در حال بارگذاری

دسته‌بندی

دیگر سرویس‌‌ها

آپارات در موبایل Windows ,Android ,IOS
 • کارگاه شناسایی و انتخاب فولادها(بر پایه کلید فولاد)

  32 بازدید

  برگزاری دوره آموزشی کارگاه شناسایی و انتخاب فولاد(بر پایه کلید فولاد) در مرکز پژوهش متالورژی رازی مدرس : ساسان ولاشجردی فراهانی زمستان 1398

 • مرکز پژوهش متالورژی رازی ( معرفی آزمایشگاه ها)

  130 بازدید

  مرکز پژوهش متالورژی رازی آدرس : تهران، كیلومتر ۲۱ جاده مخصوص كرج، جنب نفت پارس، ورودی شهر قدس (سرخه حصار)، بلوار حاج قاسم اصغری، خیابان فرنان، پلاک 8 تلفن : 7- ۴۶۸۳۱۵۷۰ -۰۲۱ و ۶۳۰۷ -۰۲۱ فاكس : ۴۶۸433۷۱ و ۴۶۸۳۱۵۹۷ -۰۲۱

 • Sergio-mujica

  27 بازدید

 • بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

  216 بازدید

  حضور مرکز پژوهش متالورژی رازی در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران ،11-14 اردیبهشت، سالن 40، غرفه 1444

 • آزمایشگاه مواد مرجع

  77 بازدید

  آزمایشگاه مواد مرجع مرکز پژوهش متالورژی رازی با داشتن دانش فنی تولید نمونه های مرجع RM و CRM آلیاژهای آهنی، غیر آهنی و سوپر آلیاژها و مجهز بودن به کوره های القایی با ظرفیت های 5 و 30 کیلوگرم، کوره ذوب در خلا با ظرفیت های 3 و 8 کیلوگرم، کوره های مقاومتی و همزن الکترو مغناطیس قادر به تهیه محدوده بسیار وسیعی از نمونه های استاندارد برای دستگاه های اسپکترو متری نشری و آزمایشگاه های شیمی می باشد.

 • دهمین جشنواره برترین های فناوری نانو

  74 بازدید

  ویدیو کسب رتبه اول در آزمایشگاه های کشور در دهمین جشنواره برترین های فناوری نانو

 • آزمایشگاه غیر مخرب-NDT

  101 بازدید

  مرکز پژوهش متالورژی رازی با به کار گیری از تجهیزات مدرن، تخصص های مهندسی و مدیریتی، دارا بودن تجربه و دانش فنی در اکثر زمینه های بازرسی و نظارتی آمادگی انجام خدمات مورد نیاز صنایع کشور را داشته و تاکنون خدمات موثری را در زمینه انجام آزمون های غیر مخرب و بازرسی به صنایع مختلف هوافضا، خودرو سازی، ساختمان، نفت، گاز و پتروشیمی ارائه نموده است.

 • اجرایی شدن آزمون آتش مواد ساختمانی -مرکز پژوهش متالورژی رازی

  78 بازدید

  آزمون اشتعال مطابق با استاندارد ASTM E 84 برای اولین بار در مرکز پژوهش متالورژی رازی مورد بهره برداری قرار گرفته و اجرایی شد. آزمون آتش مواد ساختمانی جهت مقایسه رفتار سوختن مواد استفاده شده که به عنوان مثال در دیوارها و سقف ها به کار می رود. این آزمون با قرار گرفتن نمونه در موقعیت سقف کوره به طوری که سطح مورد ارزیابی رو به پایین و در تماس مستقیم با منبع شعله است، انجام می شود.

 • مرکز پژوهش متالورژی رازی-معاونت پژوهشی

  91 بازدید

  در حال حاضر حوزه فعالیت پژوهشی این مرکز بسیار گسترده و مفتخر است از بدو تاسیس این سازمان خدمات پژوهش محور، دانش بنیان و صنعتی به ارگان ها و شرکت ها ارائه داده است. در این زمینه می توان به برخی از اهم فعالیت های مرکز مانند شناسایی و تایید کالاهای وارداتی، تخمین عمر قطعات صنعتی، بررسی علل شکست تخریب، مهندسی معکوس و نمونه سازی، طراحی مهندسی و شبیه سازی، پوشش دهی و افزایش مقاومت به خوردگی، افزایش طول عمر قطعات، بهینه سازی فرایند های تولید یا طراحی اشاره کرد.

 • نمایشگاه بین المللی ایران متافو 1397

  69 بازدید

  حضور مرکز پژوهش متالورژی رازی در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، از تاریخ 11 لغایت 14 آذر ماه 97، سالن 9-8 ،غرفه B02

 • مرکز پژوهش متالورژی رازی

  168 بازدید

  مرکز پژوهش متالورژی رازی، سازمانی کاملا خصوصی است که در زمینه های مهندسی و فناوری مواد به فعالیت های پژوهشی- آزمایشگاهی و آموزشی می پردازد. حوزه های پژوهشی و خدماتی مهندسی مواد این مرکز شامل فلزات، پلیمرها، سرامیک ها، مواد پیشرفته، مواد نو، بایو مواد، نانو مواد، فناوری اطلاعات و طراحی و توسعه نرم افزارهای مهندسی است. در کنار فعالیت های اصلی پژوهشی و آموزشی مهندسی مواد، این مرکز پژوهشی ارائه دهنده خدمات آزمایشگاهی و مشاوره ای در زمینه های مهندسی مواد، متالورژی فیزیکی، مکانیکی، استخراجی و صنعتی می باشد که همه

 • مرکز پژوهش متالورژی رازی

  59 بازدید

  مرکز پژوهش متالورژی رازی-آزمایشگاه مواد

 • مرکز پژوهش متالورژی رازی

  244 بازدید

  پذیرفته شدن مقالات تهیه شده در گروه پژوهشی خوردگی و پوشش در کنفرانس بین المللی مهندسی مواد و متالورژی

 • مهندس یحیی جافریان

  256 بازدید

  تقدیر از مهندس یحیی جافریان

 • آزمایشگاه XRD مرکز پژوهش متالورژی رازی

  658 بازدید

  پراش اشعه x یک روش غیر مخرب با چند کاربرد است و اطلاعات جامعی درباره ترکیبات شیمیایی و ساختار کریستالین مواد طبیعی و صنعتی ارائه می دهد. هر کریستالی طرح (pattern) اشعه x منحصر به فرد خود را دارد که به عنوان اثر انگشت (fingerprint) برای تعیین هویت آن (identification) استفاده می شود. گسترده ترین استفاده XRD در شناسایی ترکیبات کریستالین بر اساس طرح پراش آن ها است.

 • آزمایشگاه XRF مرکز پژوهش متالورژی رازی

  253 بازدید

  برای اندازه گیری مقدار عناصر دو روش وجود دارد یکی روش های شیمی تجزیه كه عمدتاً از تیتراسیون استفاده می شود و دیگری روش ها تجزیه غیر مخرب بوسیله اشعه X كه اصطلاحاً به آن XRF گفته می شود كه مخفف كلمه X Ray Fluorescence می باشد. مزیت استفاده از XRF نسبت به روش های شیمیایی سرعت بالا و هزینه پایین و دقت قابل قبول است.

 • آزمایشگاه FE SEM مرکز پژوهش متالورژی رازی

  486 بازدید

  بخش میکروسکپ الكترونی مركز پژوهش متالورژی رازی با در اختیار داشتن دو دستگاه میکروسکپ الكترونی با مدل های: VEGA\\TESCAN-LMU و VEGA\\TESCAN-XMU و یک دستگاه میکروسکپ الکترونی گسیل میدانی FESEM با مدل MIRA3TESCAN-XMU آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد. این خدمات در كلیه زمینه های مهندسی، پزشكی، زمین شناسی، علوم پایه، فیزیک و ... دركوتاه ترین زمان ممكن و با بهترین كیفیت ارائه می گردد.

 • آزمایشگاه عملکرد مرکز پژوهش متالورژی رازی

  265 بازدید

  اعمال سیکل های حرارتی و برودتی، سیکل های اعمال فشار و تنش، نحوه رفتار و عملکرد قطعات تحت تنش های ثابت و سیکلی، اعمال گشتاور های متفاوت بر روی نمونه و بررسی تاثیر آن، اندازه گیری تغییرات خواص فیزیکی و مکانیکی پس از اعمال سیکل های کاری مختلف از جمله مواردی است که در این آزمایشگاه قابل اجرا می باشد.

 • آزمایشگاه عملکرد مرکز پژوهش متالورژی رازی

  152 بازدید

  آزمون پژوهشی عملکرد قطعه به عنوان بهترین و کامل ترین آزمون پژوهشی جهت اطمینان از صحت عملکرد قطعه و یا مجموعه ها می باشد. ولی از آنجایی که عملکرد و دوام قطعه در شرایط واقعی کارکرد نیازمند صرف زمان طولانی تست می باشد، لذا می بایست با طراحی فیکسچرها و آزمون های پژوهشی خاص شرایطی را ایجاد نمود تا در زمان کوتاه تری بتوان آزمون پژوهشی را انجام داده

 • آزمایشگاه کوانتومتری مرکز پژوهش متالورژی رازی

  744 بازدید

  این بخش از مرکز پژوهش متالورژی رازی به عنوان یکی از ارکان اصلی شناسایی مواد و قطعات فلزی، با استفاده از ارزانترین و سریعترین روش، جدیدترین دستگاه های کوانتومتری، کارشناسان با تجربه، تعداد زیاد نمونه های مرجع استاندارد و کنترلی و بهره گیری از آخرین ویرایش استانداردهای معتبر بین المللی، قادر به ارائه ی خدمات آنالیز و تعیین جنس به مشتریان می باشد.

 • آزمایشگاه پلیمر مرکز پژوهش متالورژی رازی

  632 بازدید

  آزمایشگاه پلیمر مرکز پژوهش متالورژی رازی با هدف انجام آزمون پژوهشی بر روی مواد مختلف پلاستیکی، الاستومری، کامپوزیتی ، فوم و نیز ارائه خدمات فنی و مشاوره ای تاسیس گردیده است. مهم ترین مسئولیت این آزمایشگاه انجام تحقیقات و یافتن راهکارهای موثر جهت رفع مشکلات صنایع پلیمری می باشد.

 • آزمایشگاه خوردگی و پوشش

  323 بازدید

  مرکز پژوهش متالورژی رازی

 • معرفی آزمایشگاه خوردگی و پوشش مرکز پژوهش متالورژی رازی

  212 بازدید

  در این آزمایشگاه امکان انجام گستره وسیعی از آزمون های پژوهشی خوردگی فلزات در شرایط سرویس دهی مختلف وجود دارد. این آزمایشگاه با در اختیار داشتن کارشناسان و مشاوران با تجربه توانایی ارائه مشاوره در زمینه مشکلات و معایب به وجود آمده در اثر خوردگی در صنایع گوناگون را دارا است و می تواند در زمینه انتخاب مواد مهندسی مناسب برای ساخت تجهیزات گوناگون در صنایع پیشنهادها و راهنمایی های لازم را ارائه دهد.

 • آزمایشگاه شیمی مرکز پژوهش متالورژی رازی

  505 بازدید

  در این فیلم ازمایشگاه شیمی مرکز پژوهش متالورژی رازی معرفی شده است

 • معرفی مرکز پژوهش متالورژی رازی

  298 بازدید

  برنامه صنعتگران برتر

 • مهندس یحیی جافریان- مرکز پژوهش متالورژی رازی

  162 بازدید

  مرکز پژوهش متالورژی رازی