در حال بارگذاری

ویدیوهای افتخارات صحت

 • تیزر صنعتی شرکت صنعتی و بازرگانی صحت

  1,944 بازدید

  با افتخار روایتی مصور از فعالیت اولین و بزرگترین تولیدکننده ی شامپوهای گیاهی ایرانی و یکی از پیشتازان و نوآوران صنعت شوینده، آرایشی و بهداشتی کشور عزیزمان، را در زنجیره ای از تامیــن، تولیــد و توزیــع محصولات خود با برند "صحت"، به حضور شما تقدیم می داریم.

 • Sehat Industrial and Commercial Co

  196 بازدید

  Company 's productions known as Sehat brand, not only has its place over Iranian consumers, but also found its way to other countries markets such as: UAE, Oman, Bahrain, Qatar, Kuwait, Iraq and Afghanistan. Sehat describes the high quality of its productions in accordance with CRM (customer relationship management) and defines it as the key to success

 • مفتخریم که برند محبوب سال در دستان شماست.

  2,127 بازدید

  در جشنواره ی برند محبوب سال 94 که با مشارکت فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی ایران و انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان برگزار شد؛ برند صحت موفق به کسب سه تندیس زرین برای شامپو سدر صحت، مایع دستشویی بادام صحت، مایع ظرفشویی گلیسرینه و تندیس سیمین برای بدن شوی در این جشنواره و از نگاه شما مصرف کننده ی گرامی گردید. همواره صحت و سلامتی شما را آرزومندیم.

 • تمام افتخارات ما تقدیم به انتخاب شما مصرف کننده ی عزیز!

  421 بازدید

  قهرمانان صنعت، برند محبوب مصرف کننده،

 • اعتبار ما، انتخاب شماست.

  319 بازدید

  انتخاب محصولی با پشوانه ی کیفیت، قدمت و صحت، حق شماست. ما با افتخار به حقوق شما آگاه و عاملیم.

 • مشارکت در طرح کوچه گردان عاشق

  1,300 بازدید

  در ماه مبارک رمضان سال 95، برای دومین سال پیاپی، مفتخر به همراهی و مشارکت با جمعیت امام علی (ع) در اجرای طرح کوچه گردان عاشق و تامین مایحتاج گروهی از اقشار نیازمند شهرمان بوده ایم. این طرح در شب 21 ماه مبارک رمضان مصادف با شهادت امام علی (ع) به اجرا در آمده است.

 • دومین طرح ملی "بهداشت و سلامت فردی"

  816 بازدید

  دومین دوره "طرح ملی سلامت و بهداشت فردی" نیز با مساعدت و همراهی مربیان آموزش و پرورش و کارشناسان شبکه ی بهداشت و درمان، در شهرستان میناب به اجرا درآمد و ده ها هزار کتاب آموزشی و بسته ی بهداشتی در میان دانش آموزان، توزیع گردید. یادمون باشه که سلامتی حق همه ی بچه های این سرزمین است.

 • مفتخریم به مشارکت در توسعه اقتصادی کشور

  292 بازدید

  صحت مفتخر است که از زمان تاسیس و تولید شامپو سدر صحت بعنوان اولین شامپوی گیاهی ایرانی، تاکنون با تولید انواع محصولات شوینده، آرایشی و بهداشتی ، علاوه بر مشارکت در رونق اقتصادی کشور به ایجاد اشتغال برای هزاران نفر بصورت مستقیم و غیر مستقیم، نیز پرداخته است.

 • طرح مادارن سالم، فرزندان سالم، جامعه ی سالم!

  274 بازدید

  دغدغه ی مهم مسئولان بهداشت و درمان کشور، آموزش مراقبت از نوزادان به مادران جوان است. شرکت صحت با شعار مادارن سالم، فرزندان سالم و جامعه ی سالم و با کمک مسئولین و کارشناسان شبکه ی بهداشت و درمان و استان هرمزگان، "طرح آموزش مادران جوان" را با اهدا صدها جلد کتاب آموزشی در این زمینه بهمراه هدایا و بسته های بهداشتی اجرا نمود.

 • سومین طرح ملی "بهداشت و سلامت فردی"

  603 بازدید

  شرکت صنعتی و بازرگانی صحت از سال 1390، در کنار سایر فعالیت های اجتماعی خود "طرح ملی سلامت و بهداشت فردی " را در شهرستان های دشتستان و میناب به مورد اجرا گذاشته است. در اسفندماه 1393، برای سومین بار پیاپی، شرکت صحت با همکاری آموزش و پرورش و شبکه ی بهداشت و درمان این شهرستان به توزیع ده ها هزار بسته ی آموزشی به کودکان پیش دبستانی و دبستانی پرداخته است. سلامتی حق همه ی بچه های این سرزمین است.