در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
رایان پژوهان پارسه ویدیو‌های کانال آموزش ویزیو
بازگشت به کانال

ویدیوهای کانال آموزش ویزیو

 • جلسه ۳: آموزش رسم نمودارهای مهندسی نرم افزار در ویزیو

  1,058 بازدید

  در جلسه ۳ از دوره آموزشی ویزیو (visio) به آموزش رسم نمودارهای مهندسی نرم افزار در ویزیو می پردازیم. نمودارهایی مانند نمودار ترتیبی یا sequence diagram، نمودار کلاسی class diagram ، نمودار همکاری collaboration diagram ، نمودار فعالیت activity diagram و ... مورد بررسی قرار می گیرد. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/iozQY را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۲: آموزش کار با ابزار نرم افزار ویزیو

  426 بازدید

  در جلسه ۲ از دوره آموزشی ویزیو (visio) به آموزش کار با ابزار نرم افزار ویزیو میپردازیم. در این جلسه آموزشی ویزیو به بررسی نوار ابزارها، ریبون ها و بررسی تمام گزینه های آن از جمله تغییر فونت، تغییر استایل عناصر، قرار دادن تصویر، تغییر تم، قرار دادن بک گراند، ایجاد کامنت، تنظیمات محیط ویزیو و... پرداخته می شود.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/qIMTP را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۱: آموزش آشنایی با نرم افزار ویزیو

  631 بازدید

  در جلسه ۱ از دوره آموزشی ویزیو (visio) به آموزش آشنایی با نرم افزار ویزیو می پردازیم. نرم افزار ویزیو نرم افزاریست که برای تصویر سازی تجزیه و تحلیل ها و نمودارها و.... بصورت استاندارد است. نرم افزار در بسیاری از علوم به ویژه مهندسی کاربرد فراوانی دارد. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/Hwo6b را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.