در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
رایان پژوهان پارسه ویدیو‌های کانال آموزش وردپرس
بازگشت به کانال

ویدیوهای کانال آموزش وردپرس

 • جلسه 12: آموزش راه اندازی وردپرس روی هاست

  185 بازدید

  جلسه دوازده از مجموعه جلسات آموزش وردپرس در ارتباط با آموزش راه اندازی وردپرس روی هاست است. در این جلسه آموزشی، ابتدا به معرفی هاست و دامنه پرداخته می شود. در ادامه جلسه نصب وردپرس روی سی پنل پرداخته می شود. و در انتهای این جلسه آموزشی، ایجاد دیتابیس در سی پنل ارائه می گردد. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/eT59y را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 11: آموزش دانلود در وردپرس

  101 بازدید

  جلسه یازدهم از مجموعه جلسات آموزش وردپرس در ارتباط با آموزش دانلود در وردپرس است. در این جلسه آموزشی، ابتدا به نصب افزونه دانلود منیجر در وردپرس پرداخته می شود. سپس کار با افزونه دانلود منیجر انجام می شود. و در انتهای این جلسه آموزشی، آپلود و دانلود صورت می گیرد.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/BleIX را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 10: آموزش امنیت و پشتیبان گیری در وردپرس

  113 بازدید

  جلسه دهم از مجموعه جلسات آموزش وردپرس در ارتباط با آموزش امنیت و پشتیبان گیری در وردپرس است. در این جلسه آموزشی، ابتدا به امنیت وردپرس و نکات افزایش آن پرداخته می شود. سپس پشتیبان گیری از سایت  انجام میدهیم. و در انتهای این جلسه آموزشی، استفاده از فایل پشتیبان به کامل ارائه می گردد.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/JBTbK را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 9: آموزش تنظیمات کاربر و پیشخوان وردپرس

  221 بازدید

  جلسه نهم از مجموعه جلسات آموزش وردپرس مربوط به آموزش تنظیمات کاربر و پیشخوان وردپرس است. در این جلسه آموزشی، ابتدا به ویرایش اختیارات کاربر پرداخته می شود. سپس تنظیمات تغییر تم پیشخوان کاربر صورت گرفته و در انتهای این جلسه آموزشی، نصب افزونه فونت فارسی و تنظیمات آن به صورت کامل ارائه می گردد.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/uL9di را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 8: آموزش سئو در وردپرس

  232 بازدید

  جلسه هشتم از مجموعه جلسات آموزش وردپرس آموزش سئو در وردپرس است. در این جلسه آموزشی، ابتدا به آشنایی با مفاهیم سئو پرداخته می شود. سپس فاکتورهای سئو صورت گرفته و بعد از ان به معرفی وب سایت های سئومی پردازیم . در ادامه جلسه به نصب افزونه سئو انجام می شود.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/Edyqj را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 7: آموزش کار با افزونه های کاربردی در وردپرس

  191 بازدید

  جلسه هفتم از مجموعه جلسات آموزش وردپرس در ارتباط با آموزش کار با افزونه های کاربردی است. در این جلسه ابتدا به بررسی نصب و آموزش افزونه گالری تصاویر می پردازیم و در ادامه به نصب و آموزش افزونه تماس با ما پرداخته می شود. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/cE0tF را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 6: آموزش کامنت ها در وردپرس

  102 بازدید

  جلسه ششم از مجموعه جلسات آموزش وردپرس، در مورد آموزش کامنت ها در وردپرس می باشد. در این جلسه آموزشی، ابتدا به بررسی کار با دیدگاه های پیش فرض پوسته در وردپرس پرداخته می شود و کار با افزونه های پیشرفته کامنت در وردپرس را انجام می دهیم د و در انتهای این جلسه آموزشی مدیریت افزونه کامنت ها ارائه می گردد.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/GUl2D را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 5: آموزش پوسته و تم در وردپرس

  162 بازدید

  جلسه پنجم از مجموعه جلسات آموزش وردپرس در ارتباط با پوسته و تم در وردپرس است. در این جلسه آموزشی، ابتدا در مورد دانلود تم از اینترنت پرداخته می شود و سپس در مورد نصب پوسته و مدیریت پوسته در برنامه ورد پرس  و در انتهای این جلسه آموزشی در مورد تغییر پوسته بوسیله کدهای CSS می پردازیم.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/bQE8M را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 4: آموزش کار با افزونه ها در وردپرس

  276 بازدید

  جلسه چهارم از مجموعه جلسات آموزش وردپرس، در مورد آموزش کار با افزونه ها در وردپرس می باشد. در این جلسه آموزشی، ابتدا به معرفی افزونه ها در وردپرس پرداخته می شود. سپس در مورد نصب افزونه آمار بازدیدکنندگان و در انتهای این جلسه آموزشی به بررسی گزینه های افزونه بازدیدکنندگان می پردازیم.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/tsYhZ را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 3: آموزش ایجاد برگه و نوشته ها در وردپرس

  445 بازدید

  جلسه سوم از مجموعه جلسات آموزشی وردپرس مربوط به ایجاد برگه و نوشته ها در وردپرس می باشد. در این جلسه آموزشی، در ابتدا به ایجاد برگه و تنظیمات مربوط به آن می پردازیم. در ادامه یک لینک را ایجاد کرده و لینک را به صفحات مختلف ارجاع داده و در انتها، در مورد ایجاد نوشته و تنطیمات آن مباحثی ارائه می گردد.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/xjLot را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 2: آموزش بررسی اولیه ی تنظیمات وردپرس

  201 بازدید

  جلسه دوم از مجموعه جلسات آموزش بررسی اولیه ی تنظیمات وردپرس است. در این جلسه آموزشی، ابتدا به تغییر عنوان وب سایت و توضیحات آن، و سپس به تغییر آیکون وب سایت و لوگو می پردازیم. و در ادامه به تغییر رنگ و تم پرداخته می شود در انتهای این جلسه آموزشی،  تغییر هدر صفحه اصلی ارائه می دهیم. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/d0t9y را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 1: آموزش نصب و راه اندازی برنامه ورد پرس

  928 بازدید

  جلسه اول از مجموعه جلسات آموزش وردپرس در ارتباط با نصب و راه اندازی برنامه وردپرس است. در این جلسه آموزشی، ابتدا به بررسی مراحل دانلود و نصب نرم افزار محبوب زمپ پرداخته می شود. سپس تنظیمات اولیه نرم افزار زمپ صورت گرفته تا بتوانیم مقدمات اولیه نصب و راه اندازه فریم ورک وردپرس را انجام دهیم. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/dT8E8 را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.