در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
شفافیت برای ایران ویدیو‌های شفافیت در کلام اندیشمندان
بازگشت به کانال

ویدیوهای شفافیت در کلام اندیشمندان

 • شفافیت حقوق، اموال و دارایی امام علی علیه السلام

  520 بازدید

  حضرت علی علیه السلام به عنوان الگوی مسئولین در حکومت اسلامی در «اموال و دارایی» و «حقوق و مزایا» شفافیت داشته اند. حجت الاسلام و المسلمین «حسینی قمی» در برنامه 29 تیرماه 95 «سمت خدا» که از شبکه سوم سیما پخش گردیده است به شرح این ماجرا پرداخته اند. چندی پیش رهبر انقلاب از «شفافیت» به عنوان یک «دستور اسلامی» یاد کرده اند. این در حالی است که ماده 29 قانون برنامه ششم توسعه (اطلاعات بیشتر در Made29.ir) هنوز اجرایی نشده است.

 • «مردم چند جا فساد ببینند، همه ی شما را محکوم می کنند»

  107 بازدید

  امام خمینی(ره): «باید با کمال دقت، کسانی که در راس هستند اشخاص ناظر بفرستند. برای اینکه اگر خدای نخواسته از چهار نفر یک امر خلاف قاعده ای، یک امری که در زمان سابق اتفاق می افتاد اگر حالا در چهار جا اتفاق بیفتد، همه تان بدنام می شوید؛ برای اینکه مردم ذائقه شان تلخ است و اگر ببینند که در چهار جا یک فسادی ایجاد شده است همه شما را مردم محکوم می کنند.»

 • «محدود بودن اطلاعات موجب ویژه خواری های عجیبی می شود»

  91 بازدید

  در این کلیپ کوتاه، رهبر انقلاب به بیان نکاتی پیرامون شفافیت اقتصادی می پردازند

 • در کشور ما لایحه و قانون ضد تعارض منافع وجود ندرد

  112 بازدید

  دکتر «محمد فاضلی»، استادیار دانشگاه شهیدبهشتی، مشاور وزیر نیرو و رئیس مرکز امور اجتماعی منابع آب و انرژی، در برنامه «این جا» شبکه چهارم سیما به بحث پیرامون «تعارض منافع» به عنوان یکی از بزرگترین و مهمترین مشکلات نظام اداری ایران پرداخته است.

 • هر کس رشوه گیرنده ای را لو داد به او جایزه بدهند

  306 بازدید

  بخش چهارم گزیده بیانات مرتبط به شفافیت و مبارزه با فساد استاد «حسن رحیم پور ازغدی» در نشست «فرهنگ کار و تولید در آموزش و پرورش» که در سال 1395 ایراد فرموده اند.

 • پاسخگویی در مسئولان جمهوری اسلامی وجود ندارد!

  705 بازدید

  بخش سوم گزیده بیانات مرتبط به شفافیت و مبارزه با فساد استاد «حسن رحیم پور ازغدی» در نشست «فرهنگ کار و تولید در آموزش و پرورش» که در سال 1395 ایراد فرموده اند.

 • نظارت عمومی بر مسئولین باید تبدیل به فرهنگ بشود

  120 بازدید

  بخش دوم گزیده بیانات مرتبط به شفافیت و مبارزه با فساد استاد «حسن رحیم پور ازغدی» در نشست «فرهنگ کار و تولید در آموزش و پرورش» که در سال 1395 ایراد فرموده اند.

 • تفکر اسلامی می گوید همه چیز باید شفاف باشد

  301 بازدید

  بخش اول گزیده بیانات مرتبط به شفافیت و مبارزه با فساد استاد «حسن رحیم پور ازغدی» در نشست «فرهنگ کار و تولید در آموزش و پرورش» که در سال 1395 ایراد فرموده اند.