در حال بارگذاری
 • 97
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 64.3هزار
  بازدید

وب 24

وب 24 یکی از سایت های زیرمجموعه شرکت تندیس و تلاش و تفکر است که در زمینه طراحی سایت اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل فعالیت می کند. مجموعه وب 24 از سال 1387 در زمینه طراحی سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد.

نمایش اطلاعات کانال بستن اطلاعات کانال

وب 24 یکی از سایت های زیرمجموعه شرکت تندیس و تلاش و تفکر است که در زمینه طراحی سایت اختصاصی و بهینه سازی شده برای گوگل فعالیت می کند. مجموعه وب 24 از سال 1387 در زمینه طراحی سایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ فعالیت دارد.

 • 97
  دنبال کننده
 • 0
  دنبال شونده
 • 64.3هزار
  بازدید
این کانال از سوی "وب 24" تایید شده است.
لیست ‌پخش‌های بیشتر

همه ویدیو ها

 • برای ثبت یک سایت چند زبانه در وبمستر چه نکاتی را باید رعایت کنم؟

  972 بازدید

  پاسخ به سوال آقای سجاد: برای ثبت یک سایت چند زبانه در وبمستر چه نکاتی را باید رعایت کنم؟ طراحی سایت‌های دوزبانه و چندزبانه برای بسیاری از کسب و کارها که قصد تجارت و تعامل با مشتریان بین‌المللی و کشورهای خارجی را دارند یا مخاطبان غیرفارسی زبان در داخل کشور دارند، مورد نیاز و قابل انجام است. شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا عوض کردن فعل برای عدم تشخیص محتوای کپی کفایت می کند؟

  4,302 بازدید

  پاسخ به سوال آقای بافنده: آیا عوض کردن فعل برای عدم تشخیص محتوای کپی کفایت می کند؟ محتوای کپی از نظر گوگل به محتوایی گفته می شود که قبل از انتشار آن نسخه ای از آن در وب موجود باشد. یعنی اینکه دقیقا عین همان محتوا بدون کم و کاستی در سایت دیگری وجود داشته باشد. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • برای استفاده از فریم ورک AMP، باید از کنونیکال استفاده کنیم؟

  2,782 بازدید

  پاسخ به سوال آقای بوذری: برای استفاده از فریم ورک AMP، باید از کنونیکال استفاده کنیم؟ AMP به فارسی صفحات موبایلی پرشتاب نامیده می شود و در اصل یک فریم ورک متن باز است که هدف آن بهبود و افزایش سرعت نمایش صفحات وب در گوشی های تلفن همراه می باشد. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • چرا الکسا فقط برخی از لینک هایی که ساخته ایم را شناسایی می کند؟

  160 بازدید

  پاسخ به سوال آقای آرش عطشانی: چرا الکسا فقط برخی از لینک هایی که ساخته ایم را شناسایی می کند؟ و چرا روند سئوی سایتمان کند است؟ شما باید سعی کنید که برای سایت خود بک لینک مرتبط ایجاد کنید. اگر به سایت الکسا سری بزنید، مشاهده خواهید کرد که الکسا بک لینک های هر وب سایت را بررسی کرده و بر اساس آن قضاوت می کند. برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به

 • مقالات قدیمی سایت را حذف نماییم یا بهتر است ویرایش کنیم

  1,285 بازدید

  پاسخ به سوال خانم بهناز: آیا مقالات قدیمی سایت را حذف نماییم یا بهتر است آنها را ویرایش کنیم؟ ویرایش پست های قدیمی یکی از ترفندهایی است که برخی از متخصصان بهینه سازی وب سایت جهت ارتقای رتبه سایت خود به کار می برند. شما می توانید محتوای قدیمی که هنوز معتبر هستند را به روز رسانی کنید. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • چرا با تولید محتوا رتبه سایت افت پیدا می کند و با حذف آن رتبه ها بر می گردد؟

  2,877 بازدید

  پاسخ به سوال خانم خزایی: چرا بعضی مواقع با تولید محتوا رتبه سایتمان افت پیدا می کند و با حذف آن این رتبه ها بر می گردد ؟ محتوای قرار داده شده روی سایت تاثیر گذارترین روش برای جذب مخاظبان و مهم ترین معرف شرکت و کسب و کار شما در دنیای پر رقابت وب می باشد . شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • در سایت های خبری چگونه محتوای سئو شده بنویسیم ؟

  208 بازدید

  پاسخ به سوال آقای فرد عباسی: در سایت های خبری چگونه محتوای سئو شده بنویسیم ؟ اگر وب سایت شما یک سایت خبری است، موارد زیادی برای سئو و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو در پیش رو دارید. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا ترتیب قرارگیری تگ های هدینگ مهم است؟

  1,318 بازدید

  پاسخ به سوال آقای ترابی: آیا ترتیب قرارگیری تگ های هدینگ مهم است؟ تگ ها علاوه بر این که وظیفه ایجاد سرتیتر در صفحات سایت را بر عهده دارند، ساختار سایت را نیز شکل می دهند. یعنی آنکه شما با استفاده از سرتیترها تنها به محتوای خود استایل نمی دهید بلکه جایگاه هر بخش از محتوا از نظر اعتبار را هم مشخص می کنید. شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا ابزارهای کوتاه کننده لینک همان تاثیر لینک اصلی را دارند؟

  296 بازدید

  پاسخ به سوال اقای محمودی: آیا ابزارهای کوتاه کننده لینک همان تاثیر لینک اصلی را دارند؟ می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) بپرسید، تا پاسخ دهیم.

 • سایت فروشگاهی ما به خاطر لینک های ورودی زیاد افت کرده راه حل چیست؟

  73 بازدید

  پاسخ به سوال اقای شاکری: سایت فروشگاهی ما به خاطر لینک های ورودی زیاد جایگاهش را از دست داده، چه راه حلی را پیشنهاد می دهید؟ در طراحی سایت فروشگاهی، فروشگاه به گونه ای وب سایت اطلاق می شود که اطلاعات مربوط به یک سری محصولات را نمایش داده و دارای یک اتوماسیون نرم افزاری است که امکان خرید را برای کاربران فراهم می کند. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • حجم سرچ کلمات کلیدی را چطور بدست بیاوریم؟

  242 بازدید

  پاسخ به سوال خانم شیرعلی پور: حجم سرچ کلمات کلیدی را چطور بدست بیاوریم؟ پیدا کردن کلمات جدید و ارزشمند یکی از قسمتهای سخت در بهینه سازی محتوا برای موتور های جستجو است. انتخاب کلمات کلیدی مناسب شانس بسیار زیادی جهت ظاهر شدن در صفحه نتایج موتورهای جستجو هنگام جستجوی مشتریان به همراه خواهد داشت. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • چرا وقتی با VPN سرچ می کنیم نتیجه رتبه های سایت تغییر می کند؟

  2,337 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت نیوشا درینک: چرا وقتی با VPN سرچ می کنیم نتیجه رتبه های سایت تغییر می کند؟ هر یک از موتور های جستجوگر (مانند گوگل و یاهو) به صفحات سایت ها بر حسب الگوریتم های خاص خودشان امتیاز می دهند. هر قدر سایتی امتیاز بالاتری داشته باشد، در هنگام نمایش نتایج جستجو، در خط بالاتری قرار میگیرد. می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • دلیل کاهش رتبه های سایت بعد از آپدیت گوگل

  134 بازدید

  پاسخ به سوال خانم مدیری: سایتمان در 15،16 کلمه رتبه 1 بوده اما بعد از آپدیت گوگل جایگاهش را از دست داده، دلیلش چیست؟ الگوریتم های گوگل، قواعدی هستند که گوگل نتایج جست و جو را بر اساس آن ها نشان می دهد. هر ساله این الگوریتم ها ۵۰۰ تا ۶۰۰ مرتبه ( ماه ۵۰ بار ) آپدیت می شوند. بعضی از آن ها تغییرات عمده ای را در نتایج سایت ها و سئو می گذارند. شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • چرا بیشتر پست هایی که در سایت قرار می دهیم ایندکس نمی شوند؟

  256 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت ایران سنتر: چرا بیشتر پست هایی که در سایت قرار می دهیم ایندکس نمی شوند؟ گوگل با کمک روبات های خود صفحات سایت را بررسی میکند و آنها را ایندکس یا شاخص میکند. اگر صفحه ای توسط گوگل ایندکس نشده باشد در نتایج جستجو هم نمایش داده نمیشود. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • سئوی سایت فروشگاهی را از کجا باید شروع کنیم؟

  1,208 بازدید

  پاسخ به سوال اقای فواد: سئوی سایت فروشگاهی را از کجا باید شروع کنیم؟ بهینه سازی موتورهای جستجو و سئو سایت های فروشگاهی (SEO) باید بخشی از استراتژی بازاریابی هر فروشگاه آنلاین باشد. شما هم می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • برای سئوی کلمات کلیدی بهتر است از کدام پیشنهادات گوگل استفاده کنیم؟

  44 بازدید

  پاسخ به سوال اقای مهران قاسمی: برای سئوی کلمات کلیدی بهتر است از کدام پیشنهادات گوگل استفاده کنیم؟چگونگی انتخاب کلمات کلیدی مناسب وچگونگی استفاده از آن ها در عناوین صفحات وعناوین مطالب و لینک ها و متن ها امری مهم وحساس است . علاوه بر انتخاب درست و کاربرد مفید کلمات کلیدی ,چگالی استفاده از آ ن ها نیز باید درست ومعقول باشد. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • تبلیغ مجزای صفحات یک سایت نمایشگاهی، به سئو لطمه می زند؟

  3,022 بازدید

  پاسخ به سوال اقای نوروزی: آیا جدا کردن صفحات یک سایت نمایشگاهی، و تبلیغ مجزای هریک از آنها به سئو لطمه می زند؟ طراحی سایت نمایشگاهی در انعکاس خلاقیت ها و معرفی برنامه های نمایشگاه به متخصصان در زمینه های مختلف و عموم مردم بسیار حائز اهمیت است. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • برای تحلیل لینک های رقبا از چه ابزارهایی استفاده کنیم؟

  2,419 بازدید

  برای تحلیل لینک های رقبا از چه ابزارهایی استفاده کنیم؟ پاسخ به سوال خانم بهناز: برای تحلیل لینک های رقبا از چه ابزارهایی استفاده کنیم؟ برای بررسی و تحلیل رفتار رقبا باید به نکاتی مانند استراتژی و انگیزه آن ها , ویژگی ها و توانایی ها و سیگنال بازار توجه نمود . جمع اوری اطلاعات دقیق و منظم , مقایسه , پردازش و طبقه بندی اطلاعات بدست آمده باعث بهبود برنامه بازاریابی شما می شود.

 • برای سایتهایی که در زمینه خدمات باربری هستند چطور تولید محتوا کنیم؟

  216 بازدید

  پاسخ به سوال اقای سعید: برای سایتهایی که در زمینه خدمات باربری هستند چطور تولید محتوا کنیم؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • کلمات کلیدی جغرافیایی را توضیح دهید و مثال بزنید.

  947 بازدید

  پاسخ به سوال اقای متین: کلمات کلیدی جغرافیایی را توضیح دهید و مثال بزنید. برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا بدون پرداخت هزینه تبلیغات می توانیم در سئوی کلمات پر رقابت موفق شویم؟

  247 بازدید

  پاسخ به سوال اقای نوید صبوری: آیا بدون پرداخت هزینه تبلیغات می توانیم در سئوی کلمات پر رقابت موفق شویم؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • PA و DA اهمیت بیشتری دارد یا لینک سازی داخلی و چگالی کلمات کلیدی ؟

  236 بازدید

  پاسخ به سوال خانم علیزاده: PA و DA اهمیت بیشتری دارد یا لینک سازی داخلی و چگالی کلمات کلیدی ؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • چطور خطاهایی که گوگل از سایت مپ میگیرد را رفع کنیم؟

  965 بازدید

  پاسخ به سوال آقای پوریا: چطور خطاهایی که گوگل از سایت مپ میگیرد را رفع کنیم؟سایت مپ با فرمت XML در سرور سایت ذخیره می شود و به موتورهای جستجو کمک می کند، که در ساختار درختی سایت راحتتر حرکت کرده و صفحات سایت را بیابند. همراهان وب24 می توانند سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسند، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • برای رفع خطای https از ریدایرکت 301 استفاده کنیم؟

  82 بازدید

  پاسخ به سوال اقای پدرام: برای رفع خطای https از ریدایرکت 301 استفاده کنیم یا کنونیکال؟ با استفاده از ریدایرکت 301 علاوه بر انتقال آدرس قدیم به آدرس جدید و هدایت کاربران و موتورهای جستجو به آن، ارزشی که تا پیش از این موتورهای جستجو برای آدرس قدیم قائل بودند نیز به آدرس جدید منتقل می شود. همراهان وب24می توانند سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسند، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • چطور Keyword Cannibalization را رفع کنیم؟

  159 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت پایه ریز: در یک کلمه کلیدی دو صفحه از سایتمان ایندکس شده چطور این مشکل را رفع کنیم؟ به این آشفتگی موضوعی اصطلاحا «ناکارآمدی کلمات کلیدی (Keyword Cannibalization)» در حوزه سئو گفته می‌شود و به دلایل مختلف وضعیت ایده‌آلی نمی‌باشد. شما می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • آیا سایت های تازه تاسیس می توانند از خدمات رپورتاژ آگهی استفاده کنند؟

  342 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت مشاور با ما: آیا سایت های تازه تاسیس می توانند از خدمات رپورتاژ آگهی استفاده کنند؟ رپورتاژ آگهی به شکلی از آگهی گفته می‌شود که در قالب گزارش ارائه شود. به این معنی که مخاطب متوجه جنبۀ تبلیغاتی این گزارش نمی شود و تصور می کند در حال مطالعه یا مشاهده یک گزارش کاملاً بی طرف است. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا به آنها پاسخ دهیم.

 • سختی کلمات کلیدی را چطور تشخیص دهیم؟

  240 بازدید

  پاسخ به سوال اقای مهران: سختی کلمات کلیدی را چطور تشخیص دهیم؟ کلمات کلیدی مهمترین عنصر سئو برای هر موتور جستجو هستند. انتخاب درست عبارات کلیدی برای بهینه‌سازی اولین و مهمترین مرحله برای موفقیت کمپین سئو است. شما نیز می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا آنها پاسخ دهیم.

 • آیا انتشار محتوای سایت روی رسانه هایی مثل ویرگول محتوای تکراری ایجاد میکند؟

  88 بازدید

  پاسخ به سوال اقای میلاد: آیا انتشار محتوای سایت روی رسانه هایی مثل ویرگول محتوای تکراری ایجاد میکند؟ محتوای تکراری یا Duplicate Content محتوایی است که بیش از یکبار در وب سایت منتشر می شود. برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • چطور کسب و کار اینترنتی خود را روی اینستاگرام حفظ کنیم؟

  1,247 بازدید

  پاسخ به سوال اقای نوید صبوری: چطور می توانیم کسب و کار اینترنتی خود را روی اینستاگرام حفظ کنیم؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • محدود کردن دسترسی ربات های گوگل به فایلهای عکس و جاوا اسکریپت

  3,525 بازدید

  پاسخ به سوال اکانت آلیس: ایا نیاز است که ربات گوگل به فایل های عکس، جاوا اسکریپت و فونتها دسترسی داشته باشد؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • سئوی سایت خبری - اصول محتوا گذاری

  1,510 بازدید

  پاسخ به سوال اقای همتی: روی سایت خبری تازه تاسیس روزی چند مطلب قرار دهیم؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.

 • رفع خطاهای استراکچرد دیتا در وبمستر گوگل

  419 بازدید

  پاسخ به سوال آقای قدیانی: خطاهای استراکچرد دیتا (Structured data) را چطور رفع کنیم؟ برای دریافت آموزش های تخصصی سئو به کانال تلگرام وب24 به آدرس زیر مراجعه کنید: telegram.me/seo24 همچنین می توانید سوالات سئوی خود را زیر آخرین پست اینستاگرام (web24.ir@) ما بپرسید، تا در اولین فرصت به آنها پاسخ دهیم.