در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • همه چیز در مورد انسولین | واقعیتهایی در مورد انسولین برای بیماران دیابتی

  101 بازدید

  دیابتی ها ببینید! اگر در مورد انسولین و عوارض احتمالی آن سوالاتی دارید حتما این فیلم را مشاهده نمائید. در این فیلم از مجموعه فیلم های آموزشی کلینیک تخصصی سلامت و دیابت کوروش ، خانم دکتر مژگان دادخواه به واقعیتهایی در مورد انسولین می پردازند.

 • درمان استرس و کاهش آن با موسیقی درمانی

  69 بازدید

  استرس یکی از مشکلات امروزی افراد است که نه تنها برای افراد دیابتی که برای سایر بیماری ها نیز موجب تشدید بیماری و یا افراد سالم را نیز به یک بیماری مبتلا می کند. در کلینیک کوروش زیر نظر خانم دکتر طاهرزاده با گفتاردرمانی، موسیقی درمانی و رفتار درمانی به کاهش استرس پرداخته می شود. شماره تماس: ۰۳۱.۳۶۶۴۳۴۴۴

 • نحوه محاسبه BMI شاخص توده بدنی چگونه است؟

  129 بازدید

  افراد زیادی هستند که از میزان چاقی یا لاغری خود آگاهی ندارند. مشاهده فیلم زیر از خانم دکتر سارا صافی در کلینیک تخصصی سلامت و دیابت کوروش به شما کمک می کند تا BMI یا شاخص توده بدنی خود را متوجه شوید و برای سلامتی و تناسب اندام خود اقدام نمائید.

 • چه نکاتی هنگام تزریق انسولین باید رعایت کرد؟

  729 بازدید

  افرادی که به دیابت نوع یک و دیابت نوع دو مبتلا هستند باید نکاتی را هنگام تزریق انسولین رعایت کنند. آنچه خانم دکتر ریحانه برکتین عنوان کرده اند استفاده از سر سوزن مناسب، تعویض مرتب سر سوزن و تعویض محل تزریق از اهمیت بالایی برخوردار است. برای آشنایی با این تکنیک ها در کارگاه های کلینیک تخصصی سلامت و دیابت کوروش شرکت نمایید.

 • انجام اکوکاردیوگرافی یا اکو قلب در کلینیک کوروش

  797 بازدید

  دکتر رامین حیدری بنی با انجام اکوکاردیوگرافی یا اکو قلب در کلینیک کوروش با گوش کردن به ضربان قلب، گرفتن نبض، فشارخون نوار قلب و یا دیگر روش-های تشخیصی، وضعیت قلب شما را بررسی خواهد کرد.

 • آنژیوگرافی چیست و چه زمان انجام می شود؟

  277 بازدید

  دکتر رامین حیدری عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، متخصص قلب و عروق، فلوشیپ آنژیوپلاستی عروق کرونر، فلوشیپ آنژیوپلاستی عروق محیطی از آلمان به شما در درمان و ترمیم عروق به علت سرطان مثانه, رحم و... توده های پرخون روی صورت و گوش و روش جلوگیری از قطع پا به علت گرفتگی پا در کلینیک تخصصی سلامت و دیابت کوروش توضیح خواهند داد. شماره تماس: ۵-۳۶۶۴۳۴۴۴-۰۳۱

 • درمان زانو درد با لیزر تراپی

  294 بازدید

  بیمار خانم 68 ساله ای هستند که از درد زانو رنج می برند. پزشکان کلینیک تخصصی سلامت و دیابت کوروش برای درمان زانو درد، از روش لیزر تراپی استفاده کرده اند. همانطور که مشاهده می کنید بعد از هشت جلسه، درد ایشان کاهش یافته است و مشکلی در راه رفتن ندارند. لیزر درمانی زیر نظر جناب آقای دکتر حسینی انجام گرفته است.

 • ورزش کردن برای کنترل قند خون

  202 بازدید

  انجام حرکات اصلاحی به کنترل قند خون افراد دیابتی کمک فراوانی خواهد کرد. در کلینیک تخصصی سلامت و دیابت کوروش، زیر نظر جناب آقای علی فریدی (مشاور فعالیت بدنی) به هر فرد متناسب با شرایط خاص او حرکات اصلاحی ارائه می شود.

 • درمان درد شانه ها و کنترل دیابت

  215 بازدید

  تجربه یکی از بیماران دیابتی از واحد فعالیت بدنی و حرکات اصلاحی کلینیک تخصصی دیابت کوروش در اصفهان زیر نظر آقای علی فریدی (مشاور فعالیت بدنی)

 • کنترل دیابت و درمان درد زانو

  288 بازدید

  تجربه یکی از بیماران دیابتی از واحد فعالیت بدنی و حرکات اصلاحی کلینیک تخصصی دیابت کوروش در اصفهان زیر نظر آقای علی فریدی (مشاور فعالیت بدنی)

 • تعبیه كاتتر CVC در نوزاد

  328 بازدید

  تعبیه كاتتر CVC در نوزاد با عمل جراحی در بیمارستان شهید منتظری برای یک نوزاد 5 روزه با وزن کمتر از یک کیلوگرم توسط دکتر مسیح جهانبخش با موفقیت انجام گرفت.

 • جراحی كیسه صفرا و مجرای كبدی مشترک

  819 بازدید

  جراحی كیسه صفرا ومجرای كبدی مشترك در بیمارستان شهید احمد منتظری توسط دكتر مسیح جهانبخش با موفقیت انجام گرفت.

 • عمل جراحی سرطان تیروئید

  7,236 بازدید

  عمل جراحی سرطان تیروئید در بیمارستان عیسی بن مریم اصفهان توسط دکتر مسیح جهانبخش با موفقیت انجام گرفت.

 • تجربه یکی از بیماران دیابتی از کلینیک کوروش اصفهان

  646 بازدید

  کلینیک تخصصی سلامت و دیابت کوروش با همکاری بهترین پزشکان متخصص دیابت، غدد و بیماری های متابولیک، چشم پزشکی، نفرولوژی(کلیه)، داخلی، اعصاب، اورتوپدی،جراحی، عفونی، پوست، زخم، تغذیه، مشاوره فعالیت ورزشی، مشاوره کنترل استرس و بهره مندی از واحدهای طب فیزیکی، قلب و عروق، پوست و ... همچنین مجهز به جدیدترین تجهیزات درمانی، آماده خدمتگزاری به شما سروران گرامی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلینیک تخصصی کوروش با شماره های ۵-۳۶۶۴۳۴۴۴-۰۳۱ تماس حاصل فرمائید.