در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
Rayaneh ویدیو‌های آموزش
بازگشت به کانال

ویدیوهای آموزش

 • هرگز تاریخ آیفون خود را روی 1ژانویه 1970 قرار ندهید

  2,624 بازدید

  اخیراً یک کاربر یوتیوب به نام “Zach Straley” باگی در آیفون پیدا کرده که با دستکاری تاریخ می تواند آیفون شما را از کار بیندازد! کافیست تاریخ آیفون خود را به 1 ژانویه 1970 تبدیل کرده و گوشی را خاموش کنید تا گوشی شما برای همیشه به یک پاره آجر شیشه و فلز تبدیل شود! تمامی آیفون ها و آی پد با پردازنده 64 بیتی شامل تراشه های A7، A8، A8X، A9 و A9X به این مشکل دچار هستند

 • ساخت ساعت با وسایل ابتدایی

  8,114 بازدید

  گاهی اوقات با یک سری وسایل ابتدایی می توان کارهای جالبی انجام داد و دستگاه هایی ساخت. در این کلیپ به شما آموزش می دهیم که چگونه یک ساعت جالب بسازید.

 • تبدیل گوشی موبایل به مودم وایرلس - Hotspot

  1,512 بازدید

  تنظیمات Hotsopt در اندروید(اندروید 4.4) ابتدا به قسمت تنظیمات بروید. در قسمت Connection به قسمت Tethering and mobile hotspot رفته و گزینه Mobile Hotspot را فعال کنید. توجه کنید که پیش فرض فعال شدن این گزینه این است که اینترنت خط شما فعال باشد پس از آن سیستم به صورت خودکار SSID و Password را به شما می دهد. می توانید از قسمت تنظیمات این گزینه SSID و پسورد را تغییر دهید.

 • آموزش استفاده بیشتر از باتری گوشی موبایلXperia Z3

  691 بازدید

  عمر باتری گوشی موبایل Xperia Z3 بیش از دو روز است. اما درصورتی که بخواهید برای افرازیش عمر بیشتر می توانید آن را به حالت STAMINA mode قرار دهید.