در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
رایان پژوهان پارسه ویدیو‌های کانال آموزش اکسس
بازگشت به کانال

ویدیوهای کانال آموزش اکسس

 • جلسه ۹: آموزش ماکرو،ماژول و خروجی در نرم افزار اکسس

  2,056 بازدید

  در جلسه ۹ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش ماکرو،ماژول و خروجی در نرم افزار اکسس می پردازیم. ماکرو یک زبان برنامه نویسی ساده و تاحدودی آماده می باشد که کافیست دستورات موردنظرتان را از لیست درستورات آن انتخاب کنید و در جایی که نیاز داشتید این مجموعه کد را اجرا نمایید. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک https://linkp.ir/pZwp را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۸: آموزش گزارش یا report نرم افزار اکسس

  467 بازدید

  در جلسه ۸ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش گزارش یا report نرم افزار اکسس می پردازیم. در این جلسه از دوره ی آموزشی به ایجاد گزارش در نرم افزار اکسس با هدف چاپ اطلاعات خاصی انجام میگیرد. ریپورت به کاربر امکان چاپ اطلاعات دلخواه در قالب دلخواه کاربر ( هدر مخصوص سازمان، چیدمان مرتب و…) را فراهم می کند. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک https://linkp.ir/oZRB را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۷: آموزش فرم ها در نرم افزار اکسس

  599 بازدید

  در جلسه ۷ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش فرم ها در نرم افزار اکسس میپردازیم. فرم ها پنجره هایی از پیش طراحی شده هستند که می توانند به کاربر نهایی نمایش داده شوند و کار با دیتابیس را برای او ساده تر و دقیق تر نمایند. فرم ها می توانند محلی برای دریافت و نمایش اطلاعات و یا انجام اعمال خاصی باشند. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک https://linkp.ir/nRQW را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۶: آموزش کوئری در نرم افزار اکسس

  522 بازدید

  در جلسه ۶ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش کوئری در نرم افزار اکسس می پردازیم. کوئری یا پرس و جو در نرم افزار اکسس به کاربر این امکان را می دهد که بصورت مناسبی داده های مورد نیاز خود را از پایگاه داده دریافت کند. نمای جدول به تنهایی نمی تواند این نیاز را براورده کند. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک https://linkp.ir/lRQg را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۵: آموزش تنظیمات و رابطه میان جداول در اکسس

  420 بازدید

  در جلسه ۵ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش تنظیمات و رابطه میان جداول در اکسس می پردازیم. در نرم افزار اکسس می توان میان جدول ها ارتباط برقرار کرد. این ارتباط مزایای بسیاری دارد به این صورت که میان جداول یکپارچگی خواهیم داشت. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک https://linkp.ir/jYQP را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۴: آموزش انواع داده ای و تب Home در اکسس

  266 بازدید

  جلسه ۴ از دوره آموزشی اکسس به آموزش انواع داده ای و تب Home در اکسس میپردازیم. در پایگاه داده هر جدول از تعدادی سطر یا رکورد و تعدادی ستون یا فیلد تشکیل شده است. که هر موجودیت دارای صفات مختلفی است که هر صفت فیلد نامیده می شود. این فیلد ها وابسته به ماهیت خود نوع خاصی از داده را در خورد پذیرش می کنند.جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک https://linkp.ir/w098 را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۳: آموزش ساخت جدول در نرم افزار اکسس

  555 بازدید

  در جلسه ۳ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش ساخت جدول در نرم افزار اکسس می پردازد. در اکسس موجودیت ها بصورت جدول یا Table هستند که هنگام طراحی و ایجاد پایگاه داده در اکسس باید به چگونگی نمایش موجودیت های فیزیکی بوسیله جدول ها و سایر اشیای پایگاه داده و نحوه ارتباط موجودیت ها با هم توجه داشت. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک https://linkp.ir/pZwV را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه ۲: آموزش نصب و معرفی محیط نرم افزار اکسس

  291 بازدید

  در جلسه ۲ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش نصب و معرفی محیط نرم افزار اکسس می پردازد. Access یک نرم افزار پرقدرت برای مدیریت پایگاههای داده (Database) است و میتواند در مسائل متنوعی همچون مرتب سازی، سازماندهی و یا گزارش گیری از اطلاعات داخل پایگاه داده مورد استفاده قرار گیرد. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/LEVYY را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.

 • جلسه 1: آموزش دوره های مقدماتی نرم افزار اکسس

  546 بازدید

  در جلسه ۱ از دوره آموزشی اکسس (Access) به آموزش مقدمات نرم افزار اکسس می پردازد. پایگاه داده یکی از انواع دستگاه های دخیره و بازیابی اطلاعات است و به کاربر امکان می دهد تا داده ها و اطلاعات خود را بصورت سازماندهی شده ذخیره کنند. جهت مشاهده جزئیات بیشتر لینک http://yon.ir/XwAq4 را نوار آدرس کپی کرده و اینتر را بزنید.