در حال بارگذاری
راه پرداخت ویدیو‌های کنگره موبایل ۲۰۱۸
بازگشت به کانال

ویدیوهای کنگره موبایل ۲۰۱۸

 • گفتگو با گرکانی نژاد در حاشیه کنگره موبایل بارسلون 2018

  511 بازدید

  محمد گرکانی نژاد مشاور معاون فناوری اطلاعات بانک مرکزی در حاشیه کنگره موبایل بارسلون 2018 در گفتگو با راه پرداخت، مفاهیم کلاد، 5G و اینترنت اشیا را مهمترین فناوری های این رویداد دانست که مفاهیم مثل زنجیره بلوک در سایه این فناوری ها بود و یکی از مهمترین داشته ها، درس عبرت نوکیا و ارائه تلفن های هوشمند اندرویدی بود که روزی نوکیا روی سیستم عامل سیمبین پافشاری داشت.

 • گفتگو با شاه گشتاسبی در حاشیه کنگره موبایل بارسلون

  215 بازدید

  رستم شاه گشتاسبی مدیرعامل شرکت مهندسی سیستم یاس ارغوانی در حاشیه کنگره موبایل بارسلون 2018 در گفتگو با راه پرداخت گفت 5G و اینترنت اشیا مهمترین تکنولوژی های ارائه شده در این رویداد بودند و نکته جالب تر پیش بینی ویزا در خصوص کنار رفتن آرام آرام کارتخوان سنتی و پررنگ شدن کارتخوان های موبایلی بود.

 • گفتگو با شکرانی در حاشیه کنگره موبایل بارسلون

  376 بازدید

  مسعود شکرانی مدیرعامل شرکت جویا در حاشیه کنگره موبایل بارسلون 2018 در گفتگو با راه پرداخت، بزرگ داده ها، 5G و اینترنت اشیا را مهمترین تکنولوژی های این رویداد دانست که در کمتر از دو سال آینده تاثیر جدی آنها را در ایران هم خواهیم دید.

 • در بخش استارتاپ های کنگره موبایل بارسلون چه خبر است؟

  250 بازدید

  در این ویدیو سعی کرده ایم به طور مختصر و مفید نگاهی به بخش استارتاپ های کنگره موبایل بارسلون 2018 داشته باشیم. این ویدیو اختصاصی از راه پرداخت را مشاهده کنید تا ببینید در نمایشگاه های بزرگ بین المللی استارتاپ ها چه وضعیتی دارند.

 • جمالی از اهمیت زنجیره بلوک در کنگره موبایل 2018 میگوید

  122 بازدید

  بسیاری از متخصصان، فعالان و مدیران ارشد فناوری اطلاعات بانکی و پرداخت ایران این روزها در رویداد کنگره موبایل بارسلون 2018 حضور دارند تا از نزدیک با آخرین فناوری ها و دستاوردها در این حوزه آشنا شوند. دکتر محمدرضا جمالی مدیرعامل شرکت نبض افزار از اهمیت زنجیره بلوک در کنگره موبایل 2018 برای ما می گوید.

 • نگاهی به درون فضای نمایشگاهی کنگره موبایل بارسلون 2018

  135 بازدید

  تیم راه پرداخت در روزهای آینده گزارش های دسته اول از کنگره موبایل بارسلون 2018 برای مخاطبان خود منتشر خواهد کرد. اولین ویدیو که داغ داغ از اولین ساعات این رویداد تهیه شده است را مشاهده کنید.

 • پیش به سوی کنگره موبایل ۲۰۱۸

  193 بازدید

  کنگره موبایل بارسلون شاید مهم ترین رویداد فناوری جهان نباشد؛ اما حتما مهم ترین رویداد موبایل جهان است. مهم ترین بخش این رویداد نمایشگاه آن است؛ شرکت های مختلف سعی می کنند قدرت خود را در این نمایشگاه به رخ بکشند. همان طور که از نام رویداد هم مشخص است، همایش و برنامه های مختلفی در کنار آن برگزار می شود؛ که اگر اهمیت آن به اندازه نمایشگاه نباشد از آن کم تر نیست.