در حال بارگذاری

همه ویدیو ها

 • سرنخ های چوب کبریتی

  37 بازدید

  اگه به دنبال ماجراهای پلیسی و ماجراجویانه هستی این ویدیو رو حتماً ببین.

 • تام گیتس10

  15 بازدید

  ⁣به نظرت چه اتفاقاتی برای #تام_گیتس در جلد دهم قراره بیفته؟ این ویدیو رو حتماً ببین تا از اتفاقات باحال تام خبردار بشی.

 • کلاس آنلاین سرزمین تیزهوش ها

  365 بازدید

  کلاس آنلاین چیه؟ چجوری تو کلاس آنلاین شرکت کنم؟ * سرزمین تیزهوش ها وب سایتی است که در آن محتوا و منابع آموزش مورد نیاز دانش آموزان مقاطعِ ششم تا دهم از قبیل آزمون آنلاین، فیلم های آموزشی دروس، کلاس های آنلاین مشاوره ای، بانک اطلاعات مدارس و... فعالیت می کند.

 • کلوپ مادران هوشمند/3

  96 بازدید

  پسر خواهرم یک نابغه است. اعداد چند رقمی را فقط با ذهن ضرب می کند. مساله های ریاضی خیلی سخت را حل می کند. مدام در حال کتاب خواندن است... چیزی در مورد سرآمدان خاموش یا تیزهوشان ناموفق شنیده اید؟ چرا تعداد این افراد- که فرزندان ما هستند- در جامعه رو به افزایش است؟؛ دلواپسی های خود را با ما درمیان بگذارید: http://tizland.ir/cmh

 • کلوپ مادران هوشمند/2

  97 بازدید

  منتظر ایستاده ام تا پسرم از مدرسه بیاید. ساندویچش را در ماشین بخورد و به کلاس زبان برسانمش. بعد هم باید به آموطشگاه علمی برویم. اما نمی دانم برای موسیقی و ورزشش چه کنم؟ راستی چه باید کرد؟ دلواپسی های خود را با ما درمیان بگذارید. پاسخ به پرسش های شما در کلوپ مادران هوشمند: http://tizland.ir/cmh

 • قصه های الفبا

  763 بازدید

  یک کتاب جمع و جور که کنار آموزش الفبا به کودکان، یک عالم قصه های بامزه هم برایشان تعریف می کند. در هر داستان با یکی از حروف الفبا آشنا می شویم. پِ بی پیراهن، جیم جادوگر، رِ رقاص، شین بی شلوار، میم کله گنده، واو وزوزو و خلاصه همه ی حروف الفبای فارسی.

 • نفرین گربه

  88 بازدید

  بعضی از آدم ها فکر می کنند هر بلایی دلشان خواست می توانند سر گربه ها بیاورند و بعد هم قسر دربروند. غافل از اینکه بعضی از گربه ها (( قدرت جادویی )) دارند و می توانند روزگار آدم را سیاه کنند. آرتین و سینا و گیلی برای سردرآوردن از نفرین جادویی مرموزی راهی سفری ترسناک می شوند و سر از خانه ای عجیب وسط جنگلی بارانی در می آورند. یعنی کدام نیروی شیطانی انتظار آن ها را می کشد؟

 • کلوپ مادران هوشمند/1

  30 بازدید

  مبینا 9 ساله است و دیشب اجرای موفقی داشت. نواختن پیانو در این سن و آن هم در برابر یک جمعیت 300 نفری قابل ستایش است. استعداد مبینا چگونه کشف شده است؟ آیا مبینا در ریاضی هم اینگونه توانمند است؟ آیا لازم است در ریاضی هم نابغه باشد؟ دلواپسی های خود را با ما درمیان بگذارید. پاسخ به پرسش های شما در کلوپ مادران هوشمند: http://tizland.ir/cmh

 • میلیسنت مین

  40 بازدید

  جدا از خانواده ی عجیب و غریبم، زندگی کم کم روی خوشش را نشان می دهد. من در والیبال پیشرفت قابل توجهی کرده ام. وقتی بالاخره توانستم سرویس درستی بزنم و توپ را بالای تور رد کنم، مربی گووین زوزه کشید:"خیلی خوبه میلیسنت!" تیم مقابل آن قدر غافلگیر شده بودند که بدون هیچ عکس العملی اجازه دادند توپ روی زمین بیفتد...

 • جلد هشتم تام گیتس

  189 بازدید

  تام و پدرش در حراج بازار چیزمیزهای خانه شان را می فروشند. اما این وسط سنجاق سینه ی مامان هم به یک خانم پیر فروخته می شود. غافل از اینکه سنجاق سینه ی گربه ای چقدر گران قیمت است و مامان هم هیچ از دسته گلی که به آب داده اند خبر ندارد. باید ببینیم تام و پدر چطوری گندشان را درست می کنند...

 • کتاب های تصویری در کتابم کو

  38 بازدید

  با کتاب های تصویری کودکان و نوجوانان در سایت کتابم کو آشنا شوید. ما در فروشگاه اینترنتی کتابم کو، سعی می کنیم بهترین کتاب های بهترین ناشران کودک و نوجوان را به شما معرفی کنیم هر کتابی اینجا نیست! هر سوالی در زمینه کتاب های کودک و نوجوان دارید یا اگر می خواهید تلفنی سفارش بدهید با شماره 88996316 و 88996317 (تهران) تماس بگیرید. ارسال به تهران 24 ساعته و شهرستان ها (پیشتاز) 48 ساعته انجام می شود

 • کارآگاه کرگدن 3- در باغ وحش مرموز

  95 بازدید

  چه کسی بینی پلنگه را زخمی کرده ؟ چه کسی باعث شده زنبور ها زبان مورچه خوار را نیش بزنند؟چه کسی روی پاندا رنگ سیاه پاشیده؟نکند این ها کار او باشد ؟ کارآگاه کرگدن مقصر اصلی را پیدا می کند! هر سوالی در زمینه کتاب های کودک و نوجوان دارید یا اگر می خواهید تلفنی سفارش بدهید با شماره 88996316 و 88996317 (تهران) تماس بگیرید. فروشگاه اینترنتی : http://ketabamkoo.ir

 • مجموعه تام گیتس

  208 بازدید

  مجموعه جذاب «تام گیتس» داستان دردسرهای یک پسربچه بازیگوش و خلاص شدنش از این دردسرهاست که به صورت یادداشت های روزانه و تصویری و طنز روایت شده است. هر سوالی در زمینه کتاب های کودک و نوجوان دارید یا اگر می خواهید تلفنی سفارش بدهید با شماره 88996316 و 88996317 (تهران) تماس بگیرید. فروشگاه اینترنتی : http://ketabamkoo.ir

 • چه کتابی برای فرزند من مناسب است؟

  688 بازدید

  مهم است که بدانیم کتاب فقط برای خوانده شدن نیست. یک کتاب خوب باید چند بُعدی باشد و فرزندان ما فقط برای گذراندن وقت، کتاب نخوانند. با خواندن هر کتاب فرزندانمان باید یک «زندگی» را «زندگی کنند». به قول یکی از ناشران، کتاب باید خوردنی باشد و بچه ها کتاب خوار! برای رسیدن به این مهم باید کتابی متناسب با شخصیت و نیازهای فرزندمان انتخاب کنیم. فیلم را ببینید و با برخی ویژگی های یک کتاب خوب آشنا شوید.

 • ویژگی کتاب خوب برای بچه ها چیست؟

  89 بازدید

  مهم است که بدانیم کتاب فقط برای خوانده شدن نیست. یک کتاب خوب باید چند بُعدی باشد و فرزندان ما فقط برای گذراندن وقت، کتاب نخوانند. با خواندن هر کتاب فرزندانمان باید یک «زندگی» را «زندگی کنند». به قول یکی از ناشران، کتاب باید خوردنی باشد و بچه ها کتاب خوار! برای رسیدن به این مهم باید کتابی متناسب با شخصیت و نیازهای فرزندمان انتخاب کنیم. فیلم را ببینید و با برخی ویژگی های یک کتاب خوب آشنا شوید.

 • میلیسنت مین (دختر نابغه)

  83 بازدید

  بچه ها سرزنشم می کنند، می گویند زیادی ریز بینم، همیشه موفق می شوم، سخت می گیرم و دنبال بهترین ها هستم. انگار که این ها چیز های بدی اند!همه اش هم به خاطر این است که من یک نابغه ی تمام عیارم و بدبختانه هر جا می روم، خبر نابغه بودنم زودتر از خودم به آنجا رسیده است.

 • مجموعه ماجراهای من و اژدهایم

  17 بازدید

  من اژدها دوست دارم !اما نه یک اژدهای بزرگ! توی خانه مان جا نمی شود.اژدهای سه سر هم نمی خواهم .ممکن است سرهایش با همدیگر دعوایشان شود.من اژدهایی انتخاب می کنم که از دهانش آتس بیاید!

 • چگونه می توانید عادت مطالعه را در فرزندتان شکل دهید؟

  64 بازدید

  اگه دوست دارید فرزندتون کتابخون بشه این ویدیو رو حتماً نگاه کنید.

 • 3 آزمایش جالب با بادکنک

  287 بازدید

  در این ویدئو 3 آزمایش جالب و ساده با بادکنک آموزش داده شده است.

 • چند ایده جالب با بطری های پلاستیکی

  1,367 بازدید

  در این ویدئو یاد می گیرید که چطور با وسایل دورریختنی مثل بطری آب معدنی و نوشابه وسایل ساده بسازید.

 • همه پرسش های اشتباه 2

  57 بازدید

  قبل از اینکه (کیه این وقت شب؟) رابخوانید،یک بار این پرسش ها را از خودتان بپرسید: کسی هم دختر گمشده را دیده؟ چرا پدر و مادرش این قدر بی خیالند؟ آخر یک آزمایش شیمیایی ،سوپر مارکت،موهای کاموایی و مجسمه ای دزدیده شده ربطی به هم دارند ؟ چرا حرف را عوض می کنید؟قرار است فکر و ذکرتان دختر گمشده باشد.او کجاست؟

 • همه پرسش های اشتباه 1

  31 بازدید

  دلتان می خواهد بدانید در شهری کنار دریا (که دیگر کنار دریا نیست !) چه اتفاق هایی می افتد؟ درباره ی آن شی مسروقه که اصلا دزدیده نشده ،چه؟دلتان می خواهد بدانید؟ اصلا فکر می کنید ربطی هم به شما دارد ؟ چرا واقعا؟! شما چه جور آدمی هستید ؟!واقعا که! این کیست پشت سرتان ایستاده ؟!!!

 • معجون سحر آمیز در کارخانه ی متروک

  173 بازدید

  روز تولد «هلیا» روز عجیب وغریبی است. هدیه ی تولدش از آن هم عجیب و غریب تر: کتابی که قرار است او را به آرزوهایش برساند و پُر از رمز و رازهایی است که باید کشف شوند، کتابی که هلیا را به دنیای شگفت انگیز موش ها می برد، به دنیایی خیلی خیلی دور از خانه، به دنیای «پوریل»، موش فاضلاب بازیگوش. اما تنها کسانی که می توانند به او کمک کنند به خانه برگردد، «پیربابا» و «آدم بی ریختانِ غول صفتان» هستند ...

 • مامان بزرگ جدید

  33 بازدید

  مامان بزرگ جدید یک جور دیگر است … مامان بزرگ جدید به جای اینکه به اردک ها غذا بدهد، همه ی خرده نان ها را خودش تنهایی می خورد.

 • پانتن سیاه

  37 بازدید

  پانتن سیاه ماجرای پُر رمز و رازِ عروسک گردانی است عجیب و غریب که ناگهان سر و کله اش در زندگی «لوس» پیدا می شود. لوس به عشق او دل می بندد. بی خبر از رازی که عروسک گردان و پدرش از او پنهان کرده اند. معمایی که کلید آن در اتاقک زیر شیروانی مخفی شده است.

 • مجموعه سرمگس

  138 بازدید

  شما می توانید با 10 درصد تخفیف این مجموعه 16 جلدی را تهیه نمایید.

 • طولانی ترین آواز نهنگ

  52 بازدید

  این کتاب نوشته ی جکلین ویلسون برای گروه سنی 9 تا 12 سال ( و حتی بیشتر) بوده که توسط نسرین وکیلی ترجمه شده و نشر افق آن را منتشر کرده است. داستان برای نوجوانانی که با مشکلات گوناگون روبرو هستند پیشنهاد می شود. این داستان همچنین به اهمیت موسیقی درمانی و نیروی قوی عشق نیز اشاره دارد.

 • ملاقات با خون آشام

  291 بازدید

  ملاقات با خون آشام عنوان کتابی است از سیامک گلشیری که در 120 صفحه و توسط انتشارات افق در سال 1395 به چاپ رسیده است.

 • جلد نهم تام گیتس

  411 بازدید

  پیشنهادهای من برای بهترین کلاس شدن (متاسفانه خودم هیچ کدام این کارها را نکردم. ) 1- سرکلاس ها بیدار بمانید. 2- از معلم هایتان نقاشی های خنده دار نکشید. 3- دورو بر قلدر کلاس نپلکید تا توی دردسر نیفتید. 4- نگذارید مامان و بابا چیزی توی دفتر گزارش تحصیلی تان بنویسید. 5- نگذارید خواهر بد اخلاقتان بهتان امر و نهی کند.(ربط مستقیمی به مدرسه ندارد ،ولی باز مهم است!)

 • جلد نهم تام گیتس

  170 بازدید

  پیشنهادهای من برای بهترین کلاس شدن (متاسفانه خودم هیچ کدام این کارها را نکردم. ) 1- سرکلاس ها بیدار بمانید. 2- از معلم هایتان نقاشی های خنده دار نکشید. 3- دورو بر قلدر کلاس نپلکید تا توی دردسر نیفتید. 4- نگذارید مامان و بابا چیزی توی دفتر گزارش تحصیلی تان بنویسید. 5- نگذارید خواهر بد اخلاقتان بهتان امر و نهی کند.(ربط مستقیمی به مدرسه ندارد ،ولی باز مهم است!)