در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
رایان پژوهان پارسه ویدیو‌های کانال آموزشی اس کیو ال
بازگشت به کانال

ویدیوهای کانال آموزشی اس کیو ال

 • جلسه ۸: آموزش توابع sql ، کار با View و Store procedur

  106 بازدید

  در جلسه ۸ از دوره آموزشی اس کیو ال (SQL) به آموزش توابع sql ، کار با View و Store procedure می پردازد. نرم افزار اس کیو ال سرور توابع متعددی را برای پرس و جوی داده ها در اختیار کاربران قرار میدهد. توابعی که فیلتر کردن داده ها را برای ما ساده تر کرده و امکان انجام کارها بصورت خودکار را فراهم می کند. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/qh5Ws را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۷: آموزش پشتیبان گیری و ایجاد اسکریپت در sql

  91 بازدید

  در جلسه ۷ از دوره آموزشی اس کیو ال (SQL) به آموزش پشتیبان گیری و ایجاد اسکریپت در sql می پردازد. امروزه اطلاعات بخش حیاتی هر سازمان و سیستمی هستند. در صورت از بین رفتن ناگهانی اطلاعات ممکن است خسارات جبران ناپذیری بر سازمان وارد شود. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/oePmp را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۶: آموزش جوین و رابطه در SQL

  126 بازدید

  در جلسه ۶ از دوره آموزشی اس کیو ال (SQL) به آموزش جوین و رابطه می پردازد. برای ساخت جدول در نرم افزرا اس کیو ال سرور راه های مختلفی وجود دارد. میتوان از طریق محیط نرم افزرا این کار را انجام داد و یا اینکه از کدهای DQL برای ایجاد جدول و تنظیمات آن استفاده کرد. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/Tc1EZ را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۵: آموزش کوئری در نرم افزار sql

  60 بازدید

  در جلسه ۵ از دوره آموزشی اس کیو ال (SQL) به آموزش کوئری در sql می پردازد. برای فیلتر کردن و نمایش اطلاعات در اس کیو ال سرور از امکانی بنام کوئری استفاده می شود. بوسیله کوئری و دستورات آن می توان داده ها را به صورت خاصی نمایش داد. در این جلسه آموزش کوئری و انواع دستورات آن بررسی خواهد شد. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/2GQSM را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۴: آموزش ایجاد، حذف و ویرایش اطلاعات جدول در sql

  162 بازدید

  در جلسه ۴ از دوره آموزشی اس کیو ال (SQL) به آموزش ایجاد، حذف و ویرایش اطلاعات جدول در sql می پردازد. برای وارد کردن اطلاعات به جدول در نرم افزار اس کیو ال سرور راه های مختلفی وجود دارد. میتوان از طریق محیط نرم افزار این کار را انجام داد و یا اینکه از کدهای DML برای ایجاد اطلاعات جدول و ویرایش آن استفاده کرد. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/6tLH7 را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۳: آموزش ساخت جدول و دستور Create در sql

  224 بازدید

  ر جلسه ۳ از دوره آموزشی اس کیو ال (SQL) به آموزش ساخت جدول و دستور Create ایجاد کلید اصلی و تنظیمات جدول می پردازد. برای ساخت جدول در نرم افزرا اس کیو ال سرور راه های مختلفی وجود دارد. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/UIQLS را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۲: آموزش آشنایی با محیط نرم افزار sql server

  423 بازدید

  در جلسه ۲ از دوره آموزشی اس کیو ال (SQL) به آموزش آشنایی با محیط sql server می پردازد. در این جلسه از آموزش sql server به معرفی محیط نرم افزار اس کیو ال سرور و ساختار دیتابیس و سایر فایل ها در محیط مدیریت اس کیو ال پرداخته می شود. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/K9bto را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۱: آموزش نصب نرم افزار sql server

  346 بازدید

  در جلسه ۱ از دوره آموزشی اس کیو ال به آموزش نصب sql server می پردازیم. اس کیو ال سرور محصولی از کمپانی مایکروسافت است که برای ذخیره سازی و مدیریت اطلاعات در نظر گرفته شده است. به شکل دقیق تر، اس کیو ال سرور یک “سیستم مدیریت پایگاه داده های رابطه ای” (RDSM) است.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/R8lGo را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.