در حال بارگذاری
محسن رضایی ویدیو‌های سیاسی
بازگشت به کانال

ویدیوهای سیاسی

 • سخنرانی دکتر رضایی در قرارگاه فضای مجازی بسیج

  329 بازدید

  دکترمحسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه آیین رونمایی از دو کار جدید قرارگاه فضای مجازی بسیج از لزوم مردمی کردن اقتصاد و رسانه برای عبور از چالش های کشور سخن گفت.

 • حضور دکتر محسن رضایی در برنامه گفتگوی ویژه خبری

  3,468 بازدید

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در برنامه زنده تلویزیونی« گفتگوی ویژه خبری » در شب ارتحال حضرت امام(ره)، پیرامون اندیشه های سیاسی حضرت امام خمینی (ره) سخن گفت.

 • مناظره طوفانی محسن رضایی با بنی صدر و چریك های فدایی

  5,708 بازدید

  تلویزیون جمهوری اسلامی، برگزاری اولین مناظره چالشی و پخش آن را در ١٢ بهمن 58 و در جریان اشغال گنبد كاووس توسط ضد انقلاب تجربه كرد. این مناظره كه با حضور محسن رضایی، عالی ترین مسؤول اطلاعات كشور، ابوالحسن بنی صدر، رییس جمهور وقت ، فلاحی، فرمانده نیروی زمینی ارتش، فرخ نگهدار، علی محمد فرخی (علی کشتگر) و جمشید طاهری پور ، سران چریک های فدایی خلق در ١٢ اسفند ٥٨به مدت بیش از ۴ ساعت برگزار شد.

 • گفتگوی شنیدنی محسن رضایی با برنامه "دست خط"

  3,482 بازدید

  قسمت بیست وهشتم از مجموعه گفتگوهای برنامه «دست خط» روز پنج شنبه (۷ اردیبهشت) با حضور دکتر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از شبکه پنجم سیما پخش گردید.

 • گفتگوی محسن رضایی با برنامه متن، حاشیه

  1,308 بازدید

  دکتر محسن رضایی، شنبه شب(19 فروردین 96) در برنامه زنده «متن حاشیه» شبکه سوم گفت: آقای ترامپ در این چهار ماه که رئیس جمهور شده ، مترصد زمینه سازی برای حمله موفقیت آمیز به یک هدف بوده است بنابراین تجاوز به سوریه جنگ نبود، بلكه اقدامی تبلیغاتی- سیاسی برای تأثیرگذاری بر افکار عمومی بود.

 • گفتگوی دکتر محسن رضایی با برنامه " ایران گفت "

  951 بازدید

  دکتر محسن رضایی در برنامه "ایران گفت" : بیاییم چهره جامعه را از فقر بزداییم !!

 • گفتگوی دکتر محسن رضایی با برنامه گرا

  1,162 بازدید

  دکتر محسن رضایی در برنامه گرا : اقتصاد، سنگری که بچه های انقلاب فتح نکردند!!

 • فیلم کامل گفتگوی دکتر محسن رضایی در برنامه تیتر امشب

  1,205 بازدید

  دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این برنامه پیرامون ضرورت بررسی و شناخت ریشه ها و زمینه های انقلاب اسلامی و راهکارهای استفاده از پیام و دستاوردهای انقلاب مردم مسلمان ایران در مدیریت امروز کشور سخن گفت.

 • گفتگوی دکتر رضایی با رضا رشیدپور در برنامه شرایط خاص

  3,814 بازدید

  برنامه شرایط خاص با اجرای رضا رشیدپور برنامه ایست که ساختار گفتگو محور دارد و هر شب در دهه فجر میزبان شخصیت های سیاسی است و از آنها سوالات بدون پرده و چالشی میکند. این برنامه امشب 20 بهمن 95 میزبان دکتر محسن رضایی بود .

 • دکتر محسن رضایی در برنامه پلاک 57

  419 بازدید

  نگاهی به حرکت شهید نواب صفوی و گذری بر دیدگاه های معمار انقلاب و چرایی شکل گیری گروه منصورون به همراه مروری بر حرکت مردمی ملت در دهه پیش از انقلاب عناوین موضوعاتی است که با حضور دکتر محسن رضایی در این برنامه پلاک 57 مورد بررسی قرار گرفت.

 • ویژه برنامه خبری فوت آیت الله هاشمی با حضور محسن رضایی

  3,574 بازدید

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با حضور در گفتگوی ویژه خبری به سوالاتی در مورد سوابق انقلابی و اجرایی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) پاسخ داد.

 • سخنرانی سرلشکر رضایی در جشنواره تولیدات مراکز استانها

  997 بازدید

  سخنرانی سردار سرلشکرپاسدار محسن رضایی در مراسم اختتامیه جشنواره تولیدات مراکز استانها _ اهواز

 • فیلم گفتگوی دکتر محسن رضایی با برنامه گفتگوی ویژه خبری

  2,126 بازدید

  سردار سرلشکر پاسدار محسن رضایی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری در شبکه دوم سیما به تحلیل آخرین تحولات منطقه و وضعیت اقتصادی کشور پرداخت.

 • فیلم گفتگوی دکتر محسن رضایی با برنامه گفتکوی ویژه خبری

  1,723 بازدید

  سردار سرلشکر پاسدار محسن رضایی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری در شبکه دوم سیما به بررسی روابط ایران و آمریکا در گذشته و حال و مسائل منطقه از جمله سوریه و عراق پرداخت.

 • تشریح دکترین دفاعی جمهوری اسلامی توسط سرلشکر محسن رضایی

  1,882 بازدید

  برنامه یکشنبه شب 28 شهریور 95 گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما سرلشکر پاسدار محسن رضایی با حضور در این برنامه به بیان دیدگاه های خود در مورد ضرورت تقویت سازمان های نظامی کشور و اصول و اولویت های سپاه پاسداران در برهه کنونی پرداخت.

 • اشک های محسن رضایی در مراسم سردار شهید حاج احمد غلامی

  3,696 بازدید

  مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم سردار شهید احمد غلامی در حسینیه سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران با حضور شخصیت های کشوری و لشکری در شهرری برگزار شد. در این ویدیو سرلشکر محسن رضایی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید غلامی، به بیان برخی خاطرات از این شهید بزرگوار می پردازد.

 • تیبین پیام حج رهبر انقلاب توسط دکتر محسن رضایی

  656 بازدید

  ویژه برنامه «نگاه یک» سه شنبه 16شهریور ماه با حضور دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار گردید. در این برنامه دکتر محسن رضایی به تبیین و بررسی پیام مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی به مسلمانان جهان که به مناسبت فرار رسیدن ایام حج صادر شده بود، پرداختند.

 • ولایت پذیری یعنی چه ؟ | همقدم با خورشید

  399 بازدید

  بررسی موردی هندسه واژگان و محورهای گفتمان دکتر رضایی در منظومه فکری مقام معظم رهبری

 • فیلم کامل گفتگوی دکتر محسن رضایی در برنامه نگاه یک

  1,322 بازدید

  دکتر محسن رضایی شنبه شب (26 تیرماه 95)، در برنامه نگاه یک که به صورت زنده از شبکه اول سیما پخش می شد به تحلیل تحولات منطقه و مسائل داخلی پرداخت.

 • آنونس برنامه پایش درباره حضور دکتر محسن رضایی

  382 بازدید

  دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، یکشنبه شب (2 خرداد 95) ساعت 23 در برنامه پایش از شبکه اول سیما روش های مردمی کردن اقتصاد و الزامات اجرای اقتصاد مقاومتی سخن خواهد گفت.

 • اجازه نمی دهیم یک دلارمان در جیب آمریکایی ها برود

  596 بازدید

  این اولین بار نیست که آمریکایی ها اموال ما را می دزدند، چرا که آمریکایی ها بزرگترین دزد سر گردنه دنیا هستند و تا الان ما باید در عوض دزدی هایی که انجام شده، بیش از 50 میلیارد دلار از آمریکایی ها پول بگیریم

 • چرا محسن رضایی به سپاه بازگشت؟

  2,634 بازدید

  ویدیو مصاحبه سرلشکر پاسدار محسن رضایی با خبرگزاری فارس/ وی در این ویدیو علل پوشیدن دوباره لباس مقدس پاسداری را بر شمرده و چگونگی آن را توضیح می دهد.

 • ویژه های هفته شبکه خبر/ از موشک تا عباس میرزا

  1,023 بازدید

  برنامه ویژه های هفته با موضوع موشک و بررسی اخبار پرحاشیه در مورد صنعت موشکی ایران در تاریخ ۱۹ اردیبهشت ماه از شبکه خبر سیما پخش گردید. در این برنامه به مشروحی از سخنان مقام معظم رهبری، بیان دیدگاه های سرلشکر محسن رضایی در مورد صنعت موشک و اهمیت آن برای امنیت و استقلال کشور و همچنین بیان مواضع و نظرات دیگر مسئولین نظام پرداخته شد.

 • 0:8

  منطق سیاست ایران از زبان محسن رضایی: هم موشک هم مذاکره!

  1,189 بازدید

  سرلشکر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در حاشیه مراسم ترحیم والده جانشین فرمانده کل سپاه اظهار داشت: یک دست موشک و یک دست گفت وگو، منطق جمهوری اسلامی ایران است. وی ادامه داد: منطق و سیاست خارجی جمهوری اسلامی هم باید گفت وگو با شد و هم موشک. دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوال دیگری در خصوص اظهار نظر موشکی هاشمی رفسنجانی گفت: ظاهرا ایشان این مطلب را تکذیب کردند.

 • فیلم کامل گفتگوی دکتر محسن رضایی در برنامه تیتر امشب

  1,091 بازدید

  دکتر محسن رضایی در برنامه "تیتر امشب" و درباره راهبرد آمریکا در قبال ایران گفت: به نظر می رسد آمریکا در قبال ایران هدف مشخصی ندارد و رفتارهای دوگانه اش از روی بلاتکلیفی است زیرا نمی توان هم دست دوستی دراز کرد و و هم به تهدیدات ادامه داد.فیلم کامل این گفتگورا میتوانید نگاه کنید .

 • دکتر محسن رضایی در برنامه شناسنامه سال 92

  813 بازدید

  دکتر محسن رضایی در این برنامه از حال و هوای انتخابات 92 می گوید ....

 • سردار سرلشکر محسن رضایی در گفت وگوی ویژه خبری

  623 بازدید

  محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفت وگوی ویژه خبری با اشاره به ابعاد تازه از دستگیری تفنگداران آمریکایی و چگونگی برخورد با آنها اظهار داشت: بنده ابتدا از طرف خود و فرماندهان دفاع مقدس از جناب آقای فدوی و فرزندان بیدار ملت ایران که با هوشیاری توانستند کار بسیار موفقی انجام دهند تشکر می کنم. مشروح این گفتگو را در این فیلم ببینید.

 • محسن رضایی در نگاه یک: خطر داعش را جدی بگیرید!

  753 بازدید

  دکتر محسن رضایی شنبه شب 21 آذرماه 1394 در برنامه نگاه یک حاضر شده و به سوالات مختلف پیرامون مسائل مهم از جمله توافق هسته ای، مسائل منطقه، انتخابات پیش رو و مباحث اقتصادی کشور پاسخ داد. این ویدیو مشروح سخنان کامل این گفتگو است

 • حرف های مردم با محسن رضایی که صدا و سیما سانسور کرد.

  4,187 بازدید

  فیلمی که مشاهده میکنید بخش اول مستند دکتر رضایی است که سال ۱۳۹۲ تهیه شده است،این مستند به دغدغه های اساسی ملت ایران از جمله فقر و مصائب اختصاصی،چالش های پیش روی ساحت سیاست در ایران از جمله برخی شکاف ها و بداخلاقی های سیاسی و...می پردازد که به نظر می رسید همچنان دست هایی درکارند تا صدای محسن رضایی و حامیان دردمندش به گوش ملت ایران نرسد و این مستند نیز در رسانه ملی با سانسور همراه شد. REZAEE.IR

 • انتقاد دکتر محسن رضایی به بعضی روشنفکران سیاسی

  785 بازدید

  بعضی از این آقایون روشنفکر سیاسی به خودشان اجازه می دهند هر اظهار نظری را در هر حوزه تخصصی بکنند. ما یک گرفتاری در دولت قبل داشتیم، حالا باز هم یک سری روشنفکر پیدا شده که بدون استدلال و منطق می آیند در مورد مسایل اقتصادی اظهار نظر می کنند. بروند از اقتصاددان ها سوال کنند..

 • دکتر محسن رضایی: آقای ظریف و روحانی پشتوانه بزرگی داشت

  1,298 بازدید

  امریکا هیچ وقت روی خوش به ایران نشان نداده است. با رژیم شاه رفیق بوده اما ملت ما را هیچ گاه دوست نداشته است. الان هفتاد هشتاد سال است که نسبت به ملت ایران اشتباه می کنند. چون نمی خواهند با ما دوستی کنند. ما طرفدار جنگ با امریکا نیستم. اگر خندیدند باید با حساب و کتاب رفتار کنیم در برابر آنها و اگر تهدید کردند باید سیلی محکم بزنیم. اگر سیلی سانتریفیوژهای آقای آقازاده نبود این برجام به نتیجه نمیرسید

 • تقاضا دکتر رضایی از دفتر مقام معظم رهبری

  711 بازدید

  تقاضا دکتر رضایی از دفتر مقام معظم رهبری