیک سداد از قابلیت پرداخت با QRCode از طریق اپلیکیشن ایوا رونمایی کرد. محمدمهدی صادق مدیرعامل این شرکت در این ویدیو نشان می دهد چطور می توان با استفاده از گوشی و بدون حضور کارت پرداخت را انجام داد.

 • دستگاه VTM و صدور کارت شرکت پویا چه کارکردی دارد؟

  325 بازدید

  شرکت پویا در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت دو دستگاه VTM و صدور و فروش کارت خود را معرفی کرد. به گفته ظریفی، از واحد فروش شرکت پویا با رونق بانکداری الکترونیک با شعبه های زیان ده مواجه هستیم، با این حال هنوز امکان حذف بخشی از آنها نیست. دستگاه های شرکت پویا راهکاری برای این مسئله است.

 • درباره دستگاه HSM حصین ایمن بیشتر بدانیم

  487 بازدید

  یکی از محصولات شرکت حصین ایمن از زیرمجموعه های هلدینگ حصین، دستگاه HSM یا دستگاه امنیت سخت افزاری است که در اختیار بانک ها قرار می گیرد و با خدمات رمزنگاری که دارد، به حفظ امنیت تراکنش های بانکی کمک می کند. خلیل طاهری مدیر توسعه نرم افزار حصین ایمن در این ویدیو توضیحات کاملی ارائه می کند.

 • دستاوردهای حصین در همایش بانکداری الکترونیک

  385 بازدید

  هلدینگ حصین در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، از محصولات متنوع خود در حوزه فینتک رونمایی کرد. سیدمحمد حمزه خردمند، مدیر فروش گروه حصین در این ویدیو از دستارودها و تجربه های این شرکت می گوید.

 • شرکت کاسپین چگونه سیستم FBTI را پیاده سازی می کند؟

  209 بازدید

  به گفته فاطمه بسام مدیر پروژه های ارزی شرکت کاسپین یک دهه ای می شود که این شرکت سیستم FBTI را در ایران پیاده سازی و بومی سازی می کند که در بخش بانکداری ارزی قرار می گیرد. به کمک این سیستم تبادلات مالی بانک ها در بخش ارزی انجام می شود.

 • فرزاد مقدم از شرکت تسکا می گوید

  625 بازدید

  شرکت تسکا در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت حضور داشت. فرزاد مقدم مدیرعامل این شرکت در این ویدیو از فعالیت های تسکا مانند راه اندازی دو استارتاپ پولام و بینگو می گوید.

 • درباره آخرین محصول شرکت شقایق بیشتر بدانیم

  188 بازدید

  در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، شرکت مهندسی نرم افزار شقایق از جدیدترین محصول خود رونمایی کرد. این محصول زیرساختی است که در کنار سوئیچ پرداخت قرار می گیرد و میتواند سرویس های متنوعی به مشتریان ارائه کند. مهدی شریعت پناهی، مشاور مدیرعامل این شرکت درباره این محصول توضیح می دهد.

 • محصول جدید شرکت داتین، EMV در یک جعبه

  132 بازدید

  شرکت داتین در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت از یکی از محصولات داخلی و بومی خود با نام EMV در یک جعبه رونمایی کرده است. هدف از این محصول، ارائه یک سیستم مهندسی شده و کامل به بانک ها است تا به آنها در مهاجرت به سیستم EMV کمک کند. محمدعلی فرداد، معاون فنی شرکت داتین در این باره بیشتر توضیح می دهد.

 • انجام تمام خدمات بانکداری با دستگاه SPS310 شرکت آدونیس

  292 بازدید

  محصول دیگر شرکت آدونیس، دستگاهی با نام تجاری SPS310 است که می تواند تمام خدمات بانکداری را غیر از پرداخت مانند صدور کارت، افتتاح حساب، شارژ کردن کارت های EMV base و غیره برای مشتریان VIP بانک ها انجام دهد. نسرین مختاریان، کارشناس پشتیبانی فنی شرکت آدونیس در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت از کارکردهای بیشتر این محصول می گوید.

 • کارکردهای متنوع دستگاه SDM، محصول جدید شرکت آدونیس

  162 بازدید

  دستگاه SDM محصول شرکت توسعه خدمات الکترونیکی آدونیس، کارکردهای متنوعی دارد و با استفاده از آن هم می توان کارت صادر کرد و هم نوعی مینی VTM است. اما این تنها کارکردهای این دستگاه نیست. لیدا اسماعیلی کارشناس توسعه محصول بخش تحقیق و توسعه شرکت آدونیس در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت در این باره توضیح می دهد.

 • قابلیت واریز وجه در دستگاه های CRS شرکت آدونیس

  126 بازدید

  دستگاه CRS شرکت توسعه خدمات الکترونیکی آدونیس قابلیت دریافت و پرداخت آنی وجه به مشتری را دارد. با کمک این دستگاه می توان همانطور که برداشت وجه انجام داد، واریز وجه هم داشت. محمد جناب، کارشناس تحقیق و توسعه این شرکت در این ویدیو درباره کارکرد این دستگاه توضیح می دهد.

 • معرفی پایانه فروشگاهی اندرویدی رهیاب رایان فردا

  1,453 بازدید

  پایانه فروشگاهی اندرویدی رهیاب رایان فردا مدل KS8223 محصول شرکت چینی SZZT در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت معرفی شد. ایرانی، کارشناس پروژه های خاص شرکت رهیاب رایان فردا در این ویدیو درباره ویژگی های این دستگاه صحبت می کند.

 • پایانه های تمام تاچ و اندرویدی در رهیاب رایان فردا

  266 بازدید

  فرهاد عباسی، مدیرعامل شرکت رهیاب رایان فردا در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت اعلام می کند چیزی حدود 150 هزار دستگاه کارتخوان های تمام تاچ و اندرویدی را به شبکه بانکی کشور تزریق کرده است.

 • درباره ویپاد، محصول جدید داتین بیشتر بدانیم

  112 بازدید

  شبکه اجتماعی ویپاد محصول جدید شرکت داتین، به کاربران خود اجازه می دهد علاوه بر اینکه با هم در ارتباط باشند، تعاملات مالی خود را نیز دنبال کنند. اما این اپلیکیشن چه ویژگی هایی دارد؟ هومن مسگری، دستیار ارشد مدیرعامل داتین در این ویدیو به این سوال پاسخ می دهد.

 • ویژگی های صندوق فروشگاهی و کارتخوان اندرویدی پارمیس

  428 بازدید

  شرکت فناوری اطلاعات پارمیس به تازگی دو دستگاه سخت افزاری صندوق فروشگاهی اندرویدی و کارتخوان های اندرویدی شرکت پکس را از توسن تکنو تهیه کرده و نرم افزار مناسب آنها را طراحی کرده است. مظاهر مرجانی، بنیان گذار شرکت پارمیس درباره آنها توضیح می دهد.

 • کیوسک های پرداخت خودکار محصول جدید پرداخت نوین آرین

  444 بازدید

  پرداخت نوین آرین در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت کیوسک های پرداختی را ارائه کرده است که از آنها می توان در مکان هایی استفاده کرد که امکان اتوماسیون شدن پذیرندگی مشتریان وجود دارد. پرج، مدیر بخش ارتباط با امور شرکت ها در پرداخت نوین آرین، به عنوان نمونه درباره کیوسک فودکورت ها توضیح می دهد.

 • معرفی دستگاه ETM محصول توسن تکنو

  1,013 بازدید

  در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت شرکت توسن تکنو از جدیدترین محصول خود، ETM یا Exchange Teller Machine رونمایی کرد. به گفته شمین نسابه مدیر مهندسی فروش شرکت توسن تکنو، این دستگاه قابلیت خرید و فروش ارز را دارد و به صنعت توریسم کمک می کند.

 • مسیر حرکت ارتباط فردا در یک تایم لاین دیواری

  204 بازدید

  سارا سامخانی مدیر منابع انسانی تجارت الکترونیکی ارتباط فردا می گوید به عقیده این شرکت افراد از دستاوردها مهم تر هستند. به همین علت ارتباط فردا در هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، مسیر حرکت خود را در قالب یک تایم لاین به تصویر کشیده است. کوروش عباسی، مدیر ارتباطات و برندینگ این شرکت نیز اطلاعاتی از دستاوردهای ارتباط فردا می گوید.

 • پرداخت بدون حضور صندوقدار با محصول به پرداخت ملت

  336 بازدید

  به پرداخت ملت در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت سیستم cashierless payment را ارائه می کند که به مشتریان فروشگاه های بزرگ اجازه می دهد بدون صندوقدار، خرید خود را انجام دهند. رعیت نیا، کارشناس تولید نرم افزار این شرکت از کارکرد این سیستم می گوید.

 • بهسازان فردا شهر هوشمند خود را شبیه سازی می کند

  283 بازدید

  در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، هلدینگ بهسازان فردا در یک محیط شبیه سازی شده، تصویری از شهر هوشمند ارائه می دهد. محمد سازگار از راه های ارتباطی ماشین به ماشینی می گوید که این هلدینگ طراحی کرده است.

 • مدیرعامل پیدا از ویژگی های نسخه جدید همراه کارت می گوید

  236 بازدید

  نرم افزار پرداخت موبایلی همراه کارت، محصول شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا است و از سال 93 وارد بازار شده است. شرکت پیدا مسئولیت تجاری سازی این نرم افزار را به عهده دارد. رضا شکیبانیا، مدیرعامل شرکت پیدا در این ویدیو سومین نسخه این نرم افزار را معرفی می کند.

 • جای خالی امنیت در حوزه فینتک

  154 بازدید

  در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، محمد هاشمی اقدم مدیرعامل فرادیس کیش در گفتگو با راه پرداخت، سال آینده را سال رگولاتوری دانست و معتقد بود در صنعت پرداخت به امنیت کمتر توجه می شود که با تدوین قوانین می توان مشکل را برطرف کرد.

 • در بانکداری باز از گذشته درس بگیریم

  175 بازدید

  در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، محمد جعفری مدیر فروش و امور مشتریان شرکت آدانیک در گفتگو با راه پرداخت معتقد بود بحث اصلاح نظام کارمزد از سال 95 در حال پیگیری است و بهتر است در سال 97 به سرانجام برسد. به گفته او عملیاتی شدن بانکداری باز در سال 96 قدم خوبی بود که برداشته شد و باید آن را ادامه داد. جعفری همچنین به بانک ها پیشنهاد می کند سرویس های ساده را برون سپاری کنند.

 • بازیگران حوزه فینتک با هم همکاری کنند

  59 بازدید

  در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، مرتضی حسینی مدیرعامل مبنا فرتاک آریا به شرکت ها پیشنهاد کرد در سال آینده بیش از هرچیز به حوزه موبایل و امنیت در کسب و کار خود توجه کنند. به گفته او بهتر است همه بازیگران صنعت پرداخت با همکاری هم به فکر توسعه پرداخت های موبایلی باشند.

 • اهمیت توجه به احراز هویت افراد بدون حضور آنها

  171 بازدید

  در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، سیدعلی دانشگر مدیرعامل داتین در گفتگو با راه پرداخت به اهمیت احراز هویت از راه دور اشاره کرد. او معتقد بود با تدوین قوانین در این مورد می توان بدون حضور فیزیکی افراد آنها را شناسایی کرد.

 • به فکر ارتباط با استارتاپ های فینتک باشید

  89 بازدید

  در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، امیرحسین باقری معاون فروش و امور مشتریان شرکت توسن تکنو در گفتگو با راه پرداخت به بانک ها پیشنهاد کرد در سال 97 بیشتر از گذشته با کسب و کارها و استارتاپ های حوزه فینتک در ارتباط باشند. به گفته او تعداد بانک هایی که در بخش فینتک سرمایه گذاری و ورود کرده اند، کم است و اگر اقدامی نکنند با کاهش جذب مشتری مواجه می شوند.

 • مورچه ها برنده ماراتون سال 97

  141 بازدید

  در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، علیرضا مبین مشاور گروه دوران در گفتگو با راه پرداخت از سه عامل مهم در سال آینده گفت: فیل ها، مورچه ها و کرگدن ها.

 • به سیاستگذاری دائمی و ثابت نیاز داریم

  52 بازدید

  در حاشیه هفتمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت، برات قنبری از پیشکسوتان حوزه بانکداری و فناوری اطلاعات در گفتگو با راه پرداخت امیدوار بود در سال آینده با همکاری بین بانک مرکزی و وزارت ارتباطات، قواعد و قوانین حوزه بانکداری و فینتک تدوین و تصویب شود. او همچنین معتقد بود با استفاده از فناوری زنجیره بلوک می توان از هزینه های صنعت بانکی کم کرد.