در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
شبکه رسانه ای صف ویدیو‌های فریضه حج
بازگشت به کانال

ویدیوهای فریضه حج

 • تیزر مجموعه کلیپ "فریضه حج" منتشر شد

  282 بازدید

  تیزر مجموعه کلیپ "فریضه حج" با محوریت بیانات مقام معظم رهبری منتشر شد. به گزارش خبرنگار روضه نیوز ؛ بمناسبت فرارسیدن موسم حج و زیارت سرزمین وحی، مجموعه پادکست صوتی "فریضه ی حج" توسط گروه رسانه ای صف تهیه و تولید شده است. این مجموعه ی صوتی با محوریت بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با کارگزاران سازمان حج و زیارت مورخ 8 مرداد 1396 تولید شده است. مجموعه پادکست "فریضه ی حج" هفت قسمت دارد که هر قسمت آن، به بررسی توصیه های رهبر انقلاب به حجاج بیت الله الحرام می پردازد. توصیه

 • مجموعه نماهنگ "فریضه حج" - قسمت اول

  518 بازدید

  بمناسبت فرارسیدن موسم حج و زیارت سرزمین وحی، مجموعه نماهنگ های "فریضه ی حج" توسط شبکه رسانه ای صف و با محوریت بیانات مقام معظم رهبری تهیه و تولید شده است. قسمت اول این مجموعه نماهنگ را در ادامه مشاهده نمایید.

 • مجموعه نماهنگ "فریضه حج" - قسمت دوم

  238 بازدید

  بمناسبت فرارسیدن موسم حج و زیارت سرزمین وحی، مجموعه نماهنگ های "فریضه ی حج" توسط شبکه رسانه ای صف و با محوریت بیانات مقام معظم رهبری تهیه و تولید شده است. قسمت دوم این مجموعه نماهنگ را در ادامه مشاهده نمایید.

 • مجموعه نماهنگ "فریضه حج" - قسمت سوم

  205 بازدید

  بمناسبت فرارسیدن موسم حج و زیارت سرزمین وحی، مجموعه نماهنگ های "فریضه ی حج" توسط شبکه رسانه ای صف و با محوریت بیانات مقام معظم رهبری تهیه و تولید شده است. قسمت سوم این مجموعه نماهنگ را در ادامه مشاهده نمایید.

 • مجموعه نماهنگ "فریضه حج" - قسمت چهارم

  355 بازدید

  بمناسبت فرارسیدن موسم حج و زیارت سرزمین وحی، مجموعه نماهنگ های "فریضه ی حج" توسط شبکه رسانه ای صف و با محوریت بیانات مقام معظم رهبری تهیه و تولید شده است. قسمت چهارم این مجموعه نماهنگ را در ادامه مشاهده نمایید.

 • مجموعه نماهنگ "فریضه حج" - قسمت پنجم

  3,573 بازدید

  بمناسبت فرارسیدن موسم حج و زیارت سرزمین وحی، مجموعه نماهنگ های "فریضه ی حج" توسط شبکه رسانه ای صف و با محوریت بیانات مقام معظم رهبری تهیه و تولید شده است. قسمت پنجم این مجموعه نماهنگ را در ادامه مشاهده نمایید.