در حال بارگذاری
 • ربات تعقیب دیوار

  344 بازدید

  این ربات با سنسورهای التراسونیکی که در اطرافش نصب می باشد می توان مسیر خود را شناسایی کند و موانع را دور بزند. برای اطلاعات بیشتر به سایت ربویار roboyar.ir در بخش انجمن می توانید سوالات خود را مطرح کنید و یا برای اشنایی با سنسور التراسونیک در سایت صفحه ی اصلی منوی آموزش قسمت مکاترونیک بخش التراسونیک مطالبی را مورد مطالعه قرار دهید.

 • معلق ماندن میله در هوا توسط ربات!!!!

  723 بازدید

  آونگ معکوس ._ انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • 0:7

  معلق ماندن آهنربا

  721 بازدید

  معلق ماندن آهنربا در هوا -انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!! Balance Magnets

 • مکانیزم

  376 بازدید

  این سرو موتوری بود که در ویدئوی قبل قرار داده بودم که در حال حاظر یک مکانیزم را به موتور متصل کردم

 • ارتباط موتور و کامپیوتر به همین سادگی

  774 بازدید

  این سرو موتور بجای استفاده از پتانسیومتر برای تشخیص موقعیت از دو عدد سنسور القایی استفاده شده. دقتی که در حال حاظر مد نظر می باشد 5 درجه می باشد

 • تحلیل مختصر از آونگ معکوس (ورژن 2)

  450 بازدید

  توضیحاتی مختصر راجب آونگ معکوس (ورژن 2) برای دیدن فیلم های آونگ معکوس به کنال آپارت بنده مراجعه کنید ._ انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • آونگ معکوس (ورژن 2)

  468 بازدید

  آونگ معکوس ._ انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • روشن شدن لامپ کم مصرف بدون سیم!!!

  3,093 بازدید

  روشن شدن لامپ 220 ولت با 9 ولت بی سیم!!_ انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • ساخت بیسیم - انتقال صوت بی سیم

  10,067 بازدید

  انتقال صدا با ماژول NRF _ انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • آونگ معکوس (ورژن 1)

  591 بازدید

  آونگ معکوس مبتدی ._ انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • سگوی با چرخ فرقون

  876 بازدید

  یک کاردستی شبیه سگوی می باشد ._ انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • ربات تعادلی دو چرخ

  1,194 بازدید

  نسخه ی ابتدایی از ربات تعادلی دو چرخ که با کنترل فازی کنترل شده است _ انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • ربات کوچولو

  291 بازدید

  واقعا به این می گن ربات از دست ندید!!! _ انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • دست رباتی بسازید!

  1,189 بازدید

  این دست با استفاده از سرو و نخ درست شده که کنترلگر آن نیز برد آردوینو می باشد!!! _ انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • ربات تعادلی دوچرخ!!

  1,030 بازدید

  این ربات با استفاده از سنسور می تواند روی دو چرخ خود به ایستد انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • رباتی با چرخ های عجیب!!!

  270 بازدید

  چرخ های این ربات می تواند تغییر حالت بدهند مکاترونیک از کاربرانی که به علم رباتیک علاقه دارند تقاضا می شود جهت همکاری به سایت بنده مراجعه کرده و مرا یاری نمایید http://www.ROBOYAR.ir/forum در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • تعادل با یک چرخ!!!

  866 بازدید

  این ربات روی یک چرخ حالت Y را حفظ کرده و با یک محور حالت X را حفظ می کند. مکاترونیک از کاربرانی که به علم رباتیک علاقه دارند تقاضا می شود جهت همکاری به سایت بنده مراجعه کرده و مرا یاری نمایید http://www.ROBOYAR.ir/forum در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • چرخ سوئدی ربات همه سو گرد

  538 بازدید

  ربات همه سو گرد با چرخ های سوئدی مکاترونیک از کاربرانی که به علم رباتیک علاقه دارند تقاضا می شود جهت همکاری به سایت بنده مراجعه کرده و مرا یاری نمایید http://www.ROBOYAR.ir/forum در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • ربات جنگ جو

  1,897 بازدید

  ربات خرچنگی جنگ جو مکاترونیک از کاربرانی که به علم رباتیک علاقه دارند تقاضا می شود جهت همکاری به سایت بنده مراجعه کرده و مرا یاری نمایید http://www.ROBOYAR.ir/forum در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • شما هم ربات بسازید!!!

  2,696 بازدید

  ساخت ربات با یک دی وی دی رایتر ساخت ربات با وسایل دور ریز!! انجمن مکاترونیک از کاربرانی که به علم رباتیک علاقه دارند تقاضا می شود جهت همکاری به سایت بنده مراجعه کرده و مرا یاری نمایید http://www.ROBOYAR.ir/forum در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • یک ربات با حرکات دیدنی

  299 بازدید

  ربات آسیمو از شرکت هوندا انجمن مکاترونیک از کاربرانی که به علم رباتیک علاقه دارند تقاضا می شود جهت همکاری به سایت بنده مراجعه کرده و مرا یاری نمایید http://www.ROBOYAR.ir/forum در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • لیزر اسکنر

  398 بازدید

  مشاهد فیلم لیزر اسکنر انجمن مکاترونیک از کاربرانی که به علم رباتیک علاقه دارند تقاضا می شود جهت همکاری به سایت بنده مراجعه کرده و مرا یاری نمایید http://www.ROBOYAR.ir/forum

 • قرار دادن عکس آواتار

  68 بازدید

  http://www.fastelmco.ir/forum از علاقه مندان به روباتیک دعوت می شود جهت نویسندگی به انجمن مراجعه کنند و با عضویت در سایت و ارسال مطالب جهت پیش رفت سایت بنده را یاری کنند. در ضمن در صورت فعال بودن افراد، در صورت تمایل می توانند مدیریت بخش هایی را نیز تحت پوشش قرار بدهند. با تشکر از شما.

 • سینتی سایزر Synthesizer

  1,559 بازدید

  ساخت Synthesizer توسط میکروکنترلر ARM پخش 24 نت با دقت خیلی بالا!! + 7 هارمونیک پخش هارمونیک های هر نت و کنترل دامنه ی هر هارمونیک به صورت مجزا دو ولوم جهت کنترل زمان فعال و میرا شدن هر نت به صورت شارژ و دشارژ خازن ------------- انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • صدای ربات !!!

  514 بازدید

  تبیدل صدای بم به صدای زیر آنلاین ورژن 2 voice changer ------------------- انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشید!!!

 • تبدیل بم به زیر صوت

  537 بازدید

  این فایل ورژن قدیمی می باشد که مشکل دارد می توانید ورژن بعدی پروژه را از این لینک ببینید: http://www.aparat.com/v/vqroZ تبدیل صدای بم به صدای زیر به صورت آنلاین تبدیل فوریه در میکروکنترلر انتقال زمان به فرکانس ضرب فرکانس و انتقال فرکانس به زمان ----------------- انجمن تخصصی مکاترونیک (رباتیک ، میکروکنترلر،الکترونیک) www.ROBOYAR.ir در انجمن عضو شوید ، سوال بپرسید و در همان روز منتظر جواب باشی