در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

ویدیوهای سخنرانی

 • Mark Meinema - چگونه پیام خود را درست منتقل کنیم

  113 بازدید

  مارک ماینما که یک مربی سخنرانی از کشور هلند است در این سخنرانی به ما یاد می‌دهد که مهم‌ترین نکته در ارائه ما این است که فهمیده شود و به یاد بماند، اما چطور این کار امکان‌پذیر است؟ در ویدئو تماشا کنید...

 • مهدی نایبی - مدیرت بحران در رکود اقتصادی

  244 بازدید

  مهدی نایبی هم‌بنیان‌گذار و مدیرعامل الوپیک از تجربیات خود و اینکه چگونه در رکود اقتصادی می‌توانیم کسب و کارهایمان را مدیریت کنیم و حتی گسترش دهیم می‌گوید.

 • رضا غیابی - فرمول تبدیل استارتاپ ها به میراث ملی

  221 بازدید

  رضا غیابی در این سخنرانی در این مورد صحبت میکند که کارآفرینان چگونه می توانند جامعه را با خود همراه تر کنند و رعایت چه نکاتی جامعه را با آنها همگام میکند.

 • سخنرانی علیرضا آقاسی با موضوع "روایت چینی در مقابل روایت سیلیکون ولی"

  258 بازدید

  علیرضا آقاسی در رویداد استارتاپ جاده ابریشم در شهر تهران درباره اکوسیستم استارتاپ چین صحبت می کند و آن را با سیلیکون ولی مقایسه می کند.

 • اهمیت جامعه ها -محمدرضا هاشمی

  244 بازدید

   محمدرضا هاشمی-جامعه ساز استارتاپی می گوید: هیچ کس به تنهایی قادر به زندگی نیست و در مورد استارتاپ جاده ابریشم توضیح می دهد.

 • داستان بنیان گذار - ماکسیم رنو

  80 بازدید

  ماکسیم رنو،بنیانگذار استاراتاپ Monbanquet در ارتباط با نحوه ی آشتی دادن و وصل کردن بخش سنتی جامعه به بخش نوآورانه صحبت کرد و درباره ی تجربیات خود می گوید

 • سخنرانی: The World in 2030

  102 بازدید

  سخنرانی Kei Shimada، مدیر نوآوری شرکت IBM در همایش کیش رویداد استارتاپ جاده ابریشم

 • زنان در هوش مصنوعی - هنان سلام

  113 بازدید

  زنان باید در رشته ی هوش مصنوعی فعال باشند، زیرا هوش مصنوعی سوگیری های سازنده ی خود و داده هایی که سازنده به آن می دهد را به ارث می برد. هنان سلام درباره ی این موضوعات صحبت می کند.

 • آینده پرداخت الکترونیک در دنیا- فرشاد نوشادی

  72 بازدید

  یکی از موضوعات صحبت فرشاد نوشادی، بانکداری باز است که فرشاد اعتقاد دارد ممکن است زودتر از آنچه که فکر می کنیم به ایران راه پیدا کند.

 • الفبای سرمایه گذاری در ایران- کیان زندیه

  92 بازدید

  چرا در ایران سرمایه گذاری می کنید؟ کیان زندیه امیدوار است بتواند فرصت های موجود در ایران را به مردم نشان دهد.

 • خودت باش! -معین شیرازی (پیکاسو)- فعال اجتماعی

  449 بازدید

  معین شیرازی_فعال اجتماعی در مورد تأثیرات رسانه های اجتماعی در فرهنگ سلبریتی ها و .. صحبت می کند، او معتقد است هر کسی باید خود واقعی اش باشد.

 • گذشتن از روزگار سخت-رضا ملک زاده

  278 بازدید

  مسیر زندگی رضا ملک زاده، که چگونه از یک کارآفرین به یک سرمایه گذار تبدیل شد و چگونه شکست ها به تجربه هایی ارزشمند، در این مسیر تبدیل شدند.

 • تاثیر گذاری با رسانه های اجتماعی- مارال کلاجیان

  94 بازدید

  مارال کلاجیان، سرپرســت بخش بازاریابی و ارتباطات شرکت اخیر خود از نداشتن کار، تا کار در یکی از استارتاپ های موفق اروپا صحبت کرد. او از قدرت هشتگ ها در استکهلم و انقلابی که محتوای حول این هشتگ توانست در اکوسیستم استارتاپی سوئد ایجاد کند صحبت کرد. او به این نکته اشاره کرد که اکنون و در دنیای امروزی کار در شرکت های بزرگ چندان با اهمیت نیست و کار در استارتاپ ها ترند روز می باشد.

 • کیش, اقیانوس فرصت ها _ محمدرضا سعیدی

  220 بازدید

  ِکارآفرینی در جامعه امروز اهمیت بسیاری دارد و میتوان به تأثیر مستقیم سیاست گذاری روی کارآفرینی اشاره کرد. اما اکنون چه سیاست هایی وجود دارند که میتوانند به توسعه کسب و کار ها کمک کنند؟ در این ویدئو محمدرضا سعیدی, مسئول سرمایه گذاری منطقه آزاد کیش, از فرصت های موجود صحبت میکند...

 • معاونت علمی- فناوری ریاست جمهوری-زینب حمــیدزاده

  489 بازدید

  زینب حمید زاده، به نمایندگی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در رویداد استارتاپ جاده ابریشم، گزارشی خلاصه از فعالیت هایشان در امور استارتاپ در این نهاد ارائه می دهد. 

 • نگاهی به تاریخچه اکوسیستم استارتاپی ایران - حامد جعفری

  111 بازدید

  حــامد جــعفری در این سـخنرانی به موضوع تحریم های تحمیلی به ایران در سال های گذشته پرداخت و به این نکته اشاره کرد که حتی امروزه ایرانیان قادر به دسترسی به سایت گوگل دولوپرز نیستند، اما این مسئله ایرانی ها را از پیشرفت باز نداشته است."در جنگ ایران و عراق هم شاهد این موضوع بودیم که جامعه بین المللی از ایران هیچ حمایتی نداشت و ما توانستیم با حرکت رو به جلو نیاز خودمان را برطرف کنیم"