در حال بارگذاری
با ترافیک رایگان و دانلود در فیلیمو
راه پرداخت ویدیو‌های نمایشگاه بورس، بانک و بیمه ۹۵
بازگشت به کانال

ویدیوهای نمایشگاه بورس، بانک و بیم ...

 • گفتگوی رسول قربانی با یوسف قلاتی مدیرعامل شرکت فناوران

  297 بازدید

  در حاشیه نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه رسول قربانی گفتگوی کوتاهی با مهندس یوسف قلاتی مدیرعامل شرکت فناوران اطلاعات خبره داشته است. این گفتگو حول وضعیت فناوری اطلاعات بیمه کشور، خدمات شرکت فناوران و مسیر پیش روی فناوری اطلاعات بیمه کشور انجام شده است. مشاهده این مصاحبه ویدیویی را به شما پیشنهاد میکنیم.

 • حضور شرکت فناوران در نهمین نمایشگاه بورس بانک و بیمه

  141 بازدید

  شرکت فناوران اطلاعات خبره بزرگترین شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات بیمه کشور است و 23 شرکت بیمه ای کشور از سامانه یکپارچه بیمه گری این شرکت استفاده می کنند. شرکت فناوران امسال برای اولین بار به شکلی گسترده به عنوان تنها شرکت فعال در حوزه فناوری اطلاعات بیمه کشور در نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه حضور پیدا کرد. ویدیوی حضور این شرکت در نمایشگاه را مشاهده کنید.

 • گفتگوی رسول قربانی با محبوبه ارسطویی از شرکت کارانگر

  245 بازدید

  در حاشیه نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه رسول قربانی گفتگوی کوتاهی با خانم محبوبه ارسطویی مدیرعامل شرکت کارانگر فناوران خبره درباره حوزه فعالیت های این شرکت داشته است. شرکت کارانگر به طور تخصصی در حوزه آموزش سیستم جامع بیمه گری شرکت فناوران اطلاعات خبره فعالیت می کند.

 • گفتگوی رسول قربانی با پورسرپرست از شرکت رهیاب رایان

  177 بازدید

  در حاشیه نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه رسول قربانی با محمد پورسرپرست مدیر فروش شرکت رهیاب رایان فردا گفتگوی کوتاهی درباره خدمات شرکت رهیاب رایان فردا داشته است.

 • گفتگوی رسول قربانی با روزبهانی از شرکت سفیر آبی آرام

  420 بازدید

  در حاشیه نهمین نمایشگاه بانک، بورس و بیمه رسول قربانی گفتگوی کوتاهی با خانم روژین روزبهانی مدیر بازاریابی و طرح و توسعه شرکت سفیر آبی آرام درباره حوزه فعالیت های این شرکت داشته است. شرکت سفیر آبی آرام به طور متمرکز در حوزه راه اندازی و مدیریت Contact Center فعالیت می کند.

 • گزارشی از کنفرانس مطبوعاتی سپ در نهمین مایشگاه بورس

  388 بازدید

  شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، به عنوان حامی نهمین نمایشگاه بین المللی بانک، بورس و بیمه در این رویداد حاضر بود. این شرکت در آغاز چهاردهمین سال فعالیت خود، در طی ۴ روز برگزاری این نمایشگاه به ارائه جدیدترین راهکارهای خود در زمینه پرداخت الکترونیک پرداخت. در غرفه این شرکت کنفرانس مطبوعاتی برگزار شد که گزارش بخشی از آن را مشاهده می کنید.

 • گفتگوی رسول قربانی با مرضیه کثیری

  257 بازدید

  مرضیه کثیری مدیر سرمایه های انسانی شرکت فناوران اطلاعات خبره است. در این گزارش ویدیویی رسول قربانی با او گفتگو کرده است که از شما دعوت می کنیم آن را مشاهده کنید.

 • گفتگوی رسول قربانی با دکتر علیرضا دقیقی اصلی

  527 بازدید

  دکتر علیرضا دقیقی اصلی دارای دکتری اقتصاد، توسعه و برنامه ریزی و اقتصاد بین الملل و عضو هیات علمی دانشگاه است که در کارنامه خود سابقه ۱۶ سال فعالیت در صنعت بیمه و احراز پست مشاور ریاست کل بیمه مرکزی در دو دوره را دارد. در این گزارش گفتگوی تصویری رسول قربانی با دکتر دقیقی را می بینید.

 • گفتگوی رسول قربانی با محمدعلی ثابتیان درباره هوش تجاری

  575 بازدید

  محمدعلی ثابتیان از مدیران پروژه های شرکت فناوران اطلاعات خبره است. این شرکت به صورت تخصصی در زمینه راه حل های فناورانه صنعت بیمه فعالیت می کند و در شرکت های بیمه نامی شناخته شده است. در این گزارش رسول قربانی با او درباره هوش تجاری در صنعت بیمه گفتگو می کند.