در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
VirtualDr ویدیو‌های فکت روم
بازگشت به کانال

ویدیوهای فکت روم

 • فکت روم 5 - واکسیناسیون

  159 بازدید

  چرا باید ایمن شویم؟ هدف از واکسیناسیون چیست؟ هدف اصلی سلامت عمومی پیشگیری از بیماری است؛ چرا که پیشگیری از بیماری از درمان آن بسیار آسان تر و مقرون به صرفه تر است. ایمنی سازی فرآیندی است که به وسیله ی آن افراد در برابر بیماری های عفونی ایمن یا مقاوم می شوند و به طور معمول از طریف واکسن عملی می شود. در این برنامه فکت روم به بررسی انواع واکسن ها، و اینکه هر فرد چه اطلاعاتی باید در این زمینه داشته باشد می پردازیم.

 • فکت روم 4 - مقاومت آنتی بیوتیکی

  2,219 بازدید

  اگر به شما بگویم که میلیاردها میلیارد باکتری کوچک موذی محاصره تان کرده اند چه می کنید؟ داروهای فوق العاده ای برای مبارزه با این عفونت های باکتریایی داریم که یا در طبیعت وجود دارند و یا به صورت صناعی ساخته می شوند. اسم این داروها آنتی بیوتیک است. گسترش آنتی بیوتیک ها در قرن بیستم بسیاری از بیماری های تاریخ بشر را به سادگی درمان کرد. ولی امروزه تعداد بیشتر و بیشتری از آنتی بیوتیک های ما کارایی خود را از دست می دهند. ما کجای کار را اشتباه رفته ایم؟ با ما همراه باشید. دسترسی به هزاران مقاله ی علمی با مراجعه

 • فکت روم 3 - اختلال شخصیت اسکیزوئید

  10,353 بازدید

  موضوع قسمت سوم (آخر) از فصل اول برنامه ی فکت روم اختلال شخصیت اسکیزوئید است. Schizoid personality disorder . https://virtualdr.ir . سوالات و پیشنهادات خود را می توانید زیر همین صفحه برایمان کامنت کنید.

 • فکت روم ۲ - اختلال شخصیت وسواسی جبری

  8,800 بازدید

  موضوع قسمت دوم از فصل اول برنامه ی فکت روم اختلال شخصیت وسواس جبری است. https://virtualdr.ir سوالات و پیشنهادات خود را می توانید زیر همین صفحه برایمان کامنت کنید. اختلال وسواس فکری عملی

 • فکت روم 1 - اختلال شخصیت مرزی

  7,852 بازدید

  موضوع قسمت اول از فصل اول برنامه ی فکت روم اختلال شخصیتی مرزی است. . https://virtualdr.ir . سوالات و پیشنهادات خود را می توانید زیر همین صفحه برایمان کامنت کنید.