در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS

ویدیوهای تازه ها

 • جدیدترین بازی ها در هفته اول خرداد 1398؛ از Dauntless تا Team Sonic Racing

  2,767 بازدید

  در این آیتم ویدیویی که بخشی از برنامه لودینگ زومجی است، به صورت هفتگی نگاهی می اندازیم به مهم ترین بازی هایی جدید که در طول هفته منتشر می شوند. در ادامه می توانید بازی های منتشر شده از تاریخ ۳۱ اردیبهشت تا ۶ خرداد را تماشا کنید. این آیتم نخستین بار در لودینگ ۵۲ پخش شد.

 • جدیدترین بازی ها در هفته چهارم اردیبهشت 1398؛ از Rage 2 تا A Plague Tale

  429 بازدید

  در این آیتم ویدیویی که بخشی از برنامه لودینگ زومجی است، به صورت هفتگی نگاهی می اندازیم به مهم ترین بازی هایی جدید که در طول هفته منتشر می شوند. در ادامه می توانید بازی های منتشر شده از تاریخ ۲۴ اردیبهشت تا ۳۰ اردیبهشت را تماشا کنید. این آیتم نخستین بار در لودینگ ۵۱ پخش شد.

 • جدیدترین بازی ها در هفته دوم اردیبهشت 1398؛ از UBOAT تا Shakedown: Hawaii

  1,079 بازدید

  در این آیتم ویدیویی که بخشی از برنامه لودینگ زومجی است، به صورت هفتگی نگاهی می اندازیم به مهم ترین بازی هایی جدید که در طول هفته منتشر می شوند. در ادامه می توانید بازی های منتشر شده از تاریخ ۱۰ اردیبهشت تا ۱۶ اردیبهشت را تماشا کنید. این آیتم نخستین بار در لودینگ ۵۰ پخش شد.

 • جدیدترین بازی‌ها در هفته اول اردیبهشت 1398؛ از Mortal Kombat 11 تا Days Gone

  2,798 بازدید

  در این آیتم ویدیویی که بخشی از برنامه لودینگ زومجی است، به صورت هفتگی نگاهی می اندازیم به مهم ترین بازی هایی جدید که در طول هفته منتشر می شوند. در ادامه می توانید بازی های منتشر شده از تاریخ دوم اردیبهشت تا نهم اردیبهشت را تماشا کنید. این آیتم نخستین بار در لودینگ ۴۹ پخش شد.

 • تازه ها: بازی های عرضه شده در هفته چهارم فروردین 1398؛ از Cuphead تا Anno 1800

  422 بازدید

  در این آیتم ویدیویی که بخشی از برنامه لودینگ زومجی است، به صورت هفتگی در روز سه شنبه نگاهی می اندازیم به مهم ترین بازی هایی جدید که در طول هفته منتشر می شوند. در ادامه می توانید بازی های منتشر شده از تاریخ ۲۷ فروردین تا دوم اردیبهشت را تماشا کنید. این آیتم نخستین بار در لودینگ ۴۸ پخش شد.

 • تازه ها: نگاهی به مهم ترین بازی های عرضه شده در هفته سوم فروردین 1398

  2,354 بازدید

  در این آیتم ویدیویی که بخشی از برنامه لودینگ زومجی است، به صورت هفتگی در روز سه شنبه نگاهی می اندازیم به مهم ترین بازی هایی جدید که در طول هفته منتشر می شوند. در ادامه می توانید بازی های منتشر شده از تاریخ ۱۹ فروردین تا ۲۶ فروردین را تماشا کنید. این آیتم نخستین بار در لودینگ 47 پخش شد.

 • پیام رجی فیس ام به هواداران به مناسبت بازنشستگی اش - زومجی

  1,335 بازدید

  رجی فیس ام، مدیر شعبه ی آمریکای نینتندو، به مناسبت اعلام بازنشستگی اش یک ویدیو در صفحه ی توییتر خود منتشر کرده که در آن، علاوه بر تشکر از هواداران، لحظات جذابی که با نینتندو خلق کرده است را می توان دید.

 • تازه ها: نگاهی به مهم ترین بازی های عرضه شده در هفته چهارم بهمن 1397

  2,163 بازدید

  به لطف شلوغی همه سوم بهمن و عرضه بازی‌های جامپ فورس، مترو اگزوداس و فارکرای نیو داون، در هفته پیشرو به غیر از بازی Anthem شاهد عرضه بازی بزرگ دیگری نخواهیم بود. این هفته اگر نینتندو سوییچ دارید بازی Arigami: Shadow Edition را از دست ندهید و در این بین به یاد داشته باشید که بازی Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy عرضه می‌شود.

 • تازه ها: نگاهی به مهم ترین بازی های عرضه شده در هفته سوم بهمن 1397

  1,082 بازدید

  در سومین هفته بهمن ۱۳۹۷ ابتدا بازی The Book of Unwritten Tales 2 را داریم و سپس علاقمندان به بازی های مبارزه ای می توانند با حال و هوایی انیمه ای شکل در بازی BlazeBlue: Central Fiction به نبرد تن به تن با یکدیگر بروند. در آخر نیز اگر بازی رانندگی می خواهید V-Rally 4 را از دست ندهید و به یاد داشته باشید در بازی God Eater 3 نبرد با آگارامی ها همچنان ادامه دارد. بازی های این آیتم ویدیویی که نخستین بار در لودینگ ۴۲ منتشر شد، تنها به بازی های منتشر شده در تاریخ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ تا ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ مربوط می شود.

 • تازه ها: نگاهی به مهم ترین بازی های عرضه شده در هفته اول بهمن 1397

  1,437 بازدید

  این هفته اول از همه بازی کارآگاهی The Raven را داریم که نسخه ریسمتر شده آن بالاخره منتشر می‌شود. از طرفی اگر اولین اپیزود Life is Strange 2 را بازی کرده‌اید، دومین نسخه آن با تیتر Rules این هفته منتشر خواهد شد. در آخر هم بی شک رزیدنت ایول ۲ ریمیک را داریم که یکی از موردانتظارترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ است. این شما و این هم چندی از بهترین بازی‌هایی که از تاریخ دوم بهمن ۱۳۹۷ تا تاریخ هشتم بهمن ۱۳۹۷ منتشر می‌شوند. این آیتم نخستین بار در لودینگ ۴۱ پخش شد.

 • تازه ها: نگاهی به مهم ترین بازی های عرضه شده در هفته چهارم دی 1397

  1,897 بازدید

  در هفته پایانی دی ماه بالاخره شاهد انتشار بازی‌های جدید AAA از یاکوزا ۴ برای پلی‌استیشن 4 بگیرید تا بازی Ace Combat 7: Skies Unknown و بازی Travis Strikes Again: No More Heroes برای نینتندو سوییچ هستیم.

 • تازه ها: نگاهی به مهم ترین بازی های عرضه شده در هفته سوم دی 1397

  1,715 بازدید

  در این آیتم ویدیویی که بخش از برنامه لودینگ زومجی است، به صورت هفتگی نگاهی می اندازیم به مهم ترین بازی هایی جدید که در طول هفته منتشر می شوند. در ادامه می توانید بازی های منتشر شده از تاریخ ۱۸ دی تا ۲۴ دی ۱۳۹۷ را تماشا کنید. این آیتم نخستین بار در لودینگ ۳۹ پخش شد: https://www.zoomg.ir/2019/1/7/300127/loading-episode-thirty-nine/

 • تازه ها: نگاهی به مهم ترین بازی های عرضه شده در هفته چهارم آذر 1397

  803 بازدید

  در این آیتم ویدیویی که بخش از برنامه لودینگ زومجی است، به صورت هفتگی نگاهی می اندازیم به مهم ترین بازی هایی جدید که در طول هفته منتشر می شوند. در ادامه می توانید بازی های منتشر شده از تاریخ ۲۷ آذر تا سوم دی ۱۳۹۷ را تماشا کنید. این آیتم نخستین بار در لودینگ 36 پخش شد: https://www.zoomg.ir/2018/12/18/299557/loading-episode-thirty-six//

 • تازه ها: نگاهی به مهم ترین بازی های عرضه شده در هفته سوم آذر

  2,939 بازدید

  در این آیتم ویدیویی که بخش از برنامه لودینگ زومجی است، به صورت هفتگی در روز سه شنبه نگاهی می اندازیم به مهم ترین بازی هایی جدید که در طول هفته منتشر می شوند. در ادامه می توانید بازی های منتشر شده از تاریخ ۱۹ آذر تا ۲۶ آذر را تماشا کنید. این آیتم نخستین بار در لودینگ ۳۵ پخش شد: https://www.zoomg.ir/2018/12/10/299239/loading-episode-thirty-five/