در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
وینفون ویدیو‌های اینترنت اشیا
بازگشت به کانال

ویدیوهای اینترنت اشیا

 • ساعت هوشمند ویندوزی در خدمت هتل آلمانی

  420 بازدید

  یکی از مشتریان سازمانی این ساعت هوشمند گروه هتل های زنجیره ای Steigenberger آلمان است که از آن برای بهبود خدمات و سرویس دهی به مهمانان خود استفاده کرده است. این هتل از ساعت هوشمند Trekster برای تعامل و ارتباط بین کارکنان خود و مدیریت سرویس دهی به مشتریان استفاده کرده است.

 • ترموستات مبنتی بر کرتانا Johnson Controls GLAS

  358 بازدید

  دستیار دیجیتال مایکروسافت، کرتانا روز به روز در حال پیشرفت و باز کردن راه خود به سوی دستگاه های جدید است. در جدیدترین اقدام، مایکروسافت همکاری خود با Johnson Controls برای ساخت یک ترموستات مبتنی بر کرتانا را به نمایش گذاشته است. این شرکت در ویدیوی جدیدی، یک ترموستات مربوط به آینده، به نام GLAS را به نمایش گذاشته است.

 • معرفی پلتفرم خودروهای متصل شرکت مایکروسافت

  82 بازدید

  پلتفرم خودروهای متصل شرکت مایکروسافت که از کرتانا و مایکروسافت اَژور بهره می گیرد، این قابلیت را به خودروسازان می دهد که تجربه منحصر به فرد و هوشمندی را در خودروهای خود ارایه دهند.

 • KodiSoft Interactive Table

  433 بازدید

 • ساعت هوشمند TrekStor مبتنی بر ویندوز 10 اینترنت اشیا

  902 بازدید

  آینده ی برخی از بلندپروازی های مایکروسافت در زمینه دستگاه های همراه، محصولات پوشیدنی صنعتی در حال اجرای هسته اینترنت اشیا ویندوز 10 است. یک مثال عالی از این موضوع، محصول کمپانی TrekStor است که یک دستگاه شبیه به ساعت مچی برای طبقه کسب و کار، بیمارستان ها و کارخانجات می باشد که مدتی قبل اطلاعاتی در مورد آن فاش شده بود. حال در کنفرانس بیلد این محصول مشاهده شده و ویدیویی از آن در دسترس قرار گرفته است

 • Windows 10 IoT Core: Opening Doors with Facial Recognit

  866 بازدید

  کاربرد اینترنت 10 اشیا و باز شدن در با تشخیص چهره