در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
رایان پژوهان پارسه ویدیو‌های کانال آموزش اندروید استودیو
بازگشت به کانال

ویدیوهای کانال آموزش اندروید استود ...

 • جلسه 9: آموزش ایجاد گالری تصویر با اندروید استودیو

  472 بازدید

  در جلسه ۹ از دوره ی آموزشی اندروید استودیو (Android Studio)، به پروژه ی آموزش ایجاد گالری تصویر پرداخته میشود اپلیکیشن های زیادی نیاز به نمایش تصاویر دارند. به طور مثال کاتالوگ یک محصول میتواند بصورت یک البوم در اپلیکیشن ما نمایش داده شود و کاربر به سادگی می تواند آن ها را مشاهده کند.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/chmpw را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 8: آموزش ساخت صفحه آزمون در اندروید استودیو

  414 بازدید

  در جلسه ۸ از دوره ی آموزشی اندروید استودیو (Android Studio)، به پروژه ی آزمون یار – آموزش ساخت صفحه آزمون پرداخته می شود.  هر صفحه از اپلیکیشن در اندروید استودیو نیاز به طراحی کاربردی و زیبا دارد بصورتی که کاربر بتواند در هر حالتی صفحه را بصورت کامل و مرتب مشاهده کند. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/Z8NEj را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 7: آموزش ساخت لایبرری سوال و جواب در اندروید

  140 بازدید

  در جلسه ۷ از دوره ی آموزشی اندروید استودیو (Android Studio) به پروژه ی هر برنامه برای نگهداری اطلاعات مورد نیاز به منبعی برای ذخیره نیاز خواهد داشت. در این اپلیکیشن از یک لیست برای نگهداری سوالات و پاسخ ها استفاده شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/1RlQ3 را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 6: آموزش امکانات پیشرفته برای اپلیکیشن در اندروید

  148 بازدید

  در جلسه ۶ از دوره ی آموزشی اندروید استودیو، پروژه ی برای ساخت یک اپلیکیشن ایجاد امکاناتی برای راحتی کاربر حین کار با برنامه امتیاز بزرگی محسوب می شود.در این جلسه آموزشی به چگونگی قرار دادن قابلیت اشتراک گذاری متن فصل ها توسط کاربر با کلیک روی دکمه اشتراک گذاری، ایجاد اسپلش اسکرین پرداخته می شود. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/4vRJp را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 5: آموزش پروژه آزمون یار –کار با Intetnt و ابزارها

  203 بازدید

  در جلسه ۵ از دوره ی اموزشی اندروید استودیو به پروژه ی آزمون یار و کار با ابزار Intent و ابزارهای مربوطه پرداخته می شود.در این جلسه به تکمیل صفحه مربوط به فصل های کتاب، طراحی لایه و صفحه فصل ها، نحوه چیدمان متن، تصاویر و ایجاد دکمه های مختلف پرداخته شده است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/SKYtT را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 4: آموزش ایجاد پروژه آزمون یار– نحوه ساخت اکتیویتی

  100 بازدید

  در جلسه ۴ از دوره ی آموزشی اندروید استودیو (Android Studio) به پروژه آموزش ایجاد پروژه آزمون یار – نحوه ساخت اکتیویتی در اندروید استودیو  پرداخته می شود. آموزشی بصورت پروژه محور اپلیکیشن کتاب و آزمون آموزش داده خواهد شد. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/Nghvj را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 3: آموزش کار با ویجت ها (ابزار) در اندروید استودیو

  445 بازدید

  در جلسه ۳ از دوره ی آموزشی اندروید استودیو (Android Studio) به پروژه آموزش کار با ویجت ها (ابزار) در اندروید استودیو پرداخته می شود. ویجت یک برنامه ی کوچک و یا یک کنترل از برنامه ی اندروید شما می باشد که در صفحه ی home  قرار گرفته است. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/6FxdL را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 2: آموزش آشنایی با محیط نرم افزار اندروید استودیو

  364 بازدید

  در جلسه ۲ از دوره ی آموزشی اندروید استودیو (Android Studio) به پروژه آموزش آشنایی با محیط اندروید استودیو، منوها، نوار ابزارها، ساختار پروژه، محیط طراحی و کدنویسی، نحوه کار کردن با ابزارهای اساسی مانند ساخت پروژه، ذخیره کردن و... پرداخته می شود. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/JVVvA را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 1: آموزش نصب اندروید استودیو

  1,314 بازدید

  در جلسه ۱ از دوره ی آموزشی اندروید استادیو (Android Studio) از دوره آموزشی اندروید استودیو ابتدا به بررسی کاربرد و مفاهیم اولیه برنامه نویسی اندروید استودیو پرداخته می شود. اینکه اندروید استودیو چیست و چه زبان های دیگری برای برنامه نویسی تلفن های همراه وجود دارند. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/GbkJQ را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.