در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
  • تکنولوژی home connect لوازم خانگی بوش

    206 بازدید

    تکنولوژی home connect ، مدتی است که در لوازم خانگی دیده میشود . با استفاده از این تکنولوژی میتوانید تمامی لوازم را با استفاده از گوشی هوشمند خود کنترل کنید.تنها کافیست که لوازم را به اینترنت متصل کنید.

  • تکنولوژی درجه شعله در اجاق گاز های رومیزی بوش (خانه بوش)

    412 بازدید

    در این ویدئو تکنولوژی"درجه شعله" اجاق گاز های بوش را ملاحظه میکنید که روند آشپزی را تسهیل میکند و البته کیفیت بالای ساخت این محصول با بدنه ای شیشه ای از نکات مهم دیگر در این ویدئو میباشد.

  • نحوه ساخت ماشین های ظرفشویی در کارخانه بوش آلمان (خانه بوش)

    683 بازدید

    در این ویدئو نحوه ساخت ماشین های ظرفشویی در کارخانه های مجهز بوش را مشاهده میکنید . همچنین تست های متعدد برای اطمینان از عملکرد تمامی اجزا در این ویدیو قابل توجه است.

  • تیزر فروشگاه آنلاین خانه

    89 بازدید

    شرکت بوش فعالیت خود را از سال 1385 و با هدف فروش محصولات بوش ( لوازم خانگی و تاسیساتی) با گارانتی اصلی و قیمت مناسب جهت ارائه خدمات بهتر و بزرگتر شدن خانواده خریداران بوش آغاز نمود. خانه بوش در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر به خریداران محترم با توجه به شرایط اقتصادی اقشار جامعه بیش از 10 سال است که فروش اقساطی لوازم خانگی و تاسیساتی بوش را راه اندازی نموده است و کلیه محصولات خود را فقط با گارانتی اصلی (بوش سرویس) خدمت مشتریان عزیز تقدیم می نماید.