در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

ویدیوهای شفاف شو

 • از روزنامه رسمی چه می دانید؟! - قسمت اول

  252 بازدید

  در این قسمت از شفاف شو، سراغ «روزنامه رسمی» رفته ایم. شاید در وهله اول با شنیدن اسم «روزنامه رسمی» ذهنتان به سمت روزنامه و دکه های روزنامه فروشی برود؛ اما روزنامه رسمی نه تنها فقط یک روزنامه نیست بلکه یک نهاد مهم در نظام حقوقی ما محسوب می شود. در قسمت بعدی بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

 • داده ترافیک باز ، راه حلی برای دعوای فیلترینگ ویز

  265 بازدید

  در این ویدیو تلاش شده تا به این سوال پاسخ داده شود که آیا راه حل بهتری برای دعوای فیلترینگ نرم افزار مسیریاب «ویز» وجود دارد یا نه. ارائه این قسمت توسط آقای «محمدحسین ملک نژاد»، کارشناس حوزه شفافیت صورت گرفته است. برای اطلاع بیشتر، به آدرس Discuss.tp4.ir/t/topic/305 مراجعه فرمایید.

 • بررسی سامانه شفافیت شهرداری تهران

  770 بازدید

  در این قسمت از «شفاف شو»، «محمدحسین خانی» کارشناس حوزه «شفافیت و داده باز» به بررسی سامانه اعلام قراردادهای بالای یک میلیارد تومان شهرداری تهران می پردازد.

 • داده ترافیک باز ، راه حلی برای دعوای فیلترینگ ویز

  414 بازدید

  در این ویدیو تلاش شده تا به این سوال پاسخ داده شود که آیا راه حل بهتری برای دعوای فیلترینگ نرم افزار مسیریاب «ویز» وجود دارد یا نه. ارائه دهنده این قسمت توسط آقای «محمدحسین ملک نژاد»، کارشناس حوزه شفافیت صورت گرفته است. برای اطلاع بیشتر، به آدرس Discuss.tp4.ir/t/topic/305 مراجعه فرمایید.