در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
رایان پژوهان پارسه ویدیو‌های کانال آموزش رپیدماینر
بازگشت به کانال

ویدیوهای کانال آموزش رپیدماینر

 • جلسه ۱۹: آموزش متن کاوی یا Text Mining در نرم افزار داده کاوی رپیدماینر

  290 بازدید

  در این جلسه به آموزش متن کاوی یا Text Mining در نرم افزار داده کاوی رپیدماینر می پردازیم. متن کاوی یا تکست ماینینگ یکی از مهمترین و پرکاربردترین زیر شاخه های علوم کامپیوتر و داده کاوی می باشد. الگوریتم ها و تکنیک های معرفی شده در متن کاوی این امکان را به شما می دهند تا بتوانید در متون حجیم لاتین، فارسی و غیره کاوش نمایید و مجموعه ای از دانش ها را استخراج کنید.

 • جلسه ۱۷: آموزش انتخاب ویژگی باکنترل Optimizationدر رپید

  419 بازدید

  در این جلسه آموزشی از مجموعه جلسات دوره آموزشی رپیدماینر، فرآیند انتخاب ویژگی از دیتاست سرطان سینه (بعنوان نمونه با کمک کنترل Optimization و هسته الگوریتم های طبقه بندی مثل SVM، درخت تصمیم، شبکه عصبی، KNN، نایوبیز و غیرہ صورت میپذیرد. جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/BSfPx را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه۱۶: آموزش انتخاب ویژگی های بهینه در رپیدماینر

  148 بازدید

  در این جلسه آموزشی از مجموعه جلسات دوره آموزشی رپیدماینر, فرآیند انتخاب ویژگی از دیتاست سرطان سینه (بعنوان نمونه با کمک الگوریتم ازدحام ذرات یا PSO و هسته SVM صورت میپذیرد.در این جلسه آموزشی بصورت خاص الگوریتم انتخاب ویژگی PSO بصورت تئوریک و عملی تدریس می گردد. جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/dd9y5 را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید

 • جلسه۱۴: آموزش طبقه بندی داده های سرطان سینه دررپیدماینر

  121 بازدید

  در این جلسه آموزشی از مجموعه جلسات دوره های رپیدماینر (Rapidminer) به آموزش طبقه بندی داده ها با استفاده از تکنیک یادگیری تقویتی یا Vete در نرم افزار داده کاوی رپیدماینر پرداخته می شود. ما در جلسه آموزشی یادگیری تقویتی کاملا بصورت پروژه محورعمل کرده ایم.جهت مشاهده ی جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/y58KV را در نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 7: آموزش عملی خوشه بندی دیتاست حملات در رپیدماینر

  406 بازدید

  با این وجود در این جلسه آموزشی بصورت فراگیر خواهید آموخت که نحوه خوشه بندی داده های حملات در یک سیستم مثل سیستم ناسا به چه صورت خواهد بود. بعبارت دیگر فرآیند خوشه بندی با استفاده از الگوریتم های K-Means و X-Means و K-Medio ds و DBSCAN را با هم خواهید آموخت.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/sRvra را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه۱۳:آموزش طبقه بندی دیتاست سرطان سینه در ریپدماینر

  378 بازدید

  در این جلسه آموزشی از مجموعه جلسات دوره داده کاوی با نرم افزار رپیدماینر(rapidminer)، به طبقه بندی یا دسته بندی دیتاست سرطان سینه با استفاده از الگوریتم محبوب Deep Learning یا یادگیری عمیق پرداخته شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینکhttp://yon.ir/javZ1 را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه۱۲: آموزش طبقه بندی مجموعه داده ها در رپیدماینر

  709 بازدید

  در این جلسه آموزشی از مجموعه جلسات دوره داده کاوی با نرم افزار رپیدماینر(rapidminer)، به طبقه بندی یا دسته بندی مجموعه ای از داده ها با استفاده از الگوریتم محبوب Deep Learning یا یادگیری عمیق پرداخته شده است.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/P0LlP را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه۱۱: آموزش پروژه عملی میزان برق مصرفی در رپیدماینر

  180 بازدید

  در این جلسه آموزشی از مجموعه جلسات دوره آموزشی رپیدماینر، به آموزش عملی در رابطه با پیش بینی بار مصرفی برق منطقه جنوب ایران و بر روی یک دیتاست واقعی، با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین شبکه عصبی(Neural Network) و ماشین بردرا پشتیبان(SVM)، پرداخته شده است.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/5g9j8 را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 10:آموزش پیش بینی باالگوریتم شبکه عصبی دررپیدماینر

  554 بازدید

  در این جلسه آموزشی از مجموعه جلسات دوره آموزشی رپیدماینر، به آموزش پروژه محوری در ارتباط با پیش بینی رخدادهای آینده بر روی دیتاستی مثل دیتاست بار مصرفی برق، با استفاده از الگوریتم های یادگیری ماشین شبکه عصبی(Neural Network) و ماشین بردرا پشتیبان(SVM)، پرداخته شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/b6Mm6 را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 9: آموزش عملی الگوریتم های طبقه بندی دیتاست سرطان

  354 بازدید

  دراین جلسه آموزشی از مجموعه دوره های آموزشی رپیدماینر، فرآیند طبقه بندی داده ها با استفاده از الگوریتم های محبوب دسته بندی موجود در رپیدمانیر همچون الگوریتم درخت تصمیم، الگوریتم KNN، الگوریتم نایوبیز، الگوریتم ماشین بردار پشتیبان، شبکه عصبی و غیره بر روی دیتاست سرطان سینه در زنان آموزش داده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/K8piF را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 8: آموزش الگوریتم های طبقه بندی در رپیدماینر

  800 بازدید

  در این جلسه با کلیه الگوریتم های طبقه بندی و انجام یک نمونه عملی بر روی داده سرطان سینه در زنان و داده های برق مصرفی جهت پیش بینی بصورت کامل و تخصصی آشنا خواهید شد. در این جلسه آموزشی نحوه اعمال الگوریتم هایی مثل درخت تصمیم، شبکه عصبی، KNN و غیره جهت طبقه بندی و تشخیص سرطان سینه را خواهید آموخت. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/mnJep را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۵: آموزش کنترل های تبدیل داده در رپیدماینر

  592 بازدید

  در این جلسه آموزشی به صورت فراگیر و در قالب ویدئو کوتاه، فرآیند تبدیل انواع داده ها تدریس می گردد. با خرید این جلسه آموزشی مواردی از قبیل: فیلم ویدئویی، سورس ها و مدل های تولید شده و دیتاست استفاده شده در آموزش تحویل می گردد. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/aQ5aC را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.