در حال بارگذاری

همه ویدیو ها

 • مزایای تجارت با عمان

  557 بازدید

  بخشی از سخنرانی مهندس سعید بخشی در مرکز آموزش اتاق بازرگانی مشهد (۲۷ آبان ۱۳۹۵) * ویدیوها و مطالب آموزشی بیشتر در: VAREDATvaSADERAT.ir / import-export.ir (کد: ۳۰۲۱)

 • بازدید از نمایشگاه کانتون چین ۲۰۱۰

  70 بازدید

  این گزارش تصویری مربوط به حضور آقای علی باسره مدیرمسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری واردات و صادرات در نمایشگاه کانتون در شهر گوانگجوی چین در اوایل اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ است که از تلویزیون ملی چین پخش گردید. در این گزارش بر اهمیت حضور فیزیکی در نمایشگاهها و تماس مستقیم با تامین کنندگان و محصول مورد نظر تاکید گردید و یافتن تامین کنندگان صرفاً از طریق اینترنت بسیار پرخطر توصیف شد. (کد: ۹۰۰۲)

 • تجارت با کشور تونس - قسمت دوم

  2,893 بازدید

  آقای مجید قربانی فراز - رایزن بازرگانی ایران در کشور تونس (17 تیر 1397) * ویدیوها و مطالب آموزشی بیشتر در: VAREDATvaSADERAT.ir / import-export.ir (کد: ۳۰۰۲)

 • تجارت با کشور تونس - قسمت اول

  547 بازدید

  سخنان جناب آقای مجید قربانی فراز - رایزن بازرگانی ایران در کشور تونس - سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی (17 تیر 1397) * ویدیوها و مطالب آموزشی بیشتر در: VAREDATvaSADERAT.ir / import-export.ir (کد: ۳۰۰۱)

 • معرفی پایگاه خبری و آموزشی واردات و صادرات

  394 بازدید

  ما هدف خود را برداشتن گام در مسیر کمک به توسعه تجارت بین الملل، بالا بردن سطح علمی تولیدکنندگان و بازرگانان ایرانی و ایجاد زمینه برای ورود بازرگانان جوان به حوزه صادرات و واردات قرار داده ایم و در این راستا از ابتدای سال ۱۳۹۴ بستری را برای به اشتراک گذاشتن تجربیات گرانبهای بازرگانان پارسی زبان در سراسر جهان فراهم نموده ایم. * وبسایت ما: VAREDATvaSADERAT.ir / import-export.ir (کد: 1001)

 • فرجام برجام

  269 بازدید

  یکی از قسمتهای برنامه تلویزیونی "اشاره" از صدا و سیمای خراسان رضوی - 23 اردیبهشت 1397 - مترجم این برنامه آقای علی باسره، مدیرمسئول و صاحب امتیاز پایگاه خبری واردات و صادرات هستند. (کد: ۹۰۰۱)