در حال بارگذاری
اداره کل استاندارد استان اصفهان ویدیو‌های اداره کل استاندارد اصفهان
بازگشت به کانال

ویدیوهای اداره کل استاندارد اصفهان

 • بازدید ریاست محترم اداره استاندارد استان اصفهان

  KINO
  417 بازدید

  در تاریخ 1395/10/27 ، ریاست محترم اداره استاندارد استان اصفهان، جناب آقای مهندس شفیعی به همراه هیئت کارشناسی از کارخانه صنایع سرد سبوح اصفهان بازدید به عمل آورده و نقطه نظرات خود را به سمع و نظر مدیران و کارشناسان شرکت رساندند. در این بازدید از کلیه مراحل تولید یخچال های ایستاده ویترینی و یخچال های صندوقی و همچنین کلیه الزامات و دستورالعمل های استاندارد محصولات بازدید به عمل آمد.

 • آئین تجلیل از واحدهای نمونه استان اصفهان

  144 بازدید

  همایش روز جهانی استاندارد در استان اصفهان / این همایش روز یکشنبه ۱۹ مهرماه به همت اداره کل استاندارد استان اصفهان در سالن اجتماعات نقش جهان واقع در سپاهان شهر برگزار گردید.

 • خبر افتتاح و رونمایی سایت ترویج فرهنگ استاندارد

  146 بازدید

  خبر افتتاح و رونمایی از سایت ترویج فرهنگ استاندارد به نشانی www.tarvijstandard.ir و فعالیت رسمی در سایت آپارات و لنزور توسط مهندس شفیعی مدیر کل استاندارد استان اصفهان در همایش روز جهانی استاندارد / این همایش روز یکشنبه ۱۹ مهرماه به همت اداره کل استاندارد استان اصفهان در سالن اجتماعات نقش جهان واقع در سپاهان شهر برگزار گردید.

 • سخنرانی مهندس غلامحسین شفیعی مدیر کل استاندارد اصفهان

  453 بازدید

  همایش روز جهانی استاندارد در استان اصفهان / این همایش روز یکشنبه ۱۹ مهرماه به همت اداره کل استاندارد استان اصفهان در سالن اجتماعات نقش جهان واقع در سپاهان شهر برگزار گردید. / در دقیقه 7:00 الی 9:00 این سخنرانی خبر افتتاح و رونمایی سایت ترویج فرهنگ استاندارد به نشانی tarvijstandard.ir اعلام گردید.

 • سخنرانی مهندس اباذری معاون تدوین و ترویج استاندارد

  300 بازدید

  همایش روز جهانی استاندارد در استان اصفهان / این همایش روز یکشنبه ۱۹ مهرماه به همت اداره کل استاندارد استان اصفهان در سالن اجتماعات نقش جهان واقع در سپاهان شهر برگزار گردید.

 • کلیپ همایش روز جهانی استاندارد در اصفهان - مهرماه 1394

  303 بازدید

  کلیپ همایش روز جهانی استاندارد در استان اصفهان / این همایش روز یکشنبه ۱۹ مهرماه به همت اداره کل استاندارد استان اصفهان در سالن اجتماعات نقش جهان واقع در سپاهان شهر برگزار گردید.